Homemade Videos

Ένα απλό βιντεάκι με τις φωτοαναμνήσεις μου από τα κυνηγάκια που έκανα φέτος. Επεξεργασμένο με ένα προγραμματάκι του κινητού. Ελπίζω να σας αρέσει. Μπιλ αν νομίζεις ότι αξίζει ανέβασέ το και από το λογαριασμό του HL στο YouTube.
 
Ένα απλό βιντεάκι με τις φωτοαναμνήσεις μου από τα κυνηγάκια που έκανα φέτος. Επεξεργασμένο με ένα προγραμματάκι του κινητού. Ελπίζω να σας αρέσει. Μπιλ αν νομίζεις ότι αξίζει ανέβασέ το και από το λογαριασμό του HL στο YouTube.
Βασίλη όμορφο το βιντεάκι σου, νά'σαι γερός και του χρόνου το επόμενο.
 
Ένα απλό βιντεάκι με τις φωτοαναμνήσεις μου από τα κυνηγάκια που έκανα φέτος. Επεξεργασμένο με ένα προγραμματάκι του κινητού. Ελπίζω να σας αρέσει. Μπιλ αν νομίζεις ότι αξίζει ανέβασέ το και από το λογαριασμό του HL στο YouTube.
Γιατρέ που διαδραματίστηκαν οι εν λόγω σκηνές;
 
Ένα απλό βιντεάκι με τις φωτοαναμνήσεις μου από τα κυνηγάκια που έκανα φέτος. Επεξεργασμένο με ένα προγραμματάκι του κινητού. Ελπίζω να σας αρέσει. Μπιλ αν νομίζεις ότι αξίζει ανέβασέ το και από το λογαριασμό του HL στο YouTube.
Όμορφο βίντεο Βασίλη! .shake hands.
Τα χωράφια που φαίνονται στην αρχή του βίντεο δεν κρατάνε ορτύκια;
 
Όμορφο βίντεο Βασίλη! .shake hands.
Τα χωράφια που φαίνονται στην αρχή του βίντεο δεν κρατάνε ορτύκια;
Δεν είχαμε ποτε τοπιαρικα, γτ δεν έχουμε νερά ούτε καλλιέργεια. Σπάνια κάνα περασματιαρικο, πριν πολλά χρόνια ερχόταν ενα ζευγάρι άνοιξη, αλλά δεν βλέπαμε στην έναρξη
 
Ενα βιντεακι με στιγμες απο καταπολεμηση κορακοειδων οταν δεν ειχα χρονο να βγω για αλλο κυνηγι. Ελπιζω μεχρι το τελος της σεζον να εχω μαζεψει αρκετες φασεις απο περδικα και μπεκατσα για να ανεβασω κατι αξιολογο. ;)
 
IMG_20171209_135537.jpg
μετά αναπτύσσουμε τις δυνάμεις εδάφους εδάφους
 
Back
Top