Homemade Videos

Νίκο είχα την θήκη την αδιάβροχη πάνω σε μερικά από τα πλάνα και ο ήχος θα ήταν χάλια.. Γι αυτό με βοήθησαν οι Iron Maiden!! Ηλία στο Κορωπί κοντά είμαι στις τελευταίες βολές..
Όχι Βασίλη...μοιάζει με ένα άλλο στα δυτικά της Αττικής...είναι πολύ κοντά σε χρώματα και εικόνες!
 
Βασιλάκη αγόρι φαρμακείο έχεις κι εσύ;; Επίσης, στο ντουμπλέ στο 1 λεπτό πήρες και τη δεύτερη; Από τα φυσίγγια που αναφέρεις παραπάνω ποιο σε ευχαριστεί περισσότερο;
 
Μάνο δυστυχώς δεν έγινε το ντουμπλέ.. Θα ήταν το πρώτο μου και θα το είχα και σε κάμερα.. Αλλά δεν μου έκανε την χάρη.. :(

Για τα φυσίγγια τώρα.. Kαι με τα δύο είχα αίματα, με τα Rio λιγότερα. Με τα Diana είχα όμως και αρκετά ζωντανά ενώ με τα Rio όχι. Οπότε θα πω τα Rio. Αν και όπως έχω ξαναπεί και παλιότερα δεν είμαι μέτρο σύγκρισης...
 
Μάνο δυστυχώς δεν έγινε το ντουμπλέ.. Θα ήταν το πρώτο μου και θα το είχα και σε κάμερα.. Αλλά δεν μου έκανε την χάρη.. :(

Για τα φυσίγγια τώρα.. Kαι με τα δύο είχα αίματα, με τα Rio λιγότερα. Με τα Diana είχα όμως και αρκετά ζωντανά ενώ με τα Rio όχι. Οπότε θα πω τα Rio. Αν και όπως έχω ξαναπεί και παλιότερα δεν είμαι μέτρο σύγκρισης...
Βασίλη αν δεν κάνω λάθος....το Ρίο είναι από τα φυσίγγια με υψηλές ταχύτητες και αρκετές πιέσεις...ίσως να παίζει και αυτό τον ρόλο του στα αιματα
 
Και συγκεντρωτικο φυσιγγι..Η κυνηγεσια σε τεστ εβγαλε 670bar το ειχα ποσταρει καποτε..Παντως με το δικαννο δεν καταλαβενα ενοχλητικο λακτισμα..
Αγαπημενο φυσιγγι απο "τα παλια"..
Οι υψηλές ταχύτητες και πιέσεις μπορεί να επιφέρουν διαμπερή τραύματα με αποτέλεσμα το αίμα...επίσης μπορεί να τα πέτυχες σε συγκεκριμένα σημεία που βγάζουν έτσι και αλλιώς αιμα
 
Λίγο τα φώτα σας... Τράβηξα με το κινητό ένα βιντεάκι ένα τρυγόνι, αλλά επειδή είχα γυρίσει το κινητό κατά πλάτος για να πιάσει μεγαλύτερο πλάνο στο pc μου το εμφανίζει κατακόρυφο και για να το δω πρέπει να στρίβω το κεφάλι :p πως μπορώ να το γυρίσω 90 μοίρες προς τα αριστερά για να φαίνεται κανονικά;;;
 
Λίγο τα φώτα σας... Τράβηξα με το κινητό ένα βιντεάκι ένα τρυγόνι, αλλά επειδή είχα γυρίσει το κινητό κατά πλάτος για να πιάσει μεγαλύτερο πλάνο στο pc μου το εμφανίζει κατακόρυφο και για να το δω πρέπει να στρίβω το κεφάλι :p πως μπορώ να το γυρίσω 90 μοίρες προς τα αριστερά για να φαίνεται κανονικά;;;
Με τον VLC player...
 
Back
Top