Homemade Videos

Ωραίες τουφεκιές Βαγγέλη..shake hands.
Ευχαριστω πολυ φιλε! ΝΑ εισαι καλα! Πρεπει παντως να δουμε λιγο πιο σοβαρα την καταπολεμηση των επιβλαβων στην ελλαδα, γιατι εν τελει μας αφορα ολους μας ανεξαιρετως!
 
Ευχαριστω πολυ φιλε! ΝΑ εισαι καλα! Πρεπει παντως να δουμε λιγο πιο σοβαρα την καταπολεμηση των επιβλαβων στην ελλαδα, γιατι εν τελει μας αφορα ολους μας ανεξαιρετως!
Πόσο δίκιο έχεις Βαγγέλη, τεράστια πόσα κάθε χρόνο από τους συλλόγους για απελευθερωσεις,σπορες,τροφές κτλ καλά όλα αυτά βέβαια αλλά άμα αλονιζουν οι αλεπουδες και κάθε λογής επιβλαβη είναι δώρον αδωρον όλα αυτά.
 
Ευχαριστω πολυ φιλε! ΝΑ εισαι καλα! Πρεπει παντως να δουμε λιγο πιο σοβαρα την καταπολεμηση των επιβλαβων στην ελλαδα, γιατι εν τελει μας αφορα ολους μας ανεξαιρετως!

Πόσο δίκιο έχεις Βαγγέλη, τεράστια πόσα κάθε χρόνο από τους συλλόγους για απελευθερωσεις,σπορες,τροφές κτλ καλά όλα αυτά βέβαια αλλά άμα αλονιζουν οι αλεπουδες και κάθε λογής επιβλαβη είναι δώρον αδωρον όλα αυτά.

Δεν θα μπορούσαν να δώσουν παράταση στο κυνήγι τους; Άσχημα θα ήταν να κυνηγιούνται μέχρι και τον Απρίλιο για παράδειγμα; Από τη στιγμή που όλα τα τα υπόλοιπα είδη θα ήταν απαγορευμένα, ποιος κυνηγός θα αντιστεκόταν σε εξορμήσεις για τα επιβλαβή; Γέμισαν οι αυλές μας με αυτά τα κ@λοπούλια που πλέον έχουν γίνει πιο πολλά κι από τις δεκαοχτούρες...
 
Ευχαριστω πολυ φιλε! ΝΑ εισαι καλα! Πρεπει παντως να δουμε λιγο πιο σοβαρα την καταπολεμηση των επιβλαβων στην ελλαδα, γιατι εν τελει μας αφορα ολους μας ανεξαιρετως!
Συμφωνώ απόλυτα..shake hands.
Δυστυχώς η κυνηγετική οικογένεια και βάζω και τον εαυτό μου μέσα,τα έχει αφήσει στην τύχη τους εκτός λίγων εξαιρέσεων.
 
Άσχημα θα ήταν να κυνηγιούνται μέχρι και τον Απρίλιο για παράδειγμα;
Ασχημα δεν θα ηταν,αλλά θα υπηρχαν κ λαθροθηρες που εκαναν κ αλλα κυνηγια..
Εγω παντως θα πηγενα για τρυγονια με την ευκαιρια..ha haaa.sarcastic..sarcastic.
 
Καλημερα!Ρε παιδια ξερει κανεις κανα καλο προγραμμα editing για να φτιαξω τα βιντεο μου.Εχω πολλα ωραια πλανα σε καλη αναλυση και ειχα κατεβασει το filmora αλλα οπως ανεβαινε για youtube με εβγαζε την διαφήμιση του filmora και εκρυβε τη μιση εικονα
 
Καλημερα!Ρε παιδια ξερει κανεις κανα καλο προγραμμα editing για να φτιαξω τα βιντεο μου.Εχω πολλα ωραια πλανα σε καλη αναλυση και ειχα κατεβασει το filmora αλλα οπως ανεβαινε για youtube με εβγαζε την διαφήμιση του filmora και εκρυβε τη μιση εικονα
αν εχεις παλια windows χρησ. το movie maker. ειναι το πιο ευκολο κι εχει πολλες επιλογες
 
Τσαμπούκε δεν παίζεσαι, αυτά μόνο από το Χριστογιάννη τα είχα δει όταν γυρίζαμε την ταινία με τα υδρόβια. Άντε και σε λήψεις από αλεξίπτωτο.

Ποιος Χριστογιαννης!!!!!(Πλακα κανω)
 
Back
Top