Guerini summit impact 81cm

Πωλείται το όπλο του τίτλου στην τιμή των €2500. Μαζί δίνονται τα 8 εργοστασιακά τσοκ και 3 κικς (5, 15, 20). Για οποιαδήποτε πληροφορία στείλτε μου πμ σας παρακαλώ.
View attachment 20848View attachment 20849View attachment 20850View attachment 20851
Γιατί το πουλάς το κανόνι φίλε Ηλία?, θα το καλοβλεπα εάν δεν είχα αγοράσει πρόσφατα.
 
Πωλείται το όπλο του τίτλου στην τιμή των €2500. Μαζί δίνονται τα 8 εργοστασιακά τσοκ και 3 κικς (5, 15, 20). Για οποιαδήποτε πληροφορία στείλτε μου πμ σας παρακαλώ.
View attachment 20848View attachment 20849View attachment 20850View attachment 20851
Ανδριανόπουλος η Ψυλλακης το κοντακι ; Ηλία κανονι το εργαλείο
 
Ναι παιδια όπως σωστά είπαν ο Τζέρι και ο Γιάννης το κοντάκι είναι του ανδιανοπουλου και ναι είναι στην Σαλονικα!
υπαρχει τηλ. για εν;ν γνωστο> επισης, σε μετραει? πατε σκοπευτηριο, και σε βλεπει πως ριχνεις?
ας μας πει καποιος...
Και τιμες...εστω στο περιπου...ευχαριστω.
 
Εγώ είμαι κατά για εξαποστάσεως κοντάκι.
δεν (εαν λες εμενα :) )μιλησα για εξαποστασεως.....τωρα καποιοι εαν ειναι απ νησι..δυσκολα...
μονο εαν ξερεις πολυ καλα τα μετρα σου, η εχεις παει σε δασκαλο και σοου εχει δωσει τα μετρα;)
 
δεν (εαν λες εμενα :) )μιλησα για εξαποστασεως.....τωρα καποιοι εαν ειναι απ νησι..δυσκολα...
μονο εαν ξερεις πολυ καλα τα μετρα σου, η εχεις παει σε δασκαλο και σοου εχει δωσει τα μετρα;)
Καλοπουλητο και απο εμενα...οπλάρα...μην χαλασουμε το θεμα :)
 
Back
Top