GPS Σκύλων

Οι συσκευές Garmin είναι όντως υπερτιμημένες αλλά κάνουν καλά την δουλειά τους.
Κάποιες παρτίδες (ειδικά κολλάρων) είχαν προβλήματα.
Το πιο σημαντικό στοιχείο στα νέα μοντέλα είναι ότι το ένα μηχάνημα μπορεί να "δει" την θέση του άλλου.
Όλα τα άλλα είναι λεπτομέρειες.
Για την παρέα που κυνηγάμε μαζί και για φίλους, χάρτες (satellite και vector), επισκευές, κεραίες all made by me. .sarcastic.
Δωρεάν εννοείται ...
Κάποιοι το έχουν κάνει επάγγελμα, οκ το καταλαβαίνω ... αρκεί να μην "σφάζουν" τους συναδέλφους ...

Τις bs planet δεν τις ξέρω και δεν τις έχω δουλέψει.
 
Έχει δοκιμάσει κανένας. Α αναβαθμίσει αμερικανικό χωρίς να κλειδώσει?

Ίσως με αμερικανική ip
 
Έχει δοκιμάσει κανένας. Α αναβαθμίσει αμερικανικό χωρίς να κλειδώσει?

Ίσως με αμερικανική ip
Δεν έχει καμία σχέση η ip.
Τι πρόβλημα έχεις ακριβώς και τι μηχανήματα ?
 
Δεν έχει καμία σχέση η ip.
Τι πρόβλημα έχεις ακριβώς και τι μηχανήματα ?
Δεν έχω κανένα πρόβλημα άστρο 900 είναι από Αμερική απλά φαντάζομαι θα έχει βγεί update συνήθως ειδικά σε καινούργια μοντέλα που θα βελτιώνει κάποια πράγματα.
 
Last edited:
Παλικάρια ανάμεσα σε Garmin alpha 50 και alpha 100 ποιο θα διαλέγατε και γιατί?
Ποια η ουσιαστική διαφορά μεταξύ τους για να δικαιολογήσει την παραπάνω τιμή το alpha 100?
Είχα και τα 2 η μέρα με τη νύχτα το 100 έχει Πιο πολλές επιλογές συν την οθόνη αφής αν μπορείς να πας στο 100 πήγανε αβλεπι
 
Είχα και τα 2 η μέρα με τη νύχτα το 100 έχει Πιο πολλές επιλογές συν την οθόνη αφής αν μπορείς να πας στο 100 πήγανε αβλεπι
Οκ σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σου..
Δεν το θέλω για εμένα για τον κολλητό μου που είναι γουρούνας....αλλά και πάλι σε ευχαριστώ για την πληροφορία σου!!!!
 
Εχει παρει κανεις καποιο απο τα ρολογια που συνεργαζεται με τα garmin αξιζει; η ειναι υπερβολη κ σκετο μαρκετινγκ
Αναλόγως τι ζητάς και τι περιμένεις από ένα τέτοιο ρολόι. Προσωπική άποψη ότι αξίζει, απλά και μόνο γιατί δεν είναι μόνο αυτή η δουλειά του.
 
η βασική τους διαφορά είναι ότι το Α100 έχει ρεύμα... Κανένα άλλο gps(garmin) δεν έχει ρεύμα.... πες τον φίλο σου το Α 100 να πάρει. Γιατί θα του χρειαστεί το ρεύμα.... Όλα τα υπόλοιπα είναι το θεαθήναι...
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την βοήθεια σου μάλλον για Α 100 θα πάει....
 
τα ρολόι είναι ότι καλύτερο έχει βγει.. σε βγάζει από πολύ μεγάλη ταλαιπωρία. ξεχνάς όλη την ώρα το βγάλε βάλε στην τσέπη. εγώ το έχασα καθώς πήγαινα στην φερμα. Αλλά τυχερός και με πολύ ψάξιμο το βρήκα. και ένα ακόμα +. είναι ότι αν είστε 2 ατομα παρέα ο ένας έχει την μονάδα και ο αλλος το ρολόι πιάνει σε μια εμβέλεια 10 15 μέτρα μεταξύ σας. και έτσι βλέπετε ταυτόχρονα τα σκυλάκια σας.
Ευχαριστω φιλος , εσυ πιο ρολοι εχεις;;
 
Αναλόγως τι ζητάς και τι περιμένεις από ένα τέτοιο ρολόι. Προσωπική άποψη ότι αξίζει, απλά και μόνο γιατί δεν είναι μόνο αυτή η δουλειά του.
Μονο να δειχνη το σκυλο θελω να μην κοιταω συνεχεια το gps αντε κ την ωρα.... .sarcastic.
 
Back
Top