GPS Σκύλων

Πολυ ωραιο θεμα..θα γραψω την αποψη μου για το Garmin 320 το οποιο το εχω 3.5 χρονια για τα γουρουνοσκυλα..πραγματικα ωραιο εργαλειο με καλους χαρτες ειδικα αν ειναι και topodrive ξερεις ακριβως που βρισκεται το σκυλι..αποθηκευεις ανετα πολλες τοποθεσιες και δειχνει με πολυ μικρη αποκλιση τη διαδρομη του σκυλου..γενικα ειμαι ευχαριστημενος.
 
Ρε παιδιά μήπως υπάρχει κάνα κολάρο dc 40 ή dc 30 ;; Είναι χρήσιμο Και συνήθισα έτσι και προχθές μου χάλασε.. Αν υπάρχει κάτι ενημερώστε με..
 
Ρε παιδιά μήπως υπάρχει κάνα κολάρο dc 40 ή dc 30 ;; Είναι χρήσιμο Και συνήθισα έτσι και προχθές μου χάλασε.. Αν υπάρχει κάτι ενημερώστε με..
Φίλε Καλώς 'Ήρθες στην παρέα μας. Αν θέλεις μπορείς να γράψεις και δυο λόγια για σένα εδώ: http://www.hunterslife.gr/forums/threads/to-know-us-better-Γνωριμία.17/page-194#post-143577
 
Γιαννη αξιζει μονο το 320...το 220 ειναι σχετικα παλιο πλεον και δεν εινακ και συμβατο με τα καινουρια κολαρα..το 320 εχει τα δικα του dc40 και δεχεται και τα καινουρια τα Τ5
 
Πιο καινουριο μοντελο με περισσοτερες αναβαθμισεις και δεχεται και τα περισσοτερα κολαρα για τα σκυλια
 
Τα καινουρια κολαρα εχουν μεγαλυτερη εμβελεια..τωρα για τις συσκευες ειναι και θεμα κεραιας και της θεσης που βρισκεσαι εσυ
 
Καλησπέρα σε όλους ελπίζω να σας βρίσκω καλά. ..Παλιό το θέμα βέβαια αλλά πρέπει να ρωτήσω υπάρχει κάποιος συνάδελφος που να έχει το καινουριο Garmin αυτό που ειναι κ για εκπαίδευση. Θα ήθελα να μας πει την γνωμη του αν αξίζει τα 800 ευρώ για να το αγοράσω για το κυνήγι της μπεκατσας;Οταν ο σκύλος είναι σε ρεμα το πιάνει εννοώ ανταποκρινεται γρήγορα η μόλις παει σε ενα ρεμα η περάσει μια ράχη δεν το πιανει εύκολα....Εμένα ο σκύλος είναι πολύ ανοιχτός κ μερικές φορές δεν ακουω το μπιπερ.Λοιπον ακουω προτάσεις.
 
Καλησπέρα σε όλους ελπίζω να σας βρίσκω καλά. ..Παλιό το θέμα βέβαια αλλά πρέπει να ρωτήσω υπάρχει κάποιος συνάδελφος που να έχει το καινουριο Garmin αυτό που ειναι κ για εκπαίδευση. Θα ήθελα να μας πει την γνωμη του αν αξίζει τα 800 ευρώ για να το αγοράσω για το κυνήγι της μπεκατσας;Οταν ο σκύλος είναι σε ρεμα το πιάνει εννοώ ανταποκρινεται γρήγορα η μόλις παει σε ενα ρεμα η περάσει μια ράχη δεν το πιανει εύκολα....Εμένα ο σκύλος είναι πολύ ανοιχτός κ μερικές φορές δεν ακουω το μπιπερ.Λοιπον ακουω προτάσεις.
Κανείς; Δεν υπάρχει κανεις που να κυνηγάει με gps να μας πει αν είναι καλύτερο από το μπιπερ.Ενδιαφερομαι να ακούσω γνώμη από καποιον που το εχει κ εχει κυνηγήσει δλδ στην πράξει κ όχι από κάποια διαφημίσει. Ευχαριστώ. ..
 
λαμπρο ειναι οτι καλυτερο υπαρχει.παρτο με κλειστα ματια. εχει πολλα προτερηματα.
συγνωμη αλλα τωρα το ειδα. λιγο λιγο αργα? αχαχαχαχ

αν μιλας φησικα για το α100
 
Το astro 320 ειπε θα μου το δωσει ο κολλητος μου γιατι πηρε ενα αλλο που δεν θυμαμαι τωρα μοντελο.Ειναι Γερμανια βεβαια και ετσι θα το παρω σε κανα μηνα που εχω κλεισει διακοπουλες με την WorldVentures.Τοσο καλο ειναι;χαιρομαι ιδιαιτερα!!Αντε να κανουμε καμια δοκιμη μετα!!
 
https://www.ehunter.gr/product/systima-entopismoy-skyloy-dog-trace-gps-x20-orange/

Αυτό το έχει δοκιμάσει κάποιος?

Διάβασα κάποιες καλές κριτικές στα αμερικανικά φόρουμ .

Για πέρδικα το θέλω να αποφεύγω την ταλαιπωρία του μπιπ μπιπ πάνω στον σκύλο και γενικά λιγότερη φασαρία
 
https://www.ehunter.gr/product/systima-entopismoy-skyloy-dog-trace-gps-x20-orange/

Αυτό το έχει δοκιμάσει κάποιος?

Διάβασα κάποιες καλές κριτικές στα αμερικανικά φόρουμ .

Για πέρδικα το θέλω να αποφεύγω την ταλαιπωρία του μπιπ μπιπ πάνω στον σκύλο και γενικά λιγότερη φασαρία
Γιατι δεν προτιμας καποιο πιο επωνυμο και δοκιμασμενο συστημα οπως το garmin?εχει πολλα που πουλιουντε ειδικα τα 320 και σε πολυ καλες τιμες
 
Back
Top