GPS Σκύλων

Όσο πρόλαβα να το δοκιμάσω..την δουλειά του την κάνει...η τιμή είναι παντού ίδια από ότι είδα
Καλησπερα σε ολους,

Επειδη ειχα μεχρι προτινος το Χ20 και το πουλησα ...προσεξτε με τον μαγνητη που ενεργοποιειτε το μπιπερ.
Αν ερθει σε επαφη με το μηχανημα χανει το καλιμπραρισμα και δειχνει οτι να ναι.
 
εγω παντος το εχω 3 χρωνια κοντα το εχω σκησει στα κηνηγια και τα εκπεδευτικα και δεν μου εχει βγαλει τυποτα..
μπορει το ποιο πανω να ηταν ελατοματικο δεν ξερω,,
βεβεα τα 2 που εχω δεν τα εχω ανηξει να δω εαν εχουν υγρασια αλλα δεν ειχα ποτε κανενα προβλιμα
 
Τι γνώμη έχετε για αυτό? View attachment 37826
Καλή Χρονιά σε όλους και ζεστές κάννες. Το εν λόγω προϊόν το αγόρασα και έχω κάνει τρία κυνήγια. Για τα λεφτά του κάνει τη δουλειά του μια χαρά. Θέλει λίγο εξοικείωση. Οι οδηγίες που περιέχονται στο κουτί είναι άσχετες, πρέπει να πάρεις τηλέφωνο να σου πει πως δουλεύει. Εξαιρετική ακουστικοτητα στο μπιπερ και μεγάλη ευαισθησία στη Φερμά.
 

Attachments

  • 433_gps_r36n-ga.jpg
    433_gps_r36n-ga.jpg
    427,3 KB · Προβολές: 12
Καλημέρα!!! Έχει δοκιμάσει κανείς το dogtra beeper να το βάλει στη λωρίδα του gps t5 αν δουλεύει σωστά;;; Ρωτάω γιατί κάποια Μπίπερ όταν τα βάλεις κοντά με το gps δεν δουλεύουν σωστά!!
 
νομιζω οτι σε ολα πλεον τα ηλεκτρονικα λογο ευρωπαικης ενωνης εχουν 1 χρονο
Μονο ενα χρόνο γτ σκέφτομαι για αγορα του Α10 που εβγαλε τωρα αλλα ειδα που λέει μη αντικατάσταση μπαταρίας και το φοβάμαι
 
η μπαταρια ειναι λυθιου με καλη και συχνη λειτουργια θα κρατησει καλα.
το κακο με τα garmin τουλαχιστον α100 και α200 εχουν βαρη λογιμικο και η καταναλοση μπαταριας ειναι πολυ γρηγορη το α10 δεν πρεπει να ειναι σε αυτη την κατηγορια.
φαντασου ενα σμαρτ φοουν οπου καθε μερα θελει φορτισμα με ενα απλο τηλ. με μικρη και ασπρομαυρη οθονη που το φαρτιζεις 1 φορα τη βδομαδα..
 
η μπαταρια ειναι λυθιου με καλη και συχνη λειτουργια θα κρατησει καλα.
το κακο με τα garmin τουλαχιστον α100 και α200 εχουν βαρη λογιμικο και η καταναλοση μπαταριας ειναι πολυ γρηγορη το α10 δεν πρεπει να ειναι σε αυτη την κατηγορια.
φαντασου ενα σμαρτ φοουν οπου καθε μερα θελει φορτισμα με ενα απλο τηλ. με μικρη και ασπρομαυρη οθονη που το φαρτιζεις 1 φορα τη βδομαδα..
Αυτο ειδα είναι λιθίου και θελω να πιστευω πως θα ειναι καλο
 
ολλα λιθιου περνουν πλεον..
απλα η σωστη χρηση δεν γυνετε απο ολους..
ο αλος μου λεει εχω το gps 1χρωνο αδουλευτο κενουριο και τα εχει πεξει η μπαταρια..
για να εχεις την μπαταρια λιθιου στα καλητερα της για περισοτερο χρονο
1,προτη φορτηση αστην 20 ωρες και ας σου αναψει σε 3 ωρες οτι ειναι φορτισμενη
2,δεν θα την αφηνεις ποτε να κατεβενει κατω απο το 20% ποτε
3,δεν εχει προβλημα να φορτιζεις για λιγο και μετα να το βγαζεις
4,δεν πρεπει να την αφηνεις σε αδρανια πολυ καιρο
π.χ τελειονει το κηνηγη και δεν κανεις εκπεδευτικα το gps πρεπει ανα διαστηματα να δουλεβει,
 
400 ευρώ έχει το Α-10 ...... Το Α 100 βγάζει ένα κυνήγι ολοήμερο άνετα ....
ναι αυτο λεω το δικομου βγαζει 4 κηνηγια ...
απλα τα garmin τα θεορω καλα εργαλεια αλλα υπερτημημενα..
και εχουν και ενα κακο τουλαχιστον στην ευρωπη πολυ κακο σημα
 
ναι αυτο λεω το δικομου βγαζει 4 κηνηγια ...
απλα τα garmin τα θεορω καλα εργαλεια αλλα υπερτημημενα..
και εχουν και ενα κακο τουλαχιστον στην ευρωπη πολυ κακο σημα
Πληρώνεις το όνομα που έχτισε στην αγορά και την εγγύηση ότι θα βρεις ανταλακτικα και σε δέκα χρόνια ....η ζήτηση ανεβάζει τις τιμές....
 
Πληρώνεις το όνομα που έχτισε στην αγορά και την εγγύηση ότι θα βρεις ανταλακτικα και σε δέκα χρόνια ....η ζήτηση ανεβάζει τις τιμές....
καλα τα λες
δεν ξερω τη γυνετε πανω αλλα εδω κατω υπαρχει τρομερο προβλημα απο τα 10 μηχανακια τα 9 εχουν προβλημα με το συμα..
το θεμα ειναι οτι μια ετερια σε αυτο το χορο επρεπε αυτο να το ειχε λησει.
 
Back
Top