Franchi Team

Καλησπέρα παιδιά ,αγόρασα ένα franchi falconet και όταν ανοίγω το όπλο τα φυσίγγια μερικές φορές δεν τα πετάει τελειω έξω . Μήπως έχει τύχει σε κανέναν η ξέρει να μου πει;
Μένει το κλείστρο πίσω με τον κάλυκα πάνω του?
 
Πιο κλειστρο?? .yelling.

Έχεις κ την affinity κ δεν ξέρεις την φημισμένη κ παλια σειρά σειρα της franchi σήμα κατατεθέν στα ποζε της?? .yelling.
Άμα διαβάζεις κλεφτα αυτά παθαίνεις...
Λέω βρέθηκε και άλλος συνάδελφος με το ίδιο πρόβλημα.yel.
 
Άμα διαβάζεις κλεφτα αυτά παθαίνεις...
Λέω βρέθηκε και άλλος συνάδελφος με το ίδιο πρόβλημα.yel.
Εγώ να δεις τι ειχα πάθει..............

Ειχε περιγραψει ο Γιάννης ένα μπεκατσοκυνηγι, και πριν αρχίσω να το διαβάσω, βλέπω στην μέση του κειμένου την λέξη Βravo..
Και λέω θα την βάρεσε με Βravo Ναυπλιώτης(μιας κ τα έριχνε κάποτε στην τσίχλα)...

Αλλά ήταν το όνομα του σκυλου του.. .sarcastic.
 
Δοκίμασε με σταθερό το όπλο ... ακουμπισμένο πάνω σε κάτι (πχ μαξιλάρι στον ουρανό του αυτοκινήτου)
Στα 50μ !!!!
Βάλε φωτό :)
Βασίλη έγινε δοκιμή, όπως μου είπες, ακουμπισμένο στα 45 - 50μ με διαφορετικά "πυρομαχικά"
5 βολές.
 

Attachments

  • Screenshot_20211220-010228_Chrome.jpg
    Screenshot_20211220-010228_Chrome.jpg
    119,3 KB · Προβολές: 52
  • 20220102_122901.jpg
    20220102_122901.jpg
    299,1 KB · Προβολές: 52
Ειμαι σε σκεψη για αγορά μιας ελαφριάς καραμπίνας για περπάτημα και μεικτή χρήση, με βάρος μεχρι 2800 και μήκος κάνης 61 ή 66. Επειδή ήμουν κάτοχος μιας fast pro και μου άρεσε αποφάσισα να παω πάλι σε franchi.
Να ρωτήσω αν ξέρετε ποια η διαφορά μεταξύ fast one και fast predator.....Επίσης αν κάποιος κάτοχος των παραπάνω εχει την ευγενή καλοσύνη να μου πει τη βάρος έχουν.
Ευχαριστώ.
 
Ειμαι σε σκεψη για αγορά μιας ελαφριάς καραμπίνας για περπάτημα και μεικτή χρήση, με βάρος μεχρι 2800 και μήκος κάνης 61 ή 66. Επειδή ήμουν κάτοχος μιας fast pro και μου άρεσε αποφάσισα να παω πάλι σε franchi.
Να ρωτήσω αν ξέρετε ποια η διαφορά μεταξύ fast one και fast predator.....Επίσης αν κάποιος κάτοχος των παραπάνω εχει την ευγενή καλοσύνη να μου πει τη βάρος έχουν.
Ευχαριστώ.
Γιάννη αυτή που σΕ λέει ο Τόλης πάρε, αν υπάρχει.......
 
Back
Top