Franchi Team

Γνωστός μου έχει το becaccia , επίσης πολύ ευχαριστημένος.... έχουν διαφορές...το δικό του έχει σκανδάλη αδρανειας και νομίζω διακεκομμένους πιρους. Αυτό που έχω εγώ μηχανική σκανδάλη και μονοκόμματο πιροIMG_20201207_224646.jpg
 
Δεν είναι ίδια,τα παλιά είχαν μονοκόμματο πείρο και πιο βαθιά βάση ,τα νέα διακεκριμένους ,τώρα ποια είναι καλύτερα θα ξέρουν οι κάτοχοι.
το falconet είναι παλιό μοντέλο, δεν έχω δει να υπάρχει καινούργιο αλλού, μόνο σε αυτό το κατάστημα
εκτός και υπάρχει κάπου αλλού που δεν έχει ιστοσελίδα
τα μοντέλα που παίζουν τώρα παντού είναι της σειράς feeling
μεταχειρισμένα falconet υπάρχουν αρκετά γύρω στα 600-700 ευρώ
 
το falconet είναι παλιό μοντέλο, δεν έχω δει να υπάρχει καινούργιο αλλού, μόνο σε αυτό το κατάστημα
εκτός και υπάρχει κάπου αλλού που δεν έχει ιστοσελίδα
τα μοντέλα που παίζουν τώρα παντού είναι της σειράς feeling
μεταχειρισμένα falconet υπάρχουν αρκετά γύρω στα 600-700 ευρώ
Έτσι είναι.
 
το falconet είναι παλιό μοντέλο, δεν έχω δει να υπάρχει καινούργιο αλλού, μόνο σε αυτό το κατάστημα
εκτός και υπάρχει κάπου αλλού που δεν έχει ιστοσελίδα
τα μοντέλα που παίζουν τώρα παντού είναι της σειράς feeling
μεταχειρισμένα falconet υπάρχουν αρκετά γύρω στα 600-700 ευρώ
;)
 
Η "κωνικη" πλευρα προς την βαση....για πιο βαρια γομωση η κωνικη προς το δαχτυλιδι, ωστε να σφιγγει γυρω απο το φρένο ενω αυτο κινειται....
Πριν τρια χρονια, αλλαξα φρενο (αυτο το χάλκινο) και το δαχτυλιδι (γυρω απο το χάλκινο)...βαραω μια, εμπλοκη..βαραω δυο, εμπλοκή....ριχνω 3 καντήλια και 2 εξαπτερυγα, και μετα ανοιξα ελαχιστα το δαχτυλιδι με ενα μυτοτσιμπιδο (το "χαλαρωσα" λιγο)...
Απο κει και περα ξαναξεχασα την λεξη εμπλοκη ..
Αυτο που θέλω να πω είναι οτι πολλες φορες η λυση στο προβλημα των εμπλοκων ειναι απλουστατη, και δε χρειάζεται να βγαζουμε αχρηστο ενα οπλο!
 
Καλησπέρα είμαι κάτοχος ενός franchi prestige με εξωτερικά τσοκ είμαι ευχαριστημένος αλλά είμαι σε σκέψη να κάνω ολική εξωτερική επαναφορά του όπλου γιατί εσωτερικά είναι σαν καινούργιο η να πάρω μια STOGER M3k; Μην δώσω άλλα χρήματα σε αυτό το όπλο που μου έχει κοστίσει μέχρι τώρα 400€ αγορά και τοποθέτηση τσοκ.
 
Καλησπέρα είμαι κάτοχος ενός franchi prestige με εξωτερικά τσοκ είμαι ευχαριστημένος αλλά είμαι σε σκέψη να κάνω ολική εξωτερική επαναφορά του όπλου γιατί εσωτερικά είναι σαν καινούργιο η να πάρω μια STOGER M3k; Μην δώσω άλλα χρήματα σε αυτό το όπλο που μου έχει κοστίσει μέχρι τώρα 400€ αγορά και τοποθέτηση τσοκ.
Stoeger η ότι άλλο θέλεις για δεύτερο όπλο.
 
Καλησπέρα στην ομάδα , και καλώς σας βρήκα! Θα ήθελα τα φώτα σας....
Πριν λίγες μέρες απέκτησα ενα falconet pro, με 66 πόντους κάνη. Θα ήθελα να μάθω με τι φυσυγγια αποδίδει για μπεκάτσα και τσίχλα που σκοπεύω να κυνηγάω. Ξέρω πως υπάρχουν αρκετά στην αγορά ελληνικά και ξένα αλλα ενδιαφέρομαι για κάτι μαλακό μέχρι 33γρ. Από προηγούμενη εμπειρία με ένα άλλο επώνυμο υπερελαφρύ είχα άσχημες εντυπώσεις, ελπίζω τώρα λογο επιμηκυμενων κώνων να έχω καλύτερες εντυπώσεις!!!
 
Καλησπέρα στην ομάδα , και καλώς σας βρήκα! Θα ήθελα τα φώτα σας....
Πριν λίγες μέρες απέκτησα ενα falconet pro, με 66 πόντους κάνη. Θα ήθελα να μάθω με τι φυσυγγια αποδίδει για μπεκάτσα και τσίχλα που σκοπεύω να κυνηγάω. Ξέρω πως υπάρχουν αρκετά στην αγορά ελληνικά και ξένα αλλα ενδιαφέρομαι για κάτι μαλακό μέχρι 33γρ. Από προηγούμενη εμπειρία με ένα άλλο επώνυμο υπερελαφρύ είχα άσχημες εντυπώσεις, ελπίζω τώρα λογο επιμηκυμενων κώνων να έχω καλύτερες εντυπώσεις!!!
η franci τα κεη ολα μου φιλεεεε βαλεεεε ριχνεεεεεεε ;)
;)
 
Καλησπέρα στην ομάδα , και καλώς σας βρήκα! Θα ήθελα τα φώτα σας....
Πριν λίγες μέρες απέκτησα ενα falconet pro, με 66 πόντους κάνη. Θα ήθελα να μάθω με τι φυσυγγια αποδίδει για μπεκάτσα και τσίχλα που σκοπεύω να κυνηγάω. Ξέρω πως υπάρχουν αρκετά στην αγορά ελληνικά και ξένα αλλα ενδιαφέρομαι για κάτι μαλακό μέχρι 33γρ. Από προηγούμενη εμπειρία με ένα άλλο επώνυμο υπερελαφρύ είχα άσχημες εντυπώσεις, ελπίζω τώρα λογο επιμηκυμενων κώνων να έχω καλύτερες εντυπώσεις!!!
Υποθέτω μιλάς για τη κλωτσιά των ελαφρών δικανων όταν λες για άσχημες εντυπώσεις Φυσιγγια δε δουλεύω διασποράς ούτε στη μπεκάτσα θα σου πουν αλλά παιδιά ! Κοίτα πρώτα τα μέτρα στο κοντάκι και ιδιετερα το πίτσ και τα φυσίγγια είναι δευτερεύον γτ όλα λίγο πολύ έχουν αυξημένες εντως ορίων πίεσης για προαγωγή της διασπορας των σκαγιων
 
Υποθέτω μιλάς για τη κλωτσιά των ελαφρών δικανων όταν λες για άσχημες εντυπώσεις Φυσιγγια δε δουλεύω διασποράς ούτε στη μπεκάτσα θα σου πουν αλλά παιδιά ! Κοίτα πρώτα τα μέτρα στο κοντάκι και ιδιετερα το πίτσ και τα φυσίγγια είναι δευτερεύον γτ όλα λίγο πολύ έχουν αυξημένες εντως ορίων πίεσης για προαγωγή της διασπορας των σκαγιων
Από το κατάστημα που το πήρα μου πήραν μέτρα κ το έφερα στα μέτρα μου...ξέχασα να το αναφέρω
 
Back
Top