Franchi Team

Να το χαρείς Λάμπρο, κουκλα έγινε!

Καλορίζικο, καλοτουφεκο να το χαρείς Χρησταρα!
καλοριζικη χρηστο κ καλα κυνηγια!
Καλορίζικο Χρήστο, καλή αρχή αύριο!
Καλορίζικη Χρήστο !
Καλορίζικο φίλε μου να το χαρείς!!!!
Χρηστάρα καλορίζικη και καλοντουφεκη !!!
Σας ευχαριστώ όλους μάγκες και να είστε καλά.
 
Καλησπέρα στην παρέα και εγώ στο κλάμπ με μια ελαφρώς μεταχειρισμένη franchi affinity camo max 5 με κάνη 71 cm και τις έγινε και κώνος γύρω στους 6 πόντους.
Σαν πρώτες δοκιμαστικές τουφεκιές με έχει αφήσει με το στόμα ανοιχτό, αύριο θα δοκιμαστεί στο πεδίο....
.
Χρηστάρα μου καλορίζικη κομάντο μου να την ευχαριστηθείς στο έπακρο εύχομαι!!!
 
Καλησπέρα στην παρέα και εγώ στο κλάμπ με μια ελαφρώς μεταχειρισμένη franchi affinity camo max 5 με κάνη 71 cm και τις έγινε και κώνος γύρω στους 6 πόντους.
Σαν πρώτες δοκιμαστικές τουφεκιές με έχει αφήσει με το στόμα ανοιχτό, αύριο θα δοκιμαστεί στο πεδίο....
.
Απο πατριώτ σε πατριώτ το εργαλειο. .sarcastic.
Να το ευχαριστηθείς Χρήστο και πολλα ντουμάνια σημερα.
 
Καλησπέρα στην παρέα και εγώ στο κλάμπ με μια ελαφρώς μεταχειρισμένη franchi affinity camo max 5 με κάνη 71 cm και τις έγινε και κώνος γύρω στους 6 πόντους.
Σαν πρώτες δοκιμαστικές τουφεκιές με έχει αφήσει με το στόμα ανοιχτό, αύριο θα δοκιμαστεί στο πεδίο....
.
Καλορίζικη Χρήστο!
Καλές τουφεκιές!
 
Τελικα και εγω επεστρεψα εκει που ξεκινησα...με μια franchi 48al ξεκινησα πριν 4-5 χρονια, και σε μια franchi affinity κατεληξα τωρα

Για να δουμε τι θα δουμε φετος!
Καλορίζικη Στέφανε!
Ετοιμάζεις υποδοχή για τις πιτσιλωτές βλέπω .hunter..
 
Να σαι καλα ρε Γιανναρα! Θα πεσει πέλεκυς!! Ευχομαι να μαστε μαζι!
Με το που γυρίσω το πρώτο δεκαήμερο του Οκτώβρη από το χωριό θα κανονίσουμε έξοδο φίλε .
Ελπίζω να μας κάνουν την χάρη φέτος στα μπασιματα.
 
Τελικα και εγω επεστρεψα εκει που ξεκινησα...με μια franchi 48al ξεκινησα πριν 4-5 χρονια, και σε μια franchi affinity κατεληξα τωρα

Για να δουμε τι θα δουμε φετος!
Καλορίζικη και καλοκαυτη φίλε την καλύτερη στην καλύτερη παραλλαγή πήρες!!!! .shake hands.
 
Τελικα και εγω επεστρεψα εκει που ξεκινησα...με μια franchi 48al ξεκινησα πριν 4-5 χρονια, και σε μια franchi affinity κατεληξα τωρα

Για να δουμε τι θα δουμε φετος!
Στέφανε καλορίζικο και να το χαρείς στο foul..... ;)
 
Τελικα και εγω επεστρεψα εκει που ξεκινησα...με μια franchi 48al ξεκινησα πριν 4-5 χρονια, και σε μια franchi affinity κατεληξα τωρα

Για να δουμε τι θα δουμε φετος!
Καλοριζικη και καλοτουφεκη..η 48al ειναι οπλο που σε κολλαει με αυτη την μαρκα..αν ειχαν τα τωρινα οπλα την τουφεκια της 48 θα χαν σβησει πολλες απ τον χαρτη
 
Καλοριζικη και καλοτουφεκη..η 48al ειναι οπλο που σε κολλαει με αυτη την μαρκα..αν ειχαν τα τωρινα οπλα την τουφεκια της 48 θα χαν σβησει πολλες απ τον χαρτη
Στέφανε καλορίζικο και να το χαρείς στο foul..... ;)
Καλορίζικη και καλοκαυτη φίλε την καλύτερη στην καλύτερη παραλλαγή πήρες!!!! .shake hands.
Καλοντουφεκη με υγεία
Σας ευχαριστω ολους παιδες!
 
Back
Top