Franchi Team

Τελικα και εγω επεστρεψα εκει που ξεκινησα...με μια franchi 48al ξεκινησα πριν 4-5 χρονια, και σε μια franchi affinity κατεληξα τωρα

Για να δουμε τι θα δουμε φετος!
Καλορίζικος ο έργαλος Στέφανε!! Το έχω ξαναγράψει κάντε ένα κόπο να πατε σε ένα κυνηγομάγαζο να την επωμίσετε έτσι για πλάκα, το όπλο εχει πολύ ωραίο κούμπωμα και απο φινέτσα τα σπάει (προσωπική άποψη)
 
Τελικα και εγω επεστρεψα εκει που ξεκινησα...με μια franchi 48al ξεκινησα πριν 4-5 χρονια, και σε μια franchi affinity κατεληξα τωρα

Για να δουμε τι θα δουμε φετος!
Φίλε μου καλορίζικο κάτοχος του ίδιου όπλου ένα σου λέω αν τα βρεις μαζί του ούτε εμπλοκές ούτε τίποτα δεν έχει το όπλο .για τα λεφτά του τέλειο
 
Καλορίζικος ο έργαλος Στέφανε!! Το έχω ξαναγράψει κάντε ένα κόπο να πατε σε ένα κυνηγομάγαζο να την επωμίσετε έτσι για πλάκα, το όπλο εχει πολύ ωραίο κούμπωμα και απο φινέτσα τα σπάει (προσωπική άποψη)
Καλοριζικη και καλοτουφεκη Στέφανε, να την χαρείς! :)
Ομορφιά, καλοντούφεκη να είναι!
Καλοριζικη να την χαρεις!!! πολυ ωραιο οπλο!!
Καλοριζικο φίλε μου. Να το χαρείς.
Φίλε μου καλορίζικο κάτοχος του ίδιου όπλου ένα σου λέω αν τα βρεις μαζί του ούτε εμπλοκές ούτε τίποτα δεν έχει το όπλο .για τα λεφτά του τέλειο
Ευχαριστω ωρε παλικαρια!
 
Στέφανε το όπλο σου έχει κάτσει πολύ καλά θεωρώ και έριχνες πάρα πολύ ωραία. Ελπίζω σε ανάλογη συνέχεια και στο κυνήγι.
Να σαι καλα Μανο...θεωρω πως χθες πηγα καλυτερα, αλλα τα λαθοι οφείλονται σε εμενα και οχι στα μετρα του οπλου..
Μου αρεσε που εριξε και τα 24αρια απροβληματιστα..
Οποτε προπονηση μεχρι να φτασουμε τον Ηλια .sarcastic.
 
Να σαι καλα Μανο...θεωρω πως χθες πηγα καλυτερα, αλλα τα λαθοι οφείλονται σε εμενα και οχι στα μετρα του οπλου..
Μου αρεσε που εριξε και τα 24αρια απροβληματιστα..
Οποτε προπονηση μεχρι να φτασουμε τον Ηλια .sarcastic.
Από τα πιο value όπλα της αγοράς η Φράνκι! Μου είχε κάνει από πριν πολυ καλη εντυπωση και ήταν και μια από τις επιλογές μου! Οντως πατάς καλά στο όπλο Στέφαν και μένα μου έκανε θετική εντυπωση που έριχνε τα 24αρια παροτι είναι αδράνειας!
 
Back
Top