Franchi Team

IMG-20190914-193525.jpg

Έτσι να σπάσει η ησυχία...
Τι τσοκ εχεις πανω φιλε Νικο;
 
Καλησπέρα franchάδες!!!
Φίλος εκτός φόρουμ, εχει σχεδόν καταλήξει σε franchi affinity, και ειναι μεταξύ της απλής μαυρης συνθετικής και της rib.
Πέρα απ το διαφορετικό τσοκ, (optima plus η μια, mobile η άλλη) της ρίγας και οτι η μια βγαίνει και σε 66εκ καννη, υπάρχουν αλλες ουσιαστικές διαφορές;
αξίζει δηλαδή το ενα κατοστάρικο παραπάνω στην απλή;

2313.jpg

2312.jpg
 
Καλημερες.....
Franchi 48/AL
Ξερει καποιος που μπορουμε να βρουμε την σκανδαλη....οχι ολη...μονο την σπασμενη αν ειναι δυνατον.....
Μανώλης Νικόλαος Κ.
Εμπόριο Όπλων και Ειδών Κυνηγίου


Στρατηγού Δαγκλή 66, Αθήνα - Κάτω Πατήσια, 10445, ΑΤΤΙΚΗΣ
Δες στον χάρτη

2108326600
Κανε μια ερωτηση Ασχολειται με τα Franchi
 
Καλημερες.....
Franchi 48/AL
Ξερει καποιος που μπορουμε να βρουμε την σκανδαλη στη AL48...οχι ολη...μονο την σπασμενη αν ειναι δυνατον.....
Νικος Μανωλης προπερσι μ αντικατεστησε σπασμενη σκανδαλη στην AL...μαλιστα εγω δε διέθετα το σπασμενο κομματι! ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ δεν το αναλαμβανε στην Αθηνα! Ολοι δεν ξερω δεν κανω δεν ρανω..και φυσικα δεν ξεχνουσαν να μου πουν οτι θα κοστισει αρκετα (ενας προτεινε να το φτιαξει στο laser! αλλα θα πηγαινε 200€!!!χαχαχ)! Νικος Μανωλης φιλε μου και σε δυο μερες το πηρα ετοιμο και μαλιστα εντος εορτων!
 
Προσωπικα με την 48al ριχνω και 28γραμμ απροβληματιστα...θεωρω οτι οπου εμφανιζονται εμπλοκες φταιει ο χρηστης και η λάθος τοποθετηση των φρενων...
Λάθος τοποθέτηση των φρένων? Την έχει ένας φίλος και έχει κάποια θέματα με εμπλοκές. Χρειάζεται κάποια ρύθμιση?
 
Λάθος τοποθέτηση των φρένων? Την έχει ένας φίλος και έχει κάποια θέματα με εμπλοκές. Χρειάζεται κάποια ρύθμιση?
Είναι θέμα γενικά ... όταν βρέχει ειδικά ... από μια θα ρίχνει . Εκτός τα φρένα που πρέπει να τοποθετηθούν σωστά , έχουν ένα θεματάκι με την βροχή ειδικά . Λες κι γίνεται πολύ γρήγορα όλη η κίνηση κι δεν προλαβαίνει να πεταχτεί το φυσίγγι . Τυχερός είναι αν δεν του κάνει εμπλοκές . Εγώ αγανάκτησα κάποτε όπως κι ένας φίλος μου .
 
Είναι θέμα γενικά ... όταν βρέχει ειδικά ... από μια θα ρίχνει . Εκτός τα φρένα που πρέπει να τοποθετηθούν σωστά , έχουν ένα θεματάκι με την βροχή ειδικά . Λες κι γίνεται πολύ γρήγορα όλη η κίνηση κι δεν προλαβαίνει να πεταχτεί το φυσίγγι . Τυχερός είναι αν δεν του κάνει εμπλοκές . Εγώ αγανάκτησα κάποτε όπως κι ένας φίλος μου .
Μπορείτε να μου δείξετε φωτογραφία με τα φρένα για να καταλάβουμε τι γίνεται θα το εκτιμούσα.Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
Είναι θέμα γενικά ... όταν βρέχει ειδικά ... από μια θα ρίχνει . Εκτός τα φρένα που πρέπει να τοποθετηθούν σωστά , έχουν ένα θεματάκι με την βροχή ειδικά . Λες κι γίνεται πολύ γρήγορα όλη η κίνηση κι δεν προλαβαίνει να πεταχτεί το φυσίγγι . Τυχερός είναι αν δεν του κάνει εμπλοκές . Εγώ αγανάκτησα κάποτε όπως κι ένας φίλος μου .
.
Η βροχη πως προκαλεί εμπλοκες? Με μπερδεψες!
Παιδια καμια εμπλοκη δεν κανει το οπλο! Ας παει σε εναν καλο οπλουργο να το δει μήπως θελει αλλαγη κανα ελατηριο
 
Back
Top