Franchi Team

Κωστα εγω πηστευω πως αυτο δεν ειναι προβλημα γιατι απο την μανα του ο εξολκεας πρεπει να εφαρμοζει με λιγη δυναμη πανω στο φυσηγγι...γιαυτο και εχει και ελατιριο να τον κραταει πιεσμενο πανω στην κανη....
Ησως για να αποφηγουν τη περηπτωση να μην αρπαζει το φυσηγγι...
Και εγω σε οσες benneli εχω δει ο εξολκεας κανε το ιδιο "τρηψημο" πανω στην κανη.....
Ισως μετα απο πολλα πολλα τρηψηματα να χρειαστη να αλλαχτη ο εξολκεας....αλλα και παλη πολλοι φιλοι με αμετρητα φυσιγγια σε σκοπευτήριο και κυνηγι δεν εχουν αναφερη καποιο προβλημα...
 
Δεν υπάρχει θέμα αγοράς απλά θέλω να δω αν κάποιος την έχει τη γνώμη του και γενικά ν α κουσω αν έχουν βγαλει προβλήματα ή οτιδήποτε αλλο
Εγώ έχω την μαύρη με 71 πόντους κάννη στιβαρό όπλο μπροστόβαρο μεν το οποίο θέμα λύνεται με 1-2 αντίβαρα στο κοντάκι πολύ ωραίες ντουφεκιές και με πολύ κακομεταχείριση λόγο βάλτου χωρίς κανένα πρόβλημα το μόνο μείον είναι η βαφή του όπλου το οποίο και αυτό μπορεί να λυθεί με μια κεραμική
 
Εγώ έχω την μαύρη με 71 πόντους κάννη στιβαρό όπλο μπροστόβαρο μεν το οποίο θέμα λύνεται με 1-2 αντίβαρα στο κοντάκι πολύ ωραίες ντουφεκιές και με πολύ κακομεταχείριση λόγο βάλτου χωρίς κανένα πρόβλημα το μόνο μείον είναι η βαφή του όπλου το οποίο και αυτό μπορεί να λυθεί με μια κεραμική
Με την βαφη τι προβλημα υπαρχει?
 
Καλησπέρα στην παρέα!!! Μια ερώτηση για την intensity, υπάρχει κάποιο μέλος πού να την έχει να μου πει την γνώμη του τι λέει σαν όπλο?? Δεν πρέπει να έχουν πουληθεί πολλά μέχρι τώρα γιατί δεν ακούγεται καθόλου.... Και κάτι άλλο, έχετε ακούσει να ψιλοντουφεκαει σαν την μ2 ας πούμε ή σαν την sbe3?
 
Μετά από πολύ καιρό τελικά όλα καλά ήρθε το νέο απόκτημα franchi affinity Max 5 76cm με υπερυψωμένη Ρήγα. καλή χρονιά σε όλους με υγεία.View attachment 2786
Κωστή καλορίζικο και εύχομαι να το χαρής....Το όπλο φαίνεται κ@...λα....
Θέλω πολύ να επομίσω το συγκεκριμένο αλλά και την intensity camo max5...

(δν έχω αδρανείας)... .sarcastic.
 
Back
Top