Franchi fast pro σπάσιμο σιδηροδρόμου

Πήγα να αδειάσω το όπλο και έγινε αυτό. Έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο σε κάποιον? Υπάρχουν ανταλλακτικά? Το όπλο είχε εγγύηση 7 χρόνια, εγώ το έχω 8. .hair.
ααααχ αυτοί οι σιδηρόδρομοι της franchi σαν τον ΟΣΕ είναι
τηλ. στην αντιπροσωπεία και κάπου κοντά στα 170-200 ευρώ αν θυμάμαι από κάποιου φίλου ίδια ζημιά χωρίς να παίρνω όρκο :)
 
ααααχ αυτοί οι σιδηρόδρομοι της franchi σαν τον ΟΣΕ είναι
τηλ. στην αντιπροσωπεία και κάπου κοντά στα 170-200 ευρώ αν θυμάμαι από κάποιου φίλου ίδια ζημιά χωρίς να παίρνω όρκο :)
Παλιά ήταν τα πιστόνια .Μετά άρχισαν οι σιδηροδρόμοι....
 
Πήγα να αδειάσω το όπλο και έγινε αυτό. Έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο σε κάποιον? Υπάρχουν ανταλλακτικά? Το όπλο είχε εγγύηση 7 χρόνια, εγώ το έχω 8. .hair.
Πήγα να αδειάσω το όπλο και έγινε αυτό. Έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο σε κάποιον? Υπάρχουν ανταλλακτικά? Το όπλο είχε εγγύηση 7 χρόνια, εγώ το έχω 8. .hair.
Αν μπορείς φίλε μου δοκιμασε τον σιδηρόδρομο απο την stoeger έχουν τον ίδιο μηχανισμό. Πιστεύω ότι θα είναι πιο φθηνός.
 
Αν έχει 200 ευρώ ο σιδηρόδρομος , μου φαίνεται θα τη δώσω και θα πάρω ενα δικανο baikal να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
Αν μπορείς φίλε μου δοκιμασε τον σιδηρόδρομο απο την stoeger έχουν τον ίδιο μηχανισμό. Πιστεύω ότι θα είναι πιο φθηνός.
ενδιαφέρουσα η πρόταση του NEMESIS .shake hands.
Μιχάλη(mihos)ενημέρωσε μας αν βρείς άκρη με τον stoeger η γενικά ότι κάνεις :)
 
Παιδιά πήρα τηλέφωνο. 100ευρω περίπου για την fast, 250περιπου για την 612.Για berreta stoeger περίπου 85ευρω,τωρα αν ταιριάζει δεν το γνωρίζω και δεν νομίζω να αξίζει κιόλας για 15ευρω.
Πάρε 2 φίλε μήπως χριαστη να τους ενώσεις. Πάρε και ένα τρενακι να βάλεις πάνω. ...big smile.
 
Παιδιά πήρα τηλέφωνο. 100ευρω περίπου για την fast, 250περιπου για την 612.Για berreta stoeger περίπου 85ευρω,τωρα αν ταιριάζει δεν το γνωρίζω και δεν νομίζω να αξίζει κιόλας για 15ευρω.
Παρε το δικο της και μ'αυτο στο χερι,περνα κι απο τη Beretta!
Αν ταιριάζει ,χτυπα κι ενα απο εκει!
Μηπως σωθεις απο τα (ω μη γεννητω)μελλοντικα τρεξιματα!
 
Παρε το δικο της και μ'αυτο στο χερι,περνα κι απο τη Beretta!
Αν ταιριάζει ,χτυπα κι ενα απο εκει!
Μηπως σωθεις απο τα (ω μη γεννητω)μελλοντικα τρεξιματα!
Μήπως να πάρω άλλη μία ίδια για ανταλλακτικά.?.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Κάποτε ο Ugo θα πρέπει ν' αφήσει τις κατινιές και να δώσει εντολή στη Benelli να κατασκευάζει τις Franchi με τον ίδιο τρόπο που κατασκευάζει τα δικά της όπλα (δίχως σιδηρόδρομους και ...τρενάκια).
Άλλωστε, τα κέρδη στην ίδια τσέπη μπαίνουν και δεν τον συμφέρει η δυσφήμιση του ονόματος των εταιρειών του.
 
Back
Top