Fabarm Team

Τα τσοκ της fabarm είναι από τα καλύτερα της αγοράς μην πετάς λεφτά στο λέω με σιγουριά καθώς τα έχω δοκιμάσει σχέδον όλα τα after market.
Τα τσοκ της fabarm είναι από τα καλύτερα της αγοράς μην πετάς λεφτά στο λέω με σιγουριά καθώς τα έχω δοκιμάσει σχέδον όλα τα after market.
einai san 5 astra to bell h 4
 
dhladi to bell einai san to 5 h 4 astra h kati endiameso
Να ξέρεις η fabarm λόγω κατασκευής κάννης στα τσοκ της βγάζει ποιο σφιχτές ντουφεκιες εγώ δεν τολμώ να χρησιμοποιήσω κάτω από το ντεμί ποτέ ,που σε άλλα όπλα το φουλ το έχω δοκιμάσει
 
Να ξέρεις η fabarm λόγω κατασκευής κάννης στα τσοκ της βγάζει ποιο σφιχτές ντουφεκιες εγώ δεν τολμώ να χρησιμοποιήσω κάτω από το ντεμί ποτέ ,που σε άλλα όπλα το φουλ το έχω δοκιμάσει
dhladh ?to 5astra ths ths fabarm einai san 4 se kapia allh eteria beretta paradigma
 
dhladh ?to 5astra ths ths fabarm einai san 4 se kapia allh eteria beretta paradigma
Προσωπικά το πιστεύω γιατί όταν έριξα στον πίνακα με τηνl4s έδωσε ποιο σφιχτές ντουφεκιες από ότι τα άλλα μου όπλα με το ίδιο τσοκ.Εαν θέλεις πραγματικά πολύ ανοιχτότερο τσοκ θα πρέπει να καταφύγεις σε εξειδικευμένα τσοκ , Σπρίντερ Μπέλ κλπ
 
Έχει κάνει κάποιος δοκιμές με l4s, να μας πει τι διάμετρο έχει η κατανομή του κύκλου σε διαφορετικά μέτρα και με διαφορετικά τσοκ?
 
BASCHIERI & PELLAGRI -MB CLASSIC ή RC32 Caccia σε #8 & 9 για την l4s ? Τα εχει δουλέψει κάποιος συνάδελφος και τα 2 ώστε να μας μας πει συγκριτικά?
 

Attachments

  • 0035365_-baschieri-pellagri-mb-classic-32gr-25.jpeg
    0035365_-baschieri-pellagri-mb-classic-32gr-25.jpeg
    150,5 KB · Προβολές: 6
  • rc32caccia-800x800.jpg
    rc32caccia-800x800.jpg
    75,8 KB · Προβολές: 6
Back
Top