Fabarm Team

Έχω ρίξει 1000 περίπου φυσίγγια 30 & 32gr χωρίς το παραμικρό πρόβλημα λειτουργίας.
Είναι με 66cm κανη. Το νιώθω πολύ καλά στα χέρια μου, επωμίζω αρκετά γρηγορότερα, μπαίνει πολύ γρήγορα «στο μάτι» και είναι ιδιαίτερα ξεκούραστο στο περπατητό. Σε σύγκριση με μια Franchι Prestige που εχω κυηγήσει πολύ, η l4s είναι πολύ πιο βολική.
Μου έχουν κάνει εντύπωση οι κοντινές τουφεκιές, με τα τσοκ 0/10 (κύλινδρος) και 2/10 όπου πέφτουν πουλιά που ξεκάθαρα δεν τουφέκισα πάνω τους. Μακρυνές τουφεκιές δεν έχω κάνει πολλές. Οσες εκανα ήταν αποτελεσματικές όταν τουφεκούσα σωστά.
Πολύ ευχαριστημένος.
Ωραιος ο Νικόλας. Να την χαρείς φιλε καλοκυνηγητη με πολλές συγκινησεις
 
Υπομονή θα το ζεματισεις τις επόμενες μέρες
Όσο έχω δύο όπλα βροχή δεν πρόκειται να φάει.

Δεν είναι ακριβό όπλο αλλά για εμένα ήταν υπέρβαση.
Σε σημείο ανοησίας.

Διότι είχα άλλες πολύ πιο σημαντικές ανάγκες και έβαλα σε προτεραιότητα την αγορά του elos ενώ είχα όπλο που με ικανοποιεί και που στην ουσία είναι καινούργιο και αυτό.

Βασικά δεν φταίω εγώ.
Φταίνε οι φωνές μέσα στο κεφάλι μου.

Βέβαια αυτά δεν τα είπα στον ψυχίατρο.
Κι έτσι υπέγραψε ότι ειμαι καλά.

Αλλά δεν ειμαι.
Μεταξύ μας ε.....
 
Εγώ τις έχω συνηθίσει και συνυπαρχουμε ομαλά αν τι αφήσω τις φωνουλες να επιβληθούν θα βρεθώ με τη σκύλα μου ντουφέκια ψαροντούφεκα σε καμία σπηλιά βουνού πάνω από τη θάλασσα για να τα συνδυάζει όλα χωρίς κινητό για να μη με βρίσκουν κιόλας
 
Όσο έχω δύο όπλα βροχή δεν πρόκειται να φάει.

Δεν είναι ακριβό όπλο αλλά για εμένα ήταν υπέρβαση.
Σε σημείο ανοησίας.

Διότι είχα άλλες πολύ πιο σημαντικές ανάγκες και έβαλα σε προτεραιότητα την αγορά του elos ενώ είχα όπλο που με ικανοποιεί και που στην ουσία είναι καινούργιο και αυτό.

Βασικά δεν φταίω εγώ.
Φταίνε οι φωνές μέσα στο κεφάλι μου.

Βέβαια αυτά δεν τα είπα στον ψυχίατρο.
Κι έτσι υπέγραψε ότι ειμαι καλά.

Αλλά δεν ειμαι.
Μεταξύ μας ε.....
Οσοι γραφουν εδω ακουνε τις ιδιες φωνες που ακους και εσύ οπότε δεν σε παρεξηγήσει κανένας,όσο για την βροχή είσαι πολύ λάθος και στο λέω εγώ που ήμουν χειρότερος από εσένα αλλά μετά από πολύ ψυχανάλυση κατάλαβα πόσο ασήμαντο είναι να ταλαιπωρηθεί το όπλο μου και να αγχωθω την στιγμή που συμβαίνουν τόσα γύρω μου που παιρναν έτσι.
 
Οσοι γραφουν εδω ακουνε τις ιδιες φωνες που ακους και εσύ οπότε δεν σε παρεξηγήσει κανένας,όσο για την βροχή είσαι πολύ λάθος και στο λέω εγώ που ήμουν χειρότερος από εσένα αλλά μετά από πολύ ψυχανάλυση κατάλαβα πόσο ασήμαντο είναι να ταλαιπωρηθεί το όπλο μου και να αγχωθω την στιγμή που συμβαίνουν τόσα γύρω μου που παιρναν έτσι.
Κοίτα....αν ήταν το μοναδικό μου όπλο Ναι...

Αφού όμως έχω άλλο παλαιότερο και φθηνότερο γιατί να πάρω το καινούργιο ενώ βλέπω πρόγνωση για κωλοκαιρο;;;

Το τόνισα εφόσον έχω δύο.
Διότι αν είχα ένα θα πήγαινα και ότι γίνει.
Μετά καθάρισμα κτλ..
 
Κοίτα....αν ήταν το μοναδικό μου όπλο Ναι...

Αφού όμως έχω άλλο παλαιότερο και φθηνότερο γιατί να πάρω το καινούργιο ενώ βλέπω πρόγνωση για κωλοκαιρο;;;

Το τόνισα εφόσον έχω δύο.
Διότι αν είχα ένα θα πήγαινα και ότι γίνει.
Μετά καθάρισμα κτλ..
καλα ρε στελιο τα fabarm δεν ξερης οτι ουτε καθαριζωντε ουτε τα στεγνωνης με σεσουαρρρρ,,θα μαθης σιγα σιγα μην το λυπασε παντωςςςς πιεστω το αιμα ;) το ΑΤΑ κρεμαστο στο τζακι .yel.
;)
 
καλα ρε στελιο τα fabarm δεν ξερης οτι ουτε καθαριζωντε ουτε τα στεγνωνης με σεσουαρρρρ,,θα μαθης σιγα σιγα μην το λυπασε παντωςςςς πιεστω το αιμα ;) το ΑΤΑ κρεμαστο στο τζακι .yel.
;)
Τους πίνω το αίμα αλλά τα προσέχω κιόλας.

Τα μόνα αντικείμενα που συμπεριφερομαι σαν να μην είναι άψυχα είναι τα όπλα, οι μηχανές και οι γυναίκες.

Το ατα το αδικεις αλλά να ξέρεις ειναι το μόνο όπλο που έκοψε κεφάλι από θήραμα στα τόσα χρόνια που κυνηγάω.

Ακόμη κι αν είναι τυχαίο το γεγονός αυτό δεν είναι σίγουρα οι τόσες άλλες φορές που με άφησε ευχαριστημένο με τα σκοτωματα του.
 
Όσο έχω δύο όπλα βροχή δεν πρόκειται να φάει.

Δεν είναι ακριβό όπλο αλλά για εμένα ήταν υπέρβαση.
Σε σημείο ανοησίας.

Διότι είχα άλλες πολύ πιο σημαντικές ανάγκες και έβαλα σε προτεραιότητα την αγορά του elos ενώ είχα όπλο που με ικανοποιεί και που στην ουσία είναι καινούργιο και αυτό.

Βασικά δεν φταίω εγώ.
Φταίνε οι φωνές μέσα στο κεφάλι μου.

Βέβαια αυτά δεν τα είπα στον ψυχίατρο.
Κι έτσι υπέγραψε ότι ειμαι καλά.

Αλλά δεν ειμαι.
Μεταξύ μας ε.....
Άντε ρε μην ανησυχείς εγώ μια χαρά τρελό σε βλέπω .
 
Και εγώ ακούω φωνές συνέχεια μέσα στο κεφάλι μου ,ευτυχώς που για αυτά που μου φωνάζουν κοιτάω το πορτοφόλι και δεν φτάνουν ούτε για το σκόπευτρο .Η αλήθεια είναι πάντως πως πολλές φορές οι φωνές με έχουν πείσει και την έχω κάνει την μαλακία και έχω μείνει μετά τάπα ,πάντα λέω δεν θα ξαναγίνει και πάντα ξαναγίνεται οπότε προσπαθώ να γίνω φίλος με της φωνές αφού έτσι και αλλιώς την μαλακία συνήθως την κάνω στο τέλος .Τρελοί είμαστε όλοι εδώ μέσα έτσι και αλλιώς μην την ψάχνετε απλά απολαύστε το .
 
Άντε ρε μην ανησυχείς εγώ μια χαρά τρελό σε βλέπω .
Έτσι μπράβο είναι σαν το Τοτό που γυρίζει από το σχολείο και λέει στον πατέρα του(μπαμπά δεν ξαναπάω σχολείο γιατί τα παιδιά με κοροϊδεύουν)και ο μπαμπάς του λέει για να τον καθησυχάσει, μην ακούς κανέναν παιδάκι μου σε ζηλεύουν εσύ κοίτα μόνο τα χάλια σου.
 
Κοίτα....αν ήταν το μοναδικό μου όπλο Ναι...

Αφού όμως έχω άλλο παλαιότερο και φθηνότερο γιατί να πάρω το καινούργιο ενώ βλέπω πρόγνωση για κωλοκαιρο;;;

Το τόνισα εφόσον έχω δύο.
Διότι αν είχα ένα θα πήγαινα και ότι γίνει.
Μετά καθάρισμα κτλ..
Πάρε το όπλο σου και δοκίμασέ το.
Στα @@ σου αν βραχεί.

ps
Η φωνή μέσα σου :)
 
Πάρε το όπλο σου και δοκίμασέ το.
Στα @@ σου αν βραχεί.

ps
Η φωνή μέσα σου :)
Απίστευτο.....
Πώς ξέρεις τι ακριβώς μου λένε οι φωνες;

Μήπως ακούγονται μέχρι εκει;;;

Χαχαχα

Λοιπόν.......Δεν κάνω πάντα ότι μου λένε οι φωνές.
Διότι αν το εκανα θα με είχατε δει στις ειδήσεις!
 
Στέλιο μήπως έφτασε η ώρα να δοκιμάσεις το εργαλείο να μας πεις εντυπώσεις έκοψε η βροχή ξεκίνησαν μπασιματα.
Σήμερα σχολάω 5 η ώρα.
Για εδώ είναι ακόμα νωρίς πιστεύω...Για τσιχλες.

Περιμένω όμως για πρόγραμμα τις δουλειάς.
Αν έχω ρεπό και ο καιρός είναι καλός θα δούμε...
 
Στέλιο μήπως έφτασε η ώρα να δοκιμάσεις το εργαλείο να μας πεις εντυπώσεις έκοψε η βροχή ξεκίνησαν μπασιματα.
φιλε γιαννη δεν χρειαζοντε εντυπωσης απο της fabarm ;) ειναι σαν να καβαλας ενα ακριβω σπορ αυτοκινητο .yel.
 
Back
Top