Fabarm Team

καλησπερα συναδελφοι. εχω βρει ενα fabarm gamma 61 η 66εκ καννη σταθερο τσοκ με tula chok. μου το δινουν την τιμη 400 και μου ειπε οτι ο οπλουργοσ με ενα 50αρικο θα μου κολλησει ενα κομματι ξυλο που λειπει (αδιαφορο) και ενα σερβις συντηρηση. το ερωτημα μου ειναι το εξης. εγω εχω ενα fair premium 71cm με εσωτερικα τσοκ. αξιζει να πουλησω το δικο μου και να παω στο fabarm gamma? υποψην κυνηγαω ορτυκι μπεκατσα κατα κυριο λογο. και για καρτερια θα εχω την beretta a303
Για εμένα αν το fair σού έρχεται καλά είναι προτιμότερο και για όλα τα κυνήγια
 
Εχω οπλο για ολα τα κυνηγια φιλε μου. Απλα αν αξιζει η αλλαγη σε θεμα οπλου. Ποιοτητας κτλπ
Βλητικα σε καλύπτει το έχεις δοκιμάσει ; Κάποιοι λένε ότι στα κοντοκανα όπλα ο θόρυβος της τουφεκιας είναι ανυπόφορος οπότε πας για ωτασπιδες.Απο ποιότητα πρέπει να είναι στην ίδια κατηγορία οι δύο εταιρείες.
 
Βλητικα σε καλύπτει το έχεις δοκιμάσει ; Κάποιοι λένε ότι στα κοντοκανα όπλα ο θόρυβος της τουφεκιας είναι ανυπόφορος οπότε πας για ωτασπιδες.Απο ποιότητα πρέπει να είναι στην ίδια κατηγορία οι δύο εταιρείες.
Βλητικα σε καλύπτει το έχεις δοκιμάσει ; Κάποιοι λένε ότι στα κοντοκανα όπλα ο θόρυβος της τουφεκιας είναι ανυπόφορος οπότε πας για ωτασπιδες.Απο ποιότητα πρέπει να είναι στην ίδια κατηγορία οι δύο εταιρείες.
Μου ειπαν οτι κανει πολυ καλες τουφεκιες το fabarm gamma. Εν τελη το εκλεισα. Οποτε ελπιζω να βγει καλο
 
εχει κανεις αποψη για την xlr 5 velocity με την χαμηλη ριγα; την ειδα στον υπνο μου χθες και θελω να την επωμισω αν οχι να την ριξω (ο καλκαντζακος δεν εχει)
Αν έχει κάποιος άποψη ;;;;;;;;; ελα κάτω να την ρίξεις ρε φιλε
 
καλησπερα συναδελφοι. εχω βρει ενα fabarm gamma 61 η 66εκ καννη σταθερο τσοκ με tula chok. μου το δινουν την τιμη 400 και μου ειπε οτι ο οπλουργοσ με ενα 50αρικο θα μου κολλησει ενα κομματι ξυλο που λειπει (αδιαφορο) και ενα σερβις συντηρηση. το ερωτημα μου ειναι το εξης. εγω εχω ενα fair premium 71cm με εσωτερικα τσοκ. αξιζει να πουλησω το δικο μου και να παω στο fabarm gamma? υποψην κυνηγαω ορτυκι μπεκατσα κατα κυριο λογο. και για καρτερια θα εχω την beretta a303
Αφού το έκλεισες καλοτουφεκο 61 ή 66 είναι;
Αν είναι 61 παραείναι κοντό για δίκαννο για τα δικά μου γούστα φυσικά εσένα μπορεί να σε βολέψει
Όπως και να έχει καλά κυνήγια
 
Αφού το έκλεισες καλοτουφεκο 61 ή 66 είναι;
Αν είναι 61 παραείναι κοντό για δίκαννο για τα δικά μου γούστα φυσικά εσένα μπορεί να σε βολέψει
Όπως και να έχει καλά κυνήγια
66αρι ειναι φιλε μου. σας ευχαριστω ολους παρα πολυ για την βοηθεια σας. Ελπιζω καποια στιγμη να ανταμωσω με μερικους απο δω. Παντως μου ειπαν οτι σαν τα φαμπαρμ δεν θ δεις τουφεκιες. Και για το συγκεκριμενο μου μιλησαν οτι αν βρω τα σωστα φυσιγγια θα παθω πλακα
 
Αγαπητοι μου συναδελφοι σας παρουσιαζω το νεο μου αποκτημα την XLR5 με ολη την προικα που την συνοδευει.Η εικονα οπως την παρουσιαζω στο συνολο της εχει προσθετο λογο ωστε να διαφωτησει πληρως με τι και πως παραδιδει η εταιρεια το οπλο για οσους ενδιαφερθουν να την αποκτησουν. Ευχομαι να ανταποκριθει στις προσδοκιες μου και να σταθει στο υψος των περιστασεων για οσα υποσχεται η εταιρεια . Υπομονη λοιπον για ολους μας να ειμαστε καλα για την νεα σεζον. Θελω επισης μεσα απο αυτο το βημα να ευχαριστησω τον συναδελφο που μου επωλησε το οπλο,για τον ακριβη και ειλικρινη λογο του για τα οσα αφορουσε το οπλο και την αψογη συμπεριφορα του στην ολη διαδικασια .Του ευχομαι το καλυτερο στη συνεχεια.View attachment 24194
Μεγεια Παναγιώτη!
Καλά καψίματα!
Η ωραιότερη σκοπευτικη γραμμή σε αυτογεμες είναι προνόμιο των Fabarm ;)
 
66αρι ειναι φιλε μου. σας ευχαριστω ολους παρα πολυ για την βοηθεια σας. Ελπιζω καποια στιγμη να ανταμωσω με μερικους απο δω. Παντως μου ειπαν οτι σαν τα φαμπαρμ δεν θ δεις τουφεκιες. Και για το συγκεκριμενο μου μιλησαν οτι αν βρω τα σωστα φυσιγγια θα παθω πλακα
Καλοριζικο καλοντουφεκο οσο για τις τουφεκιες ολοι μας πολυ λιγο το ξερουμε αλλα δεν ειναι η μονη που προσφερει ωραιες τουφεκιες για τον λογο αυτο αλλωστε εχουμε και αλλες αγαπες .Να εισαι καλα να το χαρεις .
 
για το συγκεκριμενο μου μιλησαν οτι ΑΝ βρω τα σωστα φυσιγγια θα παθω πλακα
Μεγιές ...
Η λέξη κλειδί είναι το ΑΝ και επιπροσθέτως το πότε θα τα βρεις γιατί μάλλον αυτός που στο είπε δεν τα έχει βρει ακόμα.

Μόνο εσύ θα δεις πως τα πάει το όπλο σου ... μην ακούς κανέναν άλλο ...
Μια χαρά θα τα πάει ... μην φοβάσαι ...
 
Μεγεια Παναγιώτη!
Καλά καψίματα!
Η ωραιότερη σκοπευτικη γραμμή σε αυτογεμες είναι προνόμιο των Fabarm ;)
Σε ευχαριστω φιλε μου πραγματι η Fabarm προσφερει καποια ιδιαιτερα χαρακτηριστικα και αυτο ειναι που μας κερδιζει καποιους απο απο εμας.
 
Σε ευχαριστω φιλε μου πραγματι η Fabarm προσφερει καποια ιδιαιτερα χαρακτηριστικα και αυτο ειναι που μας κερδιζει καποιους απο απο εμας.
Μόνο σκοπευτηριο εχω ριξει μια H38 φιλου και εκανα το μεγαλυτερο μου σκορ στα δισκάκια.
Πολύ ωραι α συμπεριφορα το ντουφεκι.
 
Σημερα θα απευθυνω ευχες για ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΤΗ και την σημερινη να περασετε ομορφα με τους δικους σας ανθρωπους.Μετα τον μεσημβρινο φαγοποτι ειναι και μια καλη ευκαιρεια δοθεισης της καλης διαθεσης να κανουμε και κανενα σχεδιασμο για τα δικα μας ετσι για να μην ξεχνιωμαστε.
 
Καλημερα σε ολους ,σκεφτομαι γαι αγορα της fabarm L4S,κυνηγω λαγο και θα ηθελα τις γνωμες αυτων των φιλων που εχουν το συγκεκριμενο οπλο,εαν ειναι ευχαριστημενοι,εαν αντιμετωπισαν προβληματα ,και γενικα καθε αποψη απο αυτους που την εχουν στην κατοχη τους καλοδεχουμενη
 
Καλημερα σε ολους ,σκεφτομαι γαι αγορα της fabarm L4S,κυνηγω λαγο και θα ηθελα τις γνωμες αυτων των φιλων που εχουν το συγκεκριμενο οπλο,εαν ειναι ευχαριστημενοι,εαν αντιμετωπισαν προβληματα ,και γενικα καθε αποψη απο αυτους που την εχουν στην κατοχη τους καλοδεχουμενη
Καλημέρα Σάκη,
Την l4s την έχω ρίξει σκοπευτήριο όπως και την παλιότερη Η38.
Τρομερή σκοπευτικη γραμμή όπως όλα τα fabarm.
Το μόνο μειων στην l4s που βρήκα είναι ότι δεν είναι λίγο μπροστοβαρη. Στον λαγό εμένα με βοηθάει να έχει το βάρος μπροστά ελαφρώς.
Επίσης δεν ρίχνει τα 24γρ φυσίγγια με το εργοστασιακό πιστόνι όσο έχω δει.
Ίσως αλλάζεις το πιστόνι και θα σου τα ρίχνει και αυτά. Δες το κατά πόσο ισχύει το τελευταίο.

Καρτέρι ή καβάλα κυνηγάς;
 
Back
Top