Fabarm Team

Από σήμερα ανήκω επίσημα και στο Fabarm Team ,μιας και παρέλαβα την Xlr που περίμενα τόσο καιρό..
View attachment 13351View attachment 13352
Κλοτουφεκο φιλε σε πιοτητα κατασκευεις δε το φτανει καμια εταιρια θα δεις στην πορεια
 
Καλορίζικο να το χαρείς για πολλά χρόνια. Όπως έγραψε και ο Τόλης πιο πανω, έχει πολύ καλή ποιότητα κατασκευής-πιστεύω ότι είναι το πιο επιτυχημένο fabarm. Αν το λύσεις μέσα Θα το καταλάβεις. Στιβαρό όπλο χωρίς προβλήματα και πολύ καλή τουφέκια.
 
Καλορίζικο να το χαρείς για πολλά χρόνια. Όπως έγραψε και ο Τόλης πιο πανω, έχει πολύ καλή ποιότητα κατασκευής-πιστεύω ότι είναι το πιο επιτυχημένο fabarm. Αν το λύσεις μέσα Θα το καταλάβεις. Στιβαρό όπλο χωρίς προβλήματα και πολύ καλή τουφέκια.
Είναι ξεκάθαρα το πιο πετυχημένο και ίσως και το πιο αξιόπιστο! Αμα είχε την αξιοπιστία της μπερετα θα ήταν ακόμα πιο ψηλά σε προτιμησεις όπλων!
 
Σας ευχαριστώ όλους.Σαν πρωτη εντύπωση όντως το οπλο εχει καλή κατασκευή ,στον μηχανισμό μέσα τα μέταλλα ειναι ολα ωραία επεξεργασμένα με λειες επιφανειες και δενουν καλα μεταξύ τους χωρις τζογους..
Σαν αισθηση με το που το πιανεις στα χερια σου καταλαβαινεις πολύ καλο ζύγισμα μαζί με στιβαρότητα -δεμένο οπλο,η στιβαρότητα μου θυμισε την 302 του πατέρα μου...
Ολα τα υπολοιπα θα τα δω στις δοκιμές με το καλό..
 
Σ'αρέσει;Δυστυχώς δεν την έχω ρίξει ακόμα... Είχε και ο μανδηλαρας κάτι παρδαλες πλαστικες για βάλτο, τις επωμισα, η 76αρα μ'άρεσε!
K τα μυαλα στο μιξερ Ηλια
 

Attachments

  • Screenshot_2020-05-25-15-56-49.png
    Screenshot_2020-05-25-15-56-49.png
    110,6 KB · Προβολές: 108
Back
Top