Fabarm Team

L4S και ξερω ψωμι περνεις ιταλικο τουφεκι με πολυ καλες καννες πολυ καλες κατανομες και σε τιμη απιστευτα καλη . Το μονο μειον εινια οτι θελει λιγο περισοτερη επιμονη στο καθαρισμα του πιστονιου
κατα τα αλλα απροβληματιστη λειτουργεια 0 εμπλοκες εμενα δεν μου εχει κανει ποτε. Με το καλο να το παρεις!!
 
Σήμερα επώμησα και περιεργάστηκα την L4S sporting με 76 εκατοστά κάννη!Έπαθα "ζημιά" μεγάλη! Υπέροχο τουφέκι σαν αίσθηση στα χέρια!Και γενικά ένα πολύ ωραίο όπλο!
Ποιαααα sporting ρε Γιώργο?πήγαινε να επωμισεις την xlr5 velocity γιατί γι αυτή σε κόβω
.RESPECT.
 
Σήμερα επώμησα και περιεργάστηκα την L4S sporting με 76 εκατοστά κάννη!Έπαθα "ζημιά" μεγάλη! Υπέροχο τουφέκι σαν αίσθηση στα χέρια!Και γενικά ένα πολύ ωραίο όπλο!
Ωραιο οπλο,το μονο που δεν μου αρεσει ειναι το κουμπι της ασφαλεια,πολυ χοντροκομενο που σε ενοχλη στο δακτυλο οταν πιανεις την σκανδαλη.
 
Ποιαααα sporting ρε Γιώργο?πήγαινε να επωμισεις την xlr5 velocity γιατί γι αυτή σε κόβω
.RESPECT.
Από καραμπίνα προς το παρών κλείσαμε φίλε!Τώρα είμαι σε αναζήτηση super poze 76αρι!
Ωραιο οπλο,το μονο που δεν μου αρεσει ειναι το κουμπι της ασφαλεια,πολυ χοντροκομενο που σε ενοχλη στο δακτυλο οταν πιανεις την σκανδαλη.
Υπάρχουν φίλε σε όλα τα όπλα κάποιες λεπτομέρειες που δεν σου αρέσουν.Σαν σύνολο όμως είναι οπλάρα!
 
Σήμερα επώμησα και περιεργάστηκα την L4S sporting με 76 εκατοστά κάννη!Έπαθα "ζημιά" μεγάλη! Υπέροχο τουφέκι σαν αίσθηση στα χέρια!Και γενικά ένα πολύ ωραίο όπλο!
ωντος τουφεκια καλα τα φαμπαρμιααααα γιωργο ,και χωρις πρωβληματα σαν κατωχος που ειμαι στην eyrvlion h 365 gamo, ενα καθαρισματακι που και πουυυ στο πιστονι και ολα πανε οκ οκ fev fallout
 
Δεν αντιλέγω απλά 2300 περίπου για καραμπίνα είναι παααααρα πολλά ότι και να προσφερει
Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο σ αυτό και το χω γράψει πολλές φορές ανεξαρτήτου εταιρείας.εφτασε μια καραμπίνα να κάνει όσο ένα πάρα πολύ καλό δικανο.ημαρτον
 
Σήμερα επώμησα και περιεργάστηκα την L4S sporting με 76 εκατοστά κάννη!Έπαθα "ζημιά" μεγάλη! Υπέροχο τουφέκι σαν αίσθηση στα χέρια!Και γενικά ένα πολύ ωραίο όπλο!
Παρά τα 76 εκ ειναι καλά ζυγισμένο όπλο.
Εγώ το πήρα σε 71 για να μπορώ να κάνω λίγο από όλα.

Ποιαααα sporting ρε Γιώργο?πήγαινε να επωμισεις την xlr5 velocity γιατί γι αυτή σε κόβω
.RESPECT.
xlr5 velocity Sporting είναι σουπερ. πολύ βαρύ μέν αλλα είναι σαννα κράτας κανόνι. Φοβάται το δισκάκι........
 
Κωστα στις ποσες βολες υπολογιζεις οτι σου εσπασε?
Αλέξανδρε φαντάσου πως η βελόνα αυτή ήταν η εργοστασιακή της και έσπασε στα χέρια μου. Φαντάσου όμως πως το όπλο αυτό τουφεκάει από το 1983......Άρα μιλάμε για πολλές χιλιάδες φυσίγγια.
Δν μπορώ να υπολογίσω....
 
Ποια η γνώμη σας για την Lion h38 με κάννη Tribore;

Δέκα χρόνια έκλεισε φέτος στα χέρια μου και το κοντέρ έγραψε 0 εμπλοκές!
Χρήστο από την Η38 είμαι υπέρ-ευχαριστημένος από λειτουργία και ποιότητα τουφεκιών!
Ένα όπλο που προσφέρει πολλά περισσότερα από αυτά που κοστίζει.
Μόνο ''μειονέκτημα'' σε πολλά εισαγωγικά αν είσαι τσοκολάτρης δεν υπάρχουν για αυτό το όπλο πλην Brain(που του ταιριάζουν πολύ) και κάποια Briley που κυκλοφορούν.
Ότι άλλο θέλεις να μάθεις για το όπλο εδώ είμαι...
 
Αλέξανδρε φαντάσου πως η βελόνα αυτή ήταν η εργοστασιακή της και έσπασε στα χέρια μου. Φαντάσου όμως πως το όπλο αυτό τουφεκάει από το 1983......Άρα μιλάμε για πολλές χιλιάδες φυσίγγια.
Δν μπορώ να υπολογίσω....
Για πολλα χρονια μιλαμε!!!
 
Νομίζω αυτή είχε ο μυρος πριν πάρει τη 391.απ όσο είχα δει τουφεκιές κλασσική φαμπαρμ.δεν έχει κάποια διαφορά απ' τις υπόλοιπες.μια χαρά ειναι
ο Μύρος νομίζω ότι είχε την 368 αν θυμάμαι καλά :)
Δέκα χρόνια έκλεισε φέτος στα χέρια μου και το κοντέρ έγραψε 0 εμπλοκές!
Χρήστο από την Η38 είμαι υπέρ-ευχαριστημένος από λειτουργία και ποιότητα τουφεκιών!
Ένα όπλο που προσφέρει πολλά περισσότερα από αυτά που κοστίζει.
Μόνο ''μειονέκτημα'' σε πολλά εισαγωγικά αν είσαι τσοκολάτρης δεν υπάρχουν για αυτό το όπλο πλην Brain(που του ταιριάζουν πολύ) και κάποια Briley που κυκλοφορούν.
Ότι άλλο θέλεις να μάθεις για το όπλο εδώ είμαι...
συμφωνώ σε όλα και προσθέτω
ωραίο κυνηγητικό κοντάκι πολύ φιλικό στον χρήστη :)
 
Back
Top