Fabarm Team

Δεν ξέρω πόσο πολύ η λίγο βρώμικο είναι με βάση τα φυσίγγια που έριξε οι έχοντες όπλα αερίων μπορούν να απαντήσουν
εμενα θελω να μου πεις ποση ωρα θα κανεις να το κανεις οπως πρωτα μονο το συστημα αεριων
απο βρωμα για τοσα φυσιγγια καλα ειναι
 
το εργαλείο γυάλισε ήδη και είναι στη θήκη για την αυριανή,,όση ώρα έκανα να ανεβάσω τις φώτο στον κουβά και να φτιάξω το μήνυμα εδώ τόση ώρα μου πήρε να την καθαρίσω,,,εντάξει ήπια και δύο τρεις τζούρες καφέ .sarcastic.

Βρε Παύλο δεν την λυπήθηκες τη καημένη?? :D
Χρώμα άλλαξε η φουκαριάρα!!
Δείξε αγάπη και τρυφερότητα τώρα και ξεκίνα τρίψιμο και μασάζ :)

επίτηδες την άφησα έτσι για να δω για τυχόν εμπλοκές αλλά η φουκαριάρα δούλευε απροβλημάτιστα

Έριξα χθες στο σκοπευτήριο την L4s με την μακριά πάπια, αν και δεν έχω ιδιαίτερη επαφή με αυτογεμη η τουφέκια της και η κίνηση της με εντυπωσίασαν

του Διονύση έριξες Τεό ; τρελάθηκε όταν δοκίμασε την δική μου με το 4* στα πιατάκια,,,,μου λέει πολύ σφιχτό είναι ,,,ναι του λέω αφού δεν έχει δουλέψει πολύ,,,το 4* μου λέει ρε σπάει στο διάολο .yel.
 
το εργαλείο γυάλισε ήδη και είναι στη θήκη για την αυριανή,,όση ώρα έκανα να ανεβάσω τις φώτο στον κουβά και να φτιάξω το μήνυμα εδώ τόση ώρα μου πήρε να την καθαρίσω,,,εντάξει ήπια και δύο τρεις τζούρες καφέ .sarcastic.



επίτηδες την άφησα έτσι για να δω για τυχόν εμπλοκές αλλά η φουκαριάρα δούλευε απροβλημάτιστα



του Διονύση έριξες Τεό ; τρελάθηκε όταν δοκίμασε την δική μου με το 4* στα πιατάκια,,,,μου λέει πολύ σφιχτό είναι ,,,ναι του λέω αφού δεν έχει δουλέψει πολύ,,,το 4* μου λέει ρε σπάει στο διάολο .yel.

Ρε φίλε με το 4* έσπασα στο αριστερό γήπεδο, απο τον πρώτο βατήρα το πατάκι πάνω από τον πινακα και δεν έμεινε τιποτί, το εξαφανισε
 
Το όπλο είναι πεντακάθαρο για τα σμπαρα που έριξε..Έτσι γίνεται η καρβουνιαρα μου μετα από ένα κουτί φυσίγγια..αλλά εκεί έχουμε να κάνουμε με τα κλασσικά αμερικανικα συστήματα με ότι αυτο συνεπάγεται....
Αλλα για σύγκριση καλύτερα να μιλήσουν η κάτοχοι άλλων ιταλικών όπλων αερίων..
 
το εργαλείο γυάλισε ήδη και είναι στη θήκη για την αυριανή,,όση ώρα έκανα να ανεβάσω τις φώτο στον κουβά και να φτιάξω το μήνυμα εδώ τόση ώρα μου πήρε να την καθαρίσω,,,εντάξει ήπια και δύο τρεις τζούρες καφέ .sarcastic.
μονοοοοοοο εγω τοσο θελω για το πιστονι .hair.
 
το εργαλείο γυάλισε ήδη και είναι στη θήκη για την αυριανή,,όση ώρα έκανα να ανεβάσω τις φώτο στον κουβά και να φτιάξω το μήνυμα εδώ τόση ώρα μου πήρε να την καθαρίσω,,,εντάξει ήπια και δύο τρεις τζούρες καφέ .sarcastic.

επίτηδες την άφησα έτσι για να δω για τυχόν εμπλοκές αλλά η φουκαριάρα δούλευε απροβλημάτιστα

του Διονύση έριξες Τεό ; τρελάθηκε όταν δοκίμασε την δική μου με το 4* στα πιατάκια,,,,μου λέει πολύ σφιχτό είναι ,,,ναι του λέω αφού δεν έχει δουλέψει πολύ,,,το 4* μου λέει ρε σπάει στο διάολο .yel.
Δυνατό εργαλείο είναι Παύλο!! Ο πρώτος λόγος που την απέφυγα και πήγα στη maxus είναι οτι με φόβισε ο σιδηρόδρομος που έχει και δεύτερον μου είχε κολλήσει και θα έμενε απωθημένο το ελαφάκι :)...όχι οτι το μετάνιωσα προς θεού όλα τα γούστα μου τα κάνει :D

μονοοοοοοο εγω τοσο θελω για το πιστονι .hair.

Έλα μωρέ Νικόλα σιγά...αφού δεν έχει και τίποτε άλλο να καθαρίσεις ;)
 
Back
Top