Fabarm Team

Καλησπερα ομαδα ,

Το "καουτσουκ " που εχει μεσα στην βαση για το κλειστρο μου κουνιεται λιγο , πως ξανακολαει αυτο μην μου φυγει?
βαλε ενα καινουργιω να εχης το κεφαλισου υσηχωωωω,,5 ευρω εχη εγω εχω 2 3 στην ακρη ρεζερβααα ;)
 
Σακη καλησπερα μηπωσ ηταν 5 χ 5 euro? axaxaxa με τεντωσε καλα που πηρα και ενα γιατι δεν ειχαν αλλο ειπαν
σωπα ρε φιλεμουυυυ η αθεοφωβηηη 25 ευρω ενα κοματακι καουτσουκκκ,,καλα εκανα εγω πριν λιγα χρονια και πηρα εξτρα 2 επιπλεων ;)
 
σωπα ρε φιλεμουυυυ η αθεοφωβηηη 25 ευρω ενα κοματακι καουτσουκκκ,,καλα εκανα εγω πριν λιγα χρονια και πηρα εξτρα 2 επιπλεων ;)
Δηλ άμα χρειαστώ κάνα άλλο ανταλλακτικό θα μου πουν όσο το όπλο . Για αυτό είμαστε gtp
 
Ψάχνοντας για την αγορά μιας καινούργιας φθηνής καραμπίνας (μέχρι 500 - 550 € ρώσικη ή τούρκικη), βρήκα μία μτχ l4s initial hunter στο πάνω οικονομ. όριο. Φαίνεται ελάχιστα δουλεμένη. Δεν αμφισβητώ την υπεροχή της, αλλά άσχετος από τη μάρκα (δεν ήταν ποτέ μέσα στα 12 όπλα που πέρασαν απ΄τα χέρια μου), επικαλούμαι την εμπειρία σας και την συμβουλή σας:
Α. Τι να προσέξω στο όπλο, είναι κάτι που μπορεί να φανεί στον πάγκο (π.χ. πιστόνι, κλείστρο);
Β. Πάσχει από εμπλοκές, έχει προτιμήσεις σε φυσίγγια; Προορίζεται για κυνήγι τσίχλας.

Ευχαριστώ
 
Ψάχνοντας για την αγορά μιας καινούργιας φθηνής καραμπίνας (μέχρι 500 - 550 € ρώσικη ή τούρκικη), βρήκα μία μτχ l4s initial hunter στο πάνω οικονομ. όριο. Φαίνεται ελάχιστα δουλεμένη. Δεν αμφισβητώ την υπεροχή της, αλλά άσχετος από τη μάρκα (δεν ήταν ποτέ μέσα στα 12 όπλα που πέρασαν απ΄τα χέρια μου), επικαλούμαι την εμπειρία σας και την συμβουλή σας:
Α. Τι να προσέξω στο όπλο, είναι κάτι που μπορεί να φανεί στον πάγκο (π.χ. πιστόνι, κλείστρο);
Β. Πάσχει από εμπλοκές, έχει προτιμήσεις σε φυσίγγια; Προορίζεται για κυνήγι τσίχλας.

Ευχαριστώ
Την ειχα. Πολυ καλο τουφεκι, βουτυρενιο στη χρηση, ωραιο το κοντακι της και καλη τουφεκια. Ριχνει και τα 24γρ ανετα. Ωραια βαφη και φινιρισμα. 550 ευρω παρτη. Εγω μετανιωσα που την πουλησα για μαλακια λογο. Επιανε πολυ καπνα, αλλα ομως καθαριζε ευκολα. Ειχα κανει μαλακια που την εδωσα. Για τα οπλα που εχω πουλησει εχω μετανιωσει για αυτο και τη vitoria
 
Το μονο που εβγαλε ηταν οτι μετα απο καμποσες τουφεκιες λασκαρα η βιδα-πιρος εκει που ειναι ο κοκκινος κυκλος. Του εβαλα μπλε λοκταιτ και ολα οκ. Στα περισσοτερα οπλα ειναι πιρος που συγρατειται με κοπιλια. η φαμπαρμ το εχει βιδωτο

fab.jpg
 
Και αν δεν σου ερχεται το κοντακι ουτε με τις φλαντζες που εχει το γυριζεις ανετα γιατι δεν εχει το ελατηριο επαναταξης στο κοντακι αλλα στη αποθηκη. Παρτο παρτο παρτο!!!!!!! Η καννη του ειναι νεας γενιας tribore
 
Και αν δεν σου ερχεται το κοντακι ουτε με τις φλαντζες που εχει το γυριζεις ανετα γιατι δεν εχει το ελατηριο επαναταξης στο κοντακι αλλα στη αποθηκη. Παρτο παρτο παρτο!!!!!!! Η καννη του ειναι νεας γενιας tribore
Ευχαριστώ, ευχαριστώ, ευχαριστώ!
Να είσαι καλά.
Από κοντά θα το δω (προφανώς) μετά την Πρωτοχρονιά. Αν είναι έτσι όπως μου το είπαν (το είδα και σε φωτό) θα το πάρω αμέσως.
 
αν ειναι οκ η παπια στο σημειο που εφαρμοζει με τον κορμο (ειναι πολυ λεπτη εκει και παντα το ειχα εννοια αν και δεν εχει θεμα)
πρεπει να εχει 3 τσοκ και αν θυμαμαι καλα δυο φλαντζες. Επισης δυο αορτηριουχους ταχειας απελευθερωσης
Αυτο εχει εγγυηση 3 χρονια. Αν δεν εχουν περασει ζητα του την αποδειξη (αν και αυτο φαινεται και απο την αδεια του)
Ολα του τα εξαρτηματα ειναι αριστα δε νομιζω να εχει κατι τρωτο.
 
Ψάχνοντας για την αγορά μιας καινούργιας φθηνής καραμπίνας (μέχρι 500 - 550 € ρώσικη ή τούρκικη), βρήκα μία μτχ l4s initial hunter στο πάνω οικονομ. όριο. Φαίνεται ελάχιστα δουλεμένη. Δεν αμφισβητώ την υπεροχή της, αλλά άσχετος από τη μάρκα (δεν ήταν ποτέ μέσα στα 12 όπλα που πέρασαν απ΄τα χέρια μου), επικαλούμαι την εμπειρία σας και την συμβουλή σας:
Α. Τι να προσέξω στο όπλο, είναι κάτι που μπορεί να φανεί στον πάγκο (π.χ. πιστόνι, κλείστρο);
Β. Πάσχει από εμπλοκές, έχει προτιμήσεις σε φυσίγγια; Προορίζεται για κυνήγι τσίχλας.

Ευχαριστώ
Χρόνια πολλά! Την εχω πιασει μερικες φορες στα χερια μου. Εχει την καλυτερη σκοπευτικη γραμμη κατα την αποψη μου οπως ολα τα Fabarm. Δεν μου αρεσε το ζυγισμα της που ειναι ελαφρυ. το πριτιμω ελαφρως μπροστοβαρο. Ορισμένες δεν ριχνουν τα 24 γρ και θελλουν αλλο πιστονι.
Λυσε το ντουφεκι και δες το εσωτερικο της καννης σε ενα παραθυρο για να τσεκαρεις τηνευθυτητα του, δες για τσαμπουκαδες και χτυπηματα παντου. λυσε το κλειστρο και δες μεσα την βαση για να εχεςι μια εικονα ποσο δουλεμενο ριναι το ντουφεκι. δες το πισω μερος του κλειστρου και εκει που τερματιζει στην βαση. Αν μπορειε πανε πλακωσε το με ελαφρυες γομωσεις να δεις αν κανει κολπα.

Για εμπλοκες εχουν ακουστει κατα καιρους.
 
Back
Top