Fabarm Team

,Είναι το μοναδικό όπλο φίλεσαν μάρκα με το οποίο δεν έχω κυνηγήσει και εκτός από ένα συγγενή παλιά δεν έχει κανείς γνωστός μου .Στο τέλος θα αγοράσω μου φένεται και ένα φαμπαρμ για να μου φύγει η απορία . Αλλά ακούω θετικά σχόλια .
 
,Είναι το μοναδικό όπλο φίλεσαν μάρκα με το οποίο δεν έχω κυνηγήσει και εκτός από ένα συγγενή παλιά δεν έχει κανείς γνωστός μου .Στο τέλος θα αγοράσω μου φένεται και ένα φαμπαρμ για να μου φύγει η απορία . Αλλά ακούω θετικά σχόλια .
Αύριο ρεποοο τελικά!!!
Αν έχει και καλό καιρό και βρω θήραμα θα χει μπαμ μπουμ!!!
 
Καλησπέρα παιδιά. σήμερα πήγα για κυνήγι τσίχλας (Δερβενοχώρια) με τα δύο fabarm που έχω (την l4s εγώ και το παλιό μου mode ITALIA το έδωσα στον πεθερό μου που ήρθε για παρέα). Μετά το κυνήγι εννοείται ότι τα καθάρισα. Στη παλιά FABARM (το έχω σχεδόν 25 χρόνια) διαπίστωσα στο καθάρισμα ένα άσπρο σημαδάκι πίσω στην κεφαλή του επικρουστήρα. Κοίταξα στην βάση και είδα ότι έλειπε το καουτσούκ απόσβεσης των χτυπημάτων του κλείστρου στο πίσω μέρος (το οποίο ούτος η άλλως είχε μικρύνει από τα χρόνια και την χρήση). Εννοείται ότι το όπλο στο κυνήγι δούλευε κανονικά. Λέω μέχρι να βρω ανταλλακτικό (είμαι στην αναζήτηση και βιάζομαι κιόλας) να μην το ξαναχρησιμοποίησω για καλό και για κακό. Ποια είναι η γνώμη σας?
 
Καλησπέρα παιδιά. σήμερα πήγα για κυνήγι τσίχλας (Δερβενοχώρια) με τα δύο fabarm που έχω (την l4s εγώ και το παλιό μου mode ITALIA το έδωσα στον πεθερό μου που ήρθε για παρέα). Μετά το κυνήγι εννοείται ότι τα καθάρισα. Στη παλιά FABARM (το έχω σχεδόν 25 χρόνια) διαπίστωσα στο καθάρισμα ένα άσπρο σημαδάκι πίσω στην κεφαλή του επικρουστήρα. Κοίταξα στην βάση και είδα ότι έλειπε το καουτσούκ απόσβεσης των χτυπημάτων του κλείστρου στο πίσω μέρος (το οποίο ούτος η άλλως είχε μικρύνει από τα χρόνια και την χρήση). Εννοείται ότι το όπλο στο κυνήγι δούλευε κανονικά. Λέω μέχρι να βρω ανταλλακτικό (είμαι στην αναζήτηση και βιάζομαι κιόλας) να μην το ξαναχρησιμοποίησω για καλό και για κακό. Ποια είναι η γνώμη σας?

Αφού έχεις και άλλο όπλο μην το δουλεύεις αυτό μέχρι να βρεις το ανταλλακτικό. Κρίμα είναι να κοπαναει πάνω στη βάση
 
Αφού έχεις και άλλο όπλο μην το δουλεύεις αυτό μέχρι να βρεις το ανταλλακτικό. Κρίμα είναι να κοπαναει πάνω στη βάση
Δίκιο έχεις, αλλά θα πάω επαρχία από Παρασκευή για μια εβδομάδα, για κυνήγι εννοείται και το ήθελα για δεύτερο όπλο για καλό και για κακό.
 
Μπα....βροχές λέει.
Λογικά θα πάω και ότι γίνει.

Αλλά όχι με το φαμπαρμ.
Πάρτο μαζί μην εμπιστεύεσαι κανέναν με τον καιρό και μη το φοβάσαι καντου το βάπτισμα πυρός χωρίς φόβο και πάθος
 
Καλησπέρα παιδιά. σήμερα πήγα για κυνήγι τσίχλας (Δερβενοχώρια) με τα δύο fabarm που έχω (την l4s εγώ και το παλιό μου mode ITALIA το έδωσα στον πεθερό μου που ήρθε για παρέα). Μετά το κυνήγι εννοείται ότι τα καθάρισα. Στη παλιά FABARM (το έχω σχεδόν 25 χρόνια) διαπίστωσα στο καθάρισμα ένα άσπρο σημαδάκι πίσω στην κεφαλή του επικρουστήρα. Κοίταξα στην βάση και είδα ότι έλειπε το καουτσούκ απόσβεσης των χτυπημάτων του κλείστρου στο πίσω μέρος (το οποίο ούτος η άλλως είχε μικρύνει από τα χρόνια και την χρήση). Εννοείται ότι το όπλο στο κυνήγι δούλευε κανονικά. Λέω μέχρι να βρω ανταλλακτικό (είμαι στην αναζήτηση και βιάζομαι κιόλας) να μην το ξαναχρησιμοποίησω για καλό και για κακό. Ποια είναι η γνώμη σας?
Αυτό ήταν πρόβλημα υπήρχε μέχρι τη Μκ2 κυνηγιεται με επιφύλαξη μέχρι να αλλαχθεί απλά έρχεται το κλείστρο ποιο βίαια πίσω κάνοντας ένα μεταλλικό θόρυβο.Για έντονη χρήση και ζορισμα δεν θα στο πρότεινα αλλά για περιστασιακή χρήση θα είσαι οκ ,Εγώ κυνηγούσα έτσι μέχρι που πουλήθηκε χωρίς να βγάλει ζημιά.
 
Καλησπέρα παιδιά. σήμερα πήγα για κυνήγι τσίχλας (Δερβενοχώρια) με τα δύο fabarm που έχω (την l4s εγώ και το παλιό μου mode ITALIA το έδωσα στον πεθερό μου που ήρθε για παρέα). Μετά το κυνήγι εννοείται ότι τα καθάρισα. Στη παλιά FABARM (το έχω σχεδόν 25 χρόνια) διαπίστωσα στο καθάρισμα ένα άσπρο σημαδάκι πίσω στην κεφαλή του επικρουστήρα. Κοίταξα στην βάση και είδα ότι έλειπε το καουτσούκ απόσβεσης των χτυπημάτων του κλείστρου στο πίσω μέρος (το οποίο ούτος η άλλως είχε μικρύνει από τα χρόνια και την χρήση). Εννοείται ότι το όπλο στο κυνήγι δούλευε κανονικά. Λέω μέχρι να βρω ανταλλακτικό (είμαι στην αναζήτηση και βιάζομαι κιόλας) να μην το ξαναχρησιμοποίησω για καλό και για κακό. Ποια είναι η γνώμη σας?
Ένα τηλέφωνο στον Τουρη για την ύπαρξη του ανταλλακτικού και αν είναι ασφαλής η χρήση.
 
Δεν το δοκίμασα.
Όντως έβρεξε λίγο εκεί που πήγα και πήρα το ατα.

Μετά εννοείται καθάρισμα.

Όταν πάρει το βάπτισμα του πυρός θα ενημερώσω.
Στέλιο πολύ στη βροχή το βγάζεις και θα πέσει ✂️ στη τιμή να το ξέρεις.!!;!;
 
Όσο έχω δύο όπλα βροχή δεν πρόκειται να φάει.

Δεν είναι ακριβό όπλο αλλά για εμένα ήταν υπέρβαση.
Σε σημείο ανοησίας.

Διότι είχα άλλες πολύ πιο σημαντικές ανάγκες και έβαλα σε προτεραιότητα την αγορά του elos ενώ είχα όπλο που με ικανοποιεί και που στην ουσία είναι καινούργιο και αυτό.

Βασικά δεν φταίω εγώ.
Φταίνε οι φωνές μέσα στο κεφάλι μου.

Βέβαια αυτά δεν τα είπα στον ψυχίατρο.
Κι έτσι υπέγραψε ότι ειμαι καλά.

Αλλά δεν ειμαι.
Μεταξύ μας ε.....
Και εμενα αυτες η φωνες με εχουν φαει ολλο. ,XLR μου λενε
.big smile.
 
Back
Top