FABARM STL VS SPORTING

Ταξίδι αστραπή πρωί πρωί και αγορά ενός όπλου αίνιγμα , ελάχιστες αναφορές στην Ελλάδα αλλά καλές κριτικές στο εξωτερικό και πακέτο πλήρες.
Εξηγούμε , πρόκειται για το σκοπευτικό μοντέλο της FABARM STL VS SPORTING με 71 εκ. κάννες tribore (ξέρω και εγώ θα τις ήθελα 76 αλλά...) .
Κοντάκι ρυθμιζόμενο με ξύλα βαμμένα με την τεχνολογία της εταιρίας triwood που τονίζει τα νερά .
Πλήρες σετ 8 τσοκ εxis hp.(C, SK, IC, LM, M, IM, LF, F )
Μπάσκουλα ατσάλινη με χρυσά και κεραμικά ένθετα διακόσμησης.
Βάρος 3.400 kg.
Ρίγα φαρδιά 10 χιλιοστά
Σκανδάλη ρυθμιζόμενη
Σημάδια χρήσης ελάχιστα παρά του οτι είναι μοντέλο 2004 ,βαλίτσα μεταφοράς και ισόβια εγγύηση.
Από το λίγο που το έπιασα στα χέρια μου είναι καλά ζυγισμένο ,ακολουθεί η χαρτούρα και με την πρώτη ευκαιρία μέτρα στο κοντάκι.
Α... η τιμή πώλησης το 2004 ήταν πάνω από 3500 ευρώ...

images upload

how to take a screen shot

image upload no registration

photo hosting sites

image share

forum image hosting

image sharing sites

free upload pictures
 
Ταξίδι αστραπή πρωί πρωί και αγορά ενός όπλου αίνιγμα , ελάχιστες αναφορές στην Ελλάδα αλλά καλές κριτικές στο εξωτερικό και πακέτο πλήρες.
Εξηγούμε , πρόκειται για το σκοπευτικό μοντέλο της FABARM STL VS SPORTING με 71 εκ. κάννες tribore (ξέρω και εγώ θα τις ήθελα 76 αλλά...) .
Κοντάκι ρυθμιζόμενο με ξύλα βαμμένα με την τεχνολογία της εταιρίας triwood που τονίζει τα νερά .
Πλήρες σετ 8 τσοκ εxis hp.(C, SK, IC, LM, M, IM, LF, F )
Μπάσκουλα ατσάλινη με χρυσά και κεραμικά ένθετα διακόσμησης.
Βάρος 3.400 kg.
Ρίγα φαρδιά 10 χιλιοστά
Σκανδάλη ρυθμιζόμενη
Σημάδια χρήσης ελάχιστα παρά του οτι είναι μοντέλο 2004 ,βαλίτσα μεταφοράς και ισόβια εγγύηση.
Από το λίγο που το έπιασα στα χέρια μου είναι καλά ζυγισμένο ,ακολουθεί η χαρτούρα και με την πρώτη ευκαιρία μέτρα στο κοντάκι.
Α... η τιμή πώλησης το 2004 ήταν πάνω από 3500 ευρώ...

images upload

how to take a screen shot

image upload no registration

photo hosting sites

image share

forum image hosting

image sharing sites

free upload pictures
Φαίνεται σε άψογη κατάσταση, πολύ όμορφο όπλο. Η ώρα η καλή!
 
χαμηλή Μάκη κάτω απο χιλιάρικο. Ηθελε ο άνθρωπος να φύγει εξωτερικό άμεσα.
Ειχα δει την αγγελία φίλε πολυ καλή ευκαιρια βουτηξες καλορίζικο ανέβασε και καμια φωτογραφία να το καμαρώσουμε.
 
Ταξίδι αστραπή πρωί πρωί και αγορά ενός όπλου αίνιγμα , ελάχιστες αναφορές στην Ελλάδα αλλά καλές κριτικές στο εξωτερικό και πακέτο πλήρες.
Εξηγούμε , πρόκειται για το σκοπευτικό μοντέλο της FABARM STL VS SPORTING με 71 εκ. κάννες tribore (ξέρω και εγώ θα τις ήθελα 76 αλλά...) .
Κοντάκι ρυθμιζόμενο με ξύλα βαμμένα με την τεχνολογία της εταιρίας triwood που τονίζει τα νερά .
Πλήρες σετ 8 τσοκ εxis hp.(C, SK, IC, LM, M, IM, LF, F )
Μπάσκουλα ατσάλινη με χρυσά και κεραμικά ένθετα διακόσμησης.
Βάρος 3.400 kg.
Ρίγα φαρδιά 10 χιλιοστά
Σκανδάλη ρυθμιζόμενη
Σημάδια χρήσης ελάχιστα παρά του οτι είναι μοντέλο 2004 ,βαλίτσα μεταφοράς και ισόβια εγγύηση.
Από το λίγο που το έπιασα στα χέρια μου είναι καλά ζυγισμένο ,ακολουθεί η χαρτούρα και με την πρώτη ευκαιρία μέτρα στο κοντάκι.
Α... η τιμή πώλησης το 2004 ήταν πάνω από 3500 ευρώ...

images upload

how to take a screen shot

image upload no registration

photo hosting sites

image share

forum image hosting

image sharing sites

free upload pictures
Σορυ φιλε τωρα είδα τις φωτογρ. πανέμορφο.
 
ΚΑΛΟΤΟΥΦΕΚΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗ. ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ΕΙΧΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ Σ Ο Υ Π Ε Ρ. ;)
 
Καλοριζικο και ευχομαι να το ευχαριστιεσαι για παρα πολλα χρονια χωρις προβληματα
 
Καλοτουφεκο Βαγγελη, το εριξες η δεν προλαβες ακομα?
Περιμενουμε εντυπωσεις κ απο την πραξη... Εχω σε πολυ εκτιμηση τις καννες της συγκεκριμενης εταιριας, ωστοσο αν κ μου αρεσαν πολυ τα δικαννα της, ποτε δεν μου ηταν οικεια στην επωμιση... Αυτο βεβαια ειναι κατι διαφορετικο απο οσα κυκλοφορουν... ;)
 
Καλοντουφεκο Βαγγέλη,να'σαι γερός να το χαρείς. Ίδιο είχε ένας Ιταλός που έριχνε σπόρτιγκ παλιά εδω μαζί μας. Στα χρόνια που το εριχνε δεν είχε κάποιο θέμα και έριξε πολλά φυσίγγια, από σπασίματα θυμάμαι στα ίδια επίπεδα με τα άλλα όπλα. Αυτό που μου άρεσε θυμάμαι ήταν το φουλ πιστολέ ανατομικό κοντάκι του.
 
Βάγγο καλορίζικο, κάτι μου λέει ότι θα το ευχαριστηθείς πολύ :)
 
Καλοτουφεκο Βαγγελη, το εριξες η δεν προλαβες ακομα?
Περιμενουμε εντυπωσεις κ απο την πραξη... Εχω σε πολυ εκτιμηση τις καννες της συγκεκριμενης εταιριας, ωστοσο αν κ μου αρεσαν πολυ τα δικαννα της, ποτε δεν μου ηταν οικεια στην επωμιση... Αυτο βεβαια ειναι κατι διαφορετικο απο οσα κυκλοφορουν... ;)
Δεν προλαβα να ριξω , ασε και που να ηθελα χθες οπως γυρνουσα η Μαλακασα ηταν κλειστη. Εχω μεγαλη λαχτάρα να το ετοιμάσω
 
Back
Top