fabarm l4s sporting

Τιμή εταιρείας σωστά Νικόλα, ίσως στα κυνηγομαγαζα να πάει και ποιο χαμηλά δεν την έχω δει ακόμα όμως στους οπλοβαστους.
Ότι και να κάνουν οι καραμπινες πάντα θα υστερούν απέναντι στα δικαννα στο σκοπευτήριο!
 
Ότι και να κάνουν οι καραμπινες πάντα θα υστερούν απέναντι στα δικαννα στο σκοπευτήριο!
Γενικά Ηλία και στο κυνήγι πάντα προσωπική γνώμη για μένα βέβαια τα σπαστά όπλα έχουν άλλη χάρη.
 
Τιμή εταιρείας σωστά Νικόλα, ίσως στα κυνηγομαγαζα να πάει και ποιο χαμηλά δεν την έχω δει ακόμα όμως στους οπλοβαστους.
Ναι Κωσταντινε η τιμη ειναι απο την εταιρια τωρα δεν ξερω ποσο θα παιζει στα κυνηγομαγαζα, αμα την δεις καποια φορα ριχτεις μια γενικοτερη ματια να μας πει λεπτοπεριες;)
 
Δεν ξέρω αν υπάρχει λόγος για τόσα χρήματα για καραμπίνα!
Ότι και να κάνουν οι καραμπινες πάντα θα υστερούν απέναντι στα δικαννα στο σκοπευτήριο!
Ηλία κ για μένα υπερτερούν τα δίκαννα γενικά άλλα υπάρχει κ κόσμος που τις γουστάρει πολύ ειδικά στο Αμερικα κ πλέων κ στην από δω πλευρά που ήταν επιτοπληστων μόνο δίκαννα στο σπρορτινγ,άσε που συνφερει κ τις εταιρίες περισσότερο να δίνουν καραμπίνες;)
 

Ομορφιά και ποιοτητα.

Τι να λέμε τώρα,τα λόγια είναι περιττά!!! .love.
ρε ελεος.μη βαζετε τετοια πραματα και δεν υπαρχει σαλιο.την εχω δει πολυ καιρο τωρα αλλα κανω οτι δεν υπαρχει
.buy buy..buy buy.
 
Τα σπορτινγκ μοντέλα γενικά στις καραμπινες τείνουν να γίνουν προϊόν μάρκετινγκ κ εντυπωσιασμου κ μάλιστα αρκετά υπέρεκτιμημενα ειδικά αν δεν συνοδεύονται από κάτι ουσιαστικό όπως πχ ρυθμιζόμενο κοντακι, πορτινγκ κτλ αλλά ομολογώ ότι κ για μένα, που είμαι κ ψώνιο, μερικά είναι πολύ όμορφα... Ωραίο κ το φαμπαρμ, να είχε κ μια υπερηψωμενη ρίγα θα ήταν όνειρο...
 
Τα σπορτινγκ μοντέλα γενικά στις καραμπινες τείνουν να γίνουν προϊόν μάρκετινγκ κ εντυπωσιασμου κ μάλιστα αρκετά υπέρεκτιμημενα ειδικά αν δεν συνοδεύονται από κάτι ουσιαστικό όπως πχ ρυθμιζόμενο κοντακι, πορτινγκ κτλ αλλά ομολογώ ότι κ για μένα, που είμαι κ ψώνιο, μερικά είναι πολύ όμορφα... Ωραίο κ το φαμπαρμ, να είχε κ μια υπερηψωμενη ρίγα θα ήταν όνειρο...
ετσι ειναι Αρι πολυ μαρκετινγκ.
υπαρχει κ αυτη αφου σου αρεσουν οι υπερυψωμενες;)
 
Back
Top