Fabarm eurolion mk2

Καλησπέρα σας, έχω στη κατοχή μου την παραπάνω καραμπίνα εδώ και 2 χρόνια! Τρομερές τουφεκιές! Το μονο πρόβλημα που μου έχει κάνει 3 φορές είναι να φέρει 2 φυσίγγια από την αποθήκη!Ελατωματικός κάλυκας λέτε?
Ελατήριο (έλασμα) αποθήκης απο το πλαγιο κουμπακι...λειτουργεί καθως κανει οπισθοδρομηση ο σιδηροδρομος....5€ κοστος.
 
Καλησπέρα σας, έχω στη κατοχή μου την παραπάνω καραμπίνα εδώ και 2 χρόνια! Τρομερές τουφεκιές! Το μονο πρόβλημα που μου έχει κάνει 3 φορές είναι να φέρει 2 φυσίγγια από την αποθήκη!Ελατωματικός κάλυκας λέτε?
Αυτό που σου είπε ο Κώστας. Η Fabarm το βγάζουν αυτό. Η XLR μου το έκανε από την αρχή σχεδόν.
 
Καλησπέρα σας και πάλι.Παράγγειλα τα 2 ελατηριάκια. γνωρίζει κάποιος πως βγαίνει ο η ασφάλεια(πείρος) ώστε να μπει το Η-005?View attachment 54932
Νικο καλησπερα....
Ριξε με προσοχη αντισκοριακο στο πυρακι και απο τις 2 πλευρες....επειτα, παρε ενα ALLEN ψιλο σε παχος κ αρχισε να πιεζεις το πυρακι, αν μπορεις κ να το χτυπησεις με κάτι, ακομα καλυτερα θα βοηθουσε....το ALLEN βαλτο απο την πλευρα που ειναι το κλειστρο για να σε βολεψει....
Μολις βγει ο πείρος λιγο πιο εξω, τραβατο με πενσα...

Υ.Γ. Πένσα κ πανάκι στη μύτη της, μη το γδαρεις το πυρακι...
 
Ώπα άστο το έχω θα σου πω τι είναι ακριβός έχει φαγωθεί το λαμακι στης αναστολής αποθηκης να αλλάξεις και αυτό όχι μόνο το ελατήριο. Το πυρακι από μέσα θα δεις έχει μια χαραμάδα εκεί έχει ασφάλεια σπρώξει την ασφάλεια και μετά κούνησε το και θα πέσει κάτω. Να ξαναβάλεις την ασφάλεια εκεί γιατί θα σου φεύγει στο κυνήγι.
 
Back
Top