DVD

Ψάχνω εδώ και αρκετό καιρό το dvd με κυνήγι τρυγονιού στο Σουδάν με τον συγχωρεμένο Γιάννη Λοβέρδο. Το είχα παλαιότερα στην κατοχή μου αλλά το έχω χάσει. Αν το έχει κάποιος συνάδελφος που δεν το χρειάζεται ή αν γνωρίζει κάποιος που μπορώ να το προμηθευτώ παρακαλώ να με ενημερώσει. Ευχαριστώ!
 
Ψάχνω εδώ και αρκετό καιρό το dvd με κυνήγι τρυγονιού στο Σουδάν με τον συγχωρεμένο Γιάννη Λοβέρδο. Το είχα παλαιότερα στην κατοχή μου αλλά το έχω χάσει. Αν το έχει κάποιος συνάδελφος που δεν το χρειάζεται ή αν γνωρίζει κάποιος που μπορώ να το προμηθευτώ παρακαλώ να με ενημερώσει. Ευχαριστώ!
φιλε γερασιμε εχω ενα dvd με τον λοβερδο απο το εθνος κυνηγι και γραφη κυνηγι τρυγονιου στην αιγυπτο,,ειναι αυτο που ζητας;;;
 
Καλημέρα Σάκη. Δεν είμαι σίγουρος. Θυμάμαι είχε κυνήγι τρυγονιού και υδρόβιων στο Σουδάν καθώς και σκηνικά από το σκοπευτήριο της Μαλακάσας.
Γεράσιμε δεν ξέρω αν εννοείς το παρακάτω,αλλά υπάρχει αυτό ανεβασμένο στο YouTube.Πατα εκεί που λέει για αναπαραγωγή στο YouTube,γιατί δεν το αναπαράγει στο φόρουμ.
 
Καλημέρα Σάκη. Δεν είμαι σίγουρος. Θυμάμαι είχε κυνήγι τρυγονιού και υδρόβιων στο Σουδάν καθώς και σκηνικά από το σκοπευτήριο της Μαλακάσας.
Το dvd που ψάχνεις (αρχικά κυκλοφόρησε σε βιντεοκασέτα την δεκαετία '90) έχει τίτλο "Η σκοπευση στο κυνήγι"....

Πριν κάτι χρόνια το είχε δώρο σε ένα τευχος κ το κυνηγός και φυση, κ επίσης σχετικά προσφατα το διέθετε κ προς πωληση μέσα από το e-shop του περιοδικου, όπως κ διάφορα άλλα dvd..
Τώρα δεν βλέπω να τα έχει, κάνε όμως ένα τηλ κ ίσως σταθείς τυχερός....

ΥΓ Δυστηχως το συγκεκριμένο δεν το έχω διπλό, θα κοιτάξω αλλά δεν στο υπόσχομαι......
 
Back
Top