Cocker Spaniel

Καλότυχο να είναι Σπύρο και όμορφες κυνηγετικές στιγμές εύχομαι!
Με αφορμή το μνμ του Σπύρου να σας παρουσιάσω με τη σειρά μου τον κύριο που απέκτησα περίπου ένα μήνα τώρα και είναι τριών.







Μου έχει κάνει εντύπωση το πώς με κοιτάει στα μάτια και την αφοσίωση που δείχνει.
Έχει ξεπεταχτεί πλάκα πλάκα το μικρό εε..... .my man. Γλύκα είναι.....όλα τα λεφτά είναι τ'αυτάκια του.
Γερό να είναι και καλά ξεσηκώματα.....ffff.sarcastic.
 
σας παρουσιαζω κ εγω την τρελοκοπελα μου! την εχω απο τον Οκτωβρη.


εδω ειναι 4 μηνων .View attachment 1983

νοεμβρη στην παραλια View attachment 1982
γεναρη στα χιονια View attachment 1984

κ του τελευταιου σ-κ, οπου χαλαρωνουμε παρεα!View attachment 1986


τελος ιουλιου χρονιζει, ποτε ξανα πουλι χαμενο! (αν αφησει τις πεταλουδες σε ησυχια...)
Πανέμορφο καλότυχο νάνε .. .shake hands.
 
Καλότυχο να είναι Σπύρο και όμορφες κυνηγετικές στιγμές εύχομαι!
Με αφορμή το μνμ του Σπύρου να σας παρουσιάσω με τη σειρά μου τον κύριο που απέκτησα περίπου ένα μήνα τώρα και είναι τριών.







Μου έχει κάνει εντύπωση το πώς με κοιτάει στα μάτια και την αφοσίωση που δείχνει.
Και το δικό σου Σπύρο καλότυχο έξυπνο μουτράκι..!!
 
σας παρουσιαζω κ εγω την τρελοκοπελα μου! την εχω απο τον Οκτωβρη.


εδω ειναι 4 μηνων .View attachment 1983

νοεμβρη στην παραλια View attachment 1982
γεναρη στα χιονια View attachment 1984

κ του τελευταιου σ-κ, οπου χαλαρωνουμε παρεα!View attachment 1986


τελος ιουλιου χρονιζει, ποτε ξανα πουλι χαμενο! (αν αφησει τις πεταλουδες σε ησυχια...)
Καλότυχο να είναι Σπύρο και όμορφες κυνηγετικές στιγμές εύχομαι!
Με αφορμή το μνμ του Σπύρου να σας παρουσιάσω με τη σειρά μου τον κύριο που απέκτησα περίπου ένα μήνα τώρα και είναι τριών.







Μου έχει κάνει εντύπωση το πώς με κοιτάει στα μάτια και την αφοσίωση που δείχνει.
Τυχερακιδες να τα χαίρεστε.
 
Σπύρο και Αρίστο να χαίρεστε τους νέους σας συντρόφους. Είναι κουκλιά και τα δύο :)
Βασίλη του Αρίστου τουλάχιστο που είδα σε μια μικρή έξοδο που πήγαμε για να τρέξει, δίχνει να υπόσχετε πολλά....Σπίρτο ο Rocky... .love.
 
Έχει ξεπεταχτεί πλάκα πλάκα το μικρό εε..... .my man. Γλύκα είναι.....όλα τα λεφτά είναι τ'αυτάκια του.
Γερό να είναι και καλά ξεσηκώματα.....ffff.sarcastic.
Πάντα με υγεία και καλότυχα τα κοκεράκια σας ....
Σπύρο, Αριστο καλότυχα να είναι τα σκυλάκια σας !
Και το δικό σου Σπύρο καλότυχο έξυπνο μουτράκι..!!
Τυχερακιδες να τα χαίρεστε.
Σπύρο και Αρίστο να χαίρεστε τους νέους σας συντρόφους. Είναι κουκλιά και τα δύο :)
Ευχαριστούμε για τις ευχές σας ομορφόπαιδα! :)
 
Να συστηθώ κι εγώ!!Με λένε Μπάντι ,κοντεύω 4 ετών ,μου αρέσει το κυνήγι ,το κολύμπι και τα κορίτσια! Αγαπώ την οικογένειά μου ,που με αγαπάει και με φροντίζει κι αυτή!!
 

Attachments

  • WP_20181111_08_37_24_Pro.jpg
    WP_20181111_08_37_24_Pro.jpg
    437,5 KB · Προβολές: 65
  • WP_20190203_13_13_04_Pro.jpg
    WP_20190203_13_13_04_Pro.jpg
    405 KB · Προβολές: 65
Back
Top