Cesar guerini summit sporting

Επειδη βρισκομαι σε αναζητηση ενος νεου σκοπευτικου οπλου,το παραπανω ειναι μια απο τις βασικες επιλογες μου!αν καποιος φιλος εχει αποψη απο το συγκεκριμενο οπλο και γενικα απο καποιο αλλο σκοπευτικο αυτης της εταιριας θα ηταν πολυ χρησιμη!
 
ηλια επειδη το χαζευω το summit πολλα χρονια τωρα γιατι μ αρεσει παρα πολυ η μονη μου ενσταση ειναι οτι τουλαχιστον στην ελλαδα δεν ειναι διαδεδομενο και ισως να εχεις προβλημα σε τυχον μεταπωληση και ευρεση ανταλλακτικων αν και εφοσον κατι χρειαστει ν αλλαξει.ειναι ενα πολυ στιβαρο οπλο καλης κατασκευης. αν και μ αρεσει οπως σου ειπα παρα μα παρα πολυ ακομα και να ειχα τα χρηματα δεν ξερω αν τελικα θα το επαιρνα η θα πηγαινα σε μια αλλη δοκιμασμενη εταιρεια. ειναι ομως καθαρα προσωπικη αποψη. ενταξει εμενα ο μεγαλος ερωτας ειναι το 682.αλλα οπως ειπα περι ορεξεως ουδεις λογος
 
Ηλια προσεγμενα οπλα ειναι!!τα ειδα απο κοντα!!
To summit καλο και το invictus ερωτας!!
Ομορφα ξυλα καλες εφαρμογες μεγαλοι κωνοι,νομιζω 5 ιντσες,δηλαδη 12,5 εκ και 8 τσοκ!!
Προχθες μιλησα στο fb με εναν αγγλο που παιζει στο αγγλικο fitasc και μου ειπε οτι τα guerini εχουν πολυ καλυτερα kills απο το 725 με τα εργοστασιακα τσοκ!
Τι χρηματα διαθετεις Ηλια?
Νομιζω το summit εχει καλη τιμη!
 
Ηλια προσεγμενα οπλα ειναι!!τα ειδα απο κοντα!!
To summit καλο και το invictus ερωτας!!
Ομορφα ξυλα καλες εφαρμογες μεγαλοι κωνοι,νομιζω 5 ιντσες,δηλαδη 12,5 εκ και 8 τσοκ!!
Προχθες μιλησα στο fb με εναν αγγλο που παιζει στο αγγλικο fitasc και μου ειπε οτι τα guerini εχουν πολυ καλυτερα kills απο το 725 με τα εργοστασιακα τσοκ!
Τι χρηματα διαθετεις Ηλια?
Νομιζω το summit εχει καλη τιμη!
Το ταβανι μου ειναι στα 2500€!σε συζητηση με δασκαλο σκοποβολης μου εβγαλε πολυ ανωτερο το cg απο το 725.σε ξενα φορουμ που διαβασα δεν βρηκα κατι για προβληματα σε αυτο το οπλο!υπαρχει και διαθεσιμο 81 ποντους οπως το θελω επομενως λεω να καταληξω εκει!μηχανισμο brescia εχειτο μονο αρνητικο που του βρισκω ειναι η σκανδαλη αδρανειας!
 
ηλια επειδη το χαζευω το summit πολλα χρονια τωρα γιατι μ αρεσει παρα πολυ η μονη μου ενσταση ειναι οτι τουλαχιστον στην ελλαδα δεν ειναι διαδεδομενο και ισως να εχεις προβλημα σε τυχον μεταπωληση και ευρεση ανταλλακτικων αν και εφοσον κατι χρειαστει ν αλλαξει.ειναι ενα πολυ στιβαρο οπλο καλης κατασκευης. αν και μ αρεσει οπως σου ειπα παρα μα παρα πολυ ακομα και να ειχα τα χρηματα δεν ξερω αν τελικα θα το επαιρνα η θα πηγαινα σε μια αλλη δοκιμασμενη εταιρεια. ειναι ομως καθαρα προσωπικη αποψη. ενταξει εμενα ο μεγαλος ερωτας ειναι το 682.αλλα οπως ειπα περι ορεξεως ουδεις λογος
Ευρυπιδη πλεον αρχιζουν και γινονται και στην χωρα μας γνωστα.απο προβληματα δεν κυκλοφορει κατι...ο τουρης τα υποστηριζει πληρως απο ανταλλακτικα! Το 682 και εγω το γουσταρα πολυ σαν οπλο αλλα 76αρι και πανω δεν το βρισκεις μεταχειρισμενο...και δεν ξερω αν θα επαιρνα ξανα μεταχειρισμενο σκοπευτικο!
 
Το ταβανι μου ειναι στα 2500€!σε συζητηση με δασκαλο σκοποβολης μου εβγαλε πολυ ανωτερο το cg απο το 725.σε ξενα φορουμ που διαβασα δεν βρηκα κατι για προβληματα σε αυτο το οπλο!υπαρχει και διαθεσιμο 81 ποντους οπως το θελω επομενως λεω να καταληξω εκει!μηχανισμο brescia εχειτο μονο αρνητικο που του βρισκω ειναι η σκανδαλη αδρανειας!
Καλυτερα αδρανειας!!οι μηχανικες εχουν βγαλει πιο πολλα προβληματα στην ιστορια!!!σε αυτη την τιμη μπορεις να παρεις και ενα 686 silver pigeon με 81εκ!!!
Δοκιμασμενα πραγματα!!
 
Καλυτερα αδρανειας!!οι μηχανικες εχουν βγαλει πιο πολλα προβληματα στην ιστορια!!!σε αυτη την τιμη μπορεις να παρεις και ενα 686 silver pigeon με 81εκ!!!
Δοκιμασμενα πραγματα!!
Δεν μου αρεσει το ζυγισμα απο το 76αρι που ειδα...επομενως θεωρω το 81 θα ειναι ακομα λιγοτερο στα γουστα μου!
 
Το κυνηγεσια το έχει παρουσίαση στο τεύχος Απριλίου.
Γενικά στην κατηγορία τιμής τους νομίζω είναι ότι καλύτερο τα σεζαρ, ζυγησμα ποιότητα εφαρμογές ξύλα 5 τσοκ brilley κονους ..τα βρίσκεις μονο σε πολύ ακριβότερα όπλα .

Προβληματακια έτσι και αλλιώς όλες οι μάρκες βγάζουν.
 
Το κυνηγεσια το έχει παρουσίαση στο τεύχος Απριλίου.
Γενικά στην κατηγορία τιμής τους νομίζω είναι ότι καλύτερο τα σεζαρ, ζυγησμα ποιότητα εφαρμογές ξύλα 5 τσοκ brilley κονους ..τα βρίσκεις μονο σε πολύ ακριβότερα όπλα .

Προβληματακια έτσι και αλλιώς όλες οι μάρκες βγάζουν.
Επειδη ασχοληθηκα εκτενως με το συγκεκριμενο θεμα δεν βρηκα κανενα σοβαρο προβλημα στα διαφορα φορουμ του εξωτερικου που μπηκα και διαβασα
 
Επειδη ασχοληθηκα εκτενως με το συγκεκριμενο θεμα δεν βρηκα κανενα σοβαρο προβλημα στα διαφορα φορουμ του εξωτερικου που μπηκα και διαβασα
Και εγώ το ίδιο..λέω κατά τον Ιούλιο να πάω για το tempio Light για μπεκάτσα
 
πολυ ομορφα στιβαρα και καλης κατασκευης οπλα.εδω δυστυχως ελλαδα δεν ειναι αρκετα διαδεδομενα ακομα σε αντιθεση με το εξωτερικο οποτε πρεπει καποιος να σκεφτει και το ενδεχομενο σε περιπτωση μεταπωλησης τι αξια θα χασει η ενδεχομενως να κερδισει. φοβερο το summit στο οποιο τα παντα ειναι ρυθμιζομενα
 
Back
Top