Casting & Surfcasting

στην πρεβεζα εκει μπροστα στον πεζοδρομο στα μαγαζια και στο λιμανι επιτρεπεται το ψαρεμα?εχει μια πινακιδα οτι απαγορευεται?ισχυει?
Ρώτα λιμεναρχείο ... αν σε τσιμπήσουν θα πληρώνεις τα μαλλιοκέφαλά σου.
 
Screenshot_2024-03-14-16-32-00-637_com.android.chrome.jpgγια πείτε ρε παιδιά,έχει κανένας σας εμπειρία από αυτό το καλάμι;; Σκέφτομαι να το πάρω σε έναν ανηψιο μου ως πρώτο του καλάμι. Και με τι μηχανισμό να το σεταρω;;
 
Για μουρμουρια το θέλει? Η γενικά?
14 χρονώ πιτσιρικάς είναι ρε, κάτι να του βάλουμε το μικρόβιο θε η μάνα του να σταματήσει το playstation... Αξιζει ως καλάμι τα λεφτά του για ξεκίνημα ή να πάμε σε κάνα shimano alivio (ίδιων χρημάτων)που έχω δει δύο τρία στα σκουπίδια σπασμένα;;
 
14 χρονώ πιτσιρικάς είναι ρε, κάτι να του βάλουμε το μικρόβιο θε η μάνα του να σταματήσει το playstation... Αξιζει ως καλάμι τα λεφτά του για ξεκίνημα ή να πάμε σε κάνα shimano alivio (ίδιων χρημάτων)που έχω δει δύο τρία στα σκουπίδια σπασμένα;;
Είναι πιο μικρά action αυτά, εντάξει για ξεκίνημα δεν χρειάζεται κάτι πολύ ακριβό μια χαρά μου φαίνεται και αυτό.
 
14 χρονώ πιτσιρικάς είναι ρε, κάτι να του βάλουμε το μικρόβιο θε η μάνα του να σταματήσει το playstation... Αξιζει ως καλάμι τα λεφτά του για ξεκίνημα ή να πάμε σε κάνα shimano alivio (ίδιων χρημάτων)που έχω δει δύο τρία στα σκουπίδια σπασμένα;;
Πάρτο μια χαρά είναι αν εχεισ lidl κοντά σου βάζουν προσφορές καλάμια κάθε τέτοια εποχή
 
View attachment 86777για πείτε ρε παιδιά,έχει κανένας σας εμπειρία από αυτό το καλάμι;; Σκέφτομαι να το πάρω σε έναν ανηψιο μου ως πρώτο του καλάμι. Και με τι μηχανισμό να το σεταρω;;
https://oceanicteam.gr/shop/rods-kalamia/casting-rods-kalamia/oceanic-team-lotus/
Εγώ θα σου προτείνω αυτό που το έχω χρόνια και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Το είχα πάρει για να το έχω για εφεδρικό αλλά με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο. Αν είναι για τον πιτσιρικά προτίμησε την κοντή έκδοση.
 
Back
Top