Cal.36

Εχω εναν ανταπτορα μετατροπεα 36αρι σε 9αρι φλομπερ καποιος που κανει επαναγωμοση το φυσιγγι του φλομπερ με καψουλι θα μπορεσει να ριχνει φυσιγγια φλομπερ με 36αρι οπλο οποιον τον ενδιαφερει ας μου στειλει πμ
 
Με ταβανι τα 1000€ τι επιλογές υπάρχουν από όπλα ; Γιατί σε μία πρόχειρη αναζήτηση που έχω κάνει στο συγκεκριμένο διαμέτρημα μόνο Baikal βρίσκω
 
YILDIZ ΜΟΝΤΕΛΟ SPZ-ME 36 GA
Τα Σουπερποζέ του εργοστασίου Yildiz cal. 12 Magnum, 20 Magnum, 28 και .410 έχουν το χαρακτηριστικό γνώρισμα του μικρού βάρους. Ο κορμός που είναι κατασκευασμένος από κράμα Ergal και Αλουμινίου με έξοχα λεπτά σκαλίσματα, επιτρέπει στην πραγματικότητα τον περιορισμό του βάρους που παρουσιάζει μια διακύμανση μεταξύ 2.700 και 3.000γραμμάρια.

Ο μηχανισμός της μονής σκανδάλης με τον επιλογέα κάννης, η εξαεριζόμενη ρίγα, οι ατσάλινες, εσωτερικά χρωμιομένες, κάννες με 5 εναλλασσόμενα εσωτερικά τσοκάκια, η κατά κανόνα Ευρωπαϊκή του γραμμή και τα ξύλινα μέρη από άριστης ποιότητας καρυδιά, καθιστούν αυτό το Σουπερποζέ ιδιαίτερα προτιμητέο στις επιλογές των κυνηγών.

Τα Σουπερποζέ Yildiz Μοντέλο SPZ-M έχουν ανταπεξέλθει με επιτυχία χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα τις λειτουργικές δοκιμές 25.000 bol;vn που διεξήχθησαν στο εργοστάσιο για να αποδειχθεί η απαράμιλλη ανθεκτικότητα και η αξιόπιστη λειτουργικότητα του όπλου.
Όλα τα Σουπερποζέ Μοντέλο SPZ-ME είναι επίσης διαθέσιμα με απλούς εξολκείς (Μοντέλο SPZ-M).

Τεχνικές Πληροφορίες:
• Διαμέτρημα – 36 (.410) Θαλάμες –76 mm • Μήκος κάννης – 61 66 71 cm • Ασφάλεια – Χειροκίνητη
• Τύπος Σκανδάλης – Μονή με επιλογέα • Εξολκείς – Αυτόματοί • Τσκάκια –Εσωτερικά εναλλασσόμενα
• Κοντάκι & Πάπια – Καρυδιά • Βάρος – 2,3kg.






Κωδ.Περι/φήΘαλάμηΒάροςΤιμή
 
Back
Top