Cal.20

Ζέστη πολύ σήμερα ούτε τον Σεπτέμβρη δεν έκανε τετοια μέρα, ο μάγκας πήγε να μου την κάνει το πρωί αλλά τον πρόλαβα .

Στον γυρισμό ένα ωραιο ντουμπλεδακι συμπλήρωσε την πουλιαστρα , γέμισε η ψυχή μου όχι για τα θηράματα βέβαια (τα οποία είναι ελάχιστα το κουνέλι το χει πάρει η κάτω βόλτα εδώ και δεκαέξι χρόνια και ακόμα να συνέλθουν , οι πέρδικες ελάχιστα κοπάδια και μικρά αφού δεν έκαναν γέννες λόγω ανομβρίας δυο χρόνων ) αλλά για την χαρά να είσαι στο βουνό στο απόλυτο κυνηγι για μένα .
 
Ζέστη πολύ σήμερα ούτε τον Σεπτέμβρη δεν έκανε τετοια μέρα, ο μάγκας πήγε να μου την κάνει το πρωί αλλά τον πρόλαβα .

Στον γυρισμό ένα ωραιο ντουμπλεδακι συμπλήρωσε την πουλιαστρα , γέμισε η ψυχή μου όχι για τα θηράματα βέβαια (τα οποία είναι ελάχιστα το κουνέλι το χει πάρει η κάτω βόλτα εδώ και δεκαέξι χρόνια και ακόμα να συνέλθουν , οι πέρδικες ελάχιστα κοπάδια και μικρά αφού δεν έκαναν γέννες λόγω ανομβρίας δυο χρόνων ) αλλά για την χαρά να είσαι στο βουνό στο απόλυτο κυνηγι για μένα .

Μπράβο Κωνσταντίνε!

Εγώ σήμερα τις άκουσα , αλλά δεν τις είδα!

Φιλικά,

Γιάννης
 
Ζέστη πολύ σήμερα ούτε τον Σεπτέμβρη δεν έκανε τετοια μέρα, ο μάγκας πήγε να μου την κάνει το πρωί αλλά τον πρόλαβα .

Στον γυρισμό ένα ωραιο ντουμπλεδακι συμπλήρωσε την πουλιαστρα , γέμισε η ψυχή μου όχι για τα θηράματα βέβαια (τα οποία είναι ελάχιστα το κουνέλι το χει πάρει η κάτω βόλτα εδώ και δεκαέξι χρόνια και ακόμα να συνέλθουν , οι πέρδικες ελάχιστα κοπάδια και μικρά αφού δεν έκαναν γέννες λόγω ανομβρίας δυο χρόνων ) αλλά για την χαρά να είσαι στο βουνό στο απόλυτο κυνηγι για μένα .
Με Βrowning & Beretta ο/u βλέπω ωραία αποτελέσματα!!και επαινείς τα bennelia???? xa χα χχαα
 
Άρη δεν είμαι κολλημένος (ούτε παρωπίδες ) με μάρκες , έχω ποιο πολλα μπερετα από μπενελι . Στο βουνό βλέπεις πολλα όμως όπως το καλο φυσιγγι είναι καλο και στα τρία όπλα που έχω το αντίστοιχο και το κακό φυσιγγι τα ίδια . Τα αποτελέσματα δεν τα κάνουν μόνο τα όπλα και τα φυσιγγια βέβαια , τρελές πορείες μες το λιοπύρι , μες τα κακοτράχαλα και αδιαπέραστα γκρεμια .
 
Back
Top