Cal.20

20αρακι ειναι ή πιο μικρο? με τρομαζει το μεγεθος .sarcastic. 2 μετρα μανράχαλος, με κατι τετοιο στα χερια, θα με παρουν με τις πετρες.sarcastic.
Τα FAIR, γινονται Ιταλια ή Τουρκια? Επισης και τα Fausti που γινινται?
36 αρι είναι, isidoro rizinni μάλιστα αναγράφουν πάνω 100% made in Italy και τα Fausti το ίδιο.
 
και γιατι γραφουν οι παπάρες 20ga? :mad:
Άλλο όπλο γράφει στο βίντεο, και άλλο παρουσιάζει τελικά ο Λούκα Ριτσίνι !!! Το FAIR Racing sporting είναι σ/π, αλλά αυτός παρουσιάζει πλαγιόκαννο !!! Πάντως δεν είναι 36άρι, άμα δείτε τα στόμια των καννών στο 0.33' αλλά και τις θαλάμες στο 0.46' είναι αρκετά φαρδιά για 36αράκι. Μάλλον 20 είναι, μπορεί και 16 ... ή και 12 ...
 
Άλλο όπλο γράφει στο βίντεο, και άλλο παρουσιάζει τελικά ο Λούκα Ριτσίνι !!! Το FAIR Racing sporting είναι σ/π, αλλά αυτός παρουσιάζει πλαγιόκαννο !!! Πάντως δεν είναι 36άρι, άμα δείτε τα στόμια των καννών στο 0.33' αλλά και τις θαλάμες στο 0.46' είναι αρκετά φαρδιά για 36αράκι. Μάλλον 20 είναι, μπορεί και 16 ... ή και 12 ...
Σωστά! Για 20αρι το κόβω και όπως είναι θα το αρπαζα και ffffffffffff.love.
 
δεν εχω πιασει ουτε 20αρι, ουτε 16αρι στα χερια μου για να εχω μετρο συγκρισης....με τρομαζει με αυτο που βλεπω σε διαφορα βιντεακια το μεγεθος του 20αριου... και κατα ποσο θα ειναι βολικο στα χερια μου...
 
δεν εχω πιασει ουτε 20αρι, ουτε 16αρι στα χερια μου για να εχω μετρο συγκρισης....με τρομαζει με αυτο που βλεπω σε διαφορα βιντεακια το μεγεθος του 20αριου... και κατα ποσο θα ειναι βολικο στα χερια μου...
Μια πάπια beavertail και μια λαβή ανοιχτό πιστολε με ωραίο palm swell θα βοηθήσουν πιστεύω!
 
Μια πάπια beavertail και μια λαβή ανοιχτό πιστολε με ωραίο palm swell θα βοηθήσουν πιστεύω!

οταν με το καλο θα παρω καποιο, θα προσπαθησω να πιασω καποια στα χερια μου να δω διαφορες μεγεθους...δυστυχως εδω επαρχια, δεν εχουμε τετιοιες επιλογες...οσο για πάπια beavertail, σιγουρα βοηθαει εαν εχεις μεγαλα χερια αλλα ειναι και λιγο αντι-αισθητικη...επιασα μια απο chapui,που δεν ειναι τοσο ογκωδες, και ηταν πολυ καλη...
 
Άλλο όπλο γράφει στο βίντεο, και άλλο παρουσιάζει τελικά ο Λούκα Ριτσίνι !!! Το FAIR Racing sporting είναι σ/π, αλλά αυτός παρουσιάζει πλαγιόκαννο !!! Πάντως δεν είναι 36άρι, άμα δείτε τα στόμια των καννών στο 0.33' αλλά και τις θαλάμες στο 0.46' είναι αρκετά φαρδιά για 36αράκι. Μάλλον 20 είναι, μπορεί και 16 ... ή και 12 ...
Σαν να έχεις δίκιο τώρα που το ξαναείδα, το racing πάντως δεν με έπεισε ενώ στην αρχή μ'άρεσε και το χα παρουσιάσει και εδω. Το χα ρίξει καινούργιο στο σκοπευτήριο και μ'άρεσε ήμουν στο ψάξιμο τότε για σπορτινκ και μου το έδινε σε καλή τιμή, στα χέρια μου άφηνε ωραία αίσθηση στιβαροτητας και ποιο ωραίο ζυγισμα από το guerini summit, ωραία ξύλα, ποιότητα βαφής, πορτινκ, τσοκακια εσω έξω, και ωραίες τουφεκιές σε μακρινά πιατάκια. Μετά από μήνες που δεν πήρα το δικό μου και το νοικιασα, η πεταλούδα είχε χαλαρώσει πολύ στο άνοιγμα, αργότερα δεν όπλισε και ο μηχανισμός για δεύτερη βολή τρεις φορές την ίδια μέρα. Το ξαναριξα άλλη φορά πάλι μετά από καιρό δούλευε άψογα, το νοικιάζει μετά από καιρό φίλος που ήθελε να το δοκιμάσει τα ίδια πάλι δεν όπλισε για δεύτερη τουφεκιά δύο φορές?
 
20αρακι ειναι ή πιο μικρο? με τρομαζει το μεγεθος .sarcastic. 2 μετρα μανράχαλος, με κατι τετοιο στα χερια, θα με παρουν με τις πετρες.sarcastic.
Τα FAIR, γινονται Ιταλια ή Τουρκια? Επισης και τα Fausti που γινινται?
Το iside δεν είναι;
 
Άλλο όπλο γράφει στο βίντεο, και άλλο παρουσιάζει τελικά ο Λούκα Ριτσίνι !!! Το FAIR Racing sporting είναι σ/π, αλλά αυτός παρουσιάζει πλαγιόκαννο !!! Πάντως δεν είναι 36άρι, άμα δείτε τα στόμια των καννών στο 0.33' αλλά και τις θαλάμες στο 0.46' είναι αρκετά φαρδιά για 36αράκι. Μάλλον 20 είναι, μπορεί και 16 ... ή και 12 ...
Το iside νομίζω ειναι
 
Back
Top