Cal.20

Φίλε μου καλέ,ωραία είναι η συγκεκριμένη καραμπίνα αλλά πολλά τα χρήματα ,νομίζω ότι δεν αξίζει να δώσεις για καραμπίνα τόσα χρήματα αν ήταν ένα καλό δίκανο ναι να τα δώσεις. Όσο για το power μπορ μπορώ να το κάνω και εγώ με την ίδιο γόμωση πιστεύω ότι είναι θέμα μάρκετινγκ δε νομίζω ότι θα σου δώσει κάτι που θα είναι μετρήσιμο στης κατανομές
 
Φίλε μου καλέ,ωραία είναι η συγκεκριμένη καραμπίνα αλλά πολλά τα χρήματα ,νομίζω ότι δεν αξίζει να δώσεις για καραμπίνα τόσα χρήματα αν ήταν ένα καλό δίκανο ναι να τα δώσεις. Όσο για το power μπορ μπορώ να το κάνω και εγώ με την ίδιο γόμωση πιστεύω ότι είναι θέμα μάρκετινγκ δε νομίζω ότι θα σου δώσει κάτι που θα είναι μετρήσιμο στης κατανομές
Πιστεύω θα δώσει κατι παραπάνω λόγο του μεγαλύτερου κονου και ειδικά για cal20 που ειναι στενα τα πραγματα !
Αν είναι να πάρεις το μπεκατσια με 900 αξίζει γιατί γλιτώνεις πολλά (όπως πήρα και εγώ με 850 την ραφαελο). Αλλά σε σχεση με καινούργια m2 που κάνει 1500 θα επερνα την powerbore
 
Μου αρέσει πολυ η μ2 αλλα τα πλαστικά της με φοβίζουν πολυ
Να εχεις δώσει ενα σκασμό χρηματα και σε δυο τρεια χρονια να αρχεισουν να κολλάνε και να πολυμεριζωντε ειναι ξεφτίλα και σκέφτεσαι οτι πιάστηκες κορόιδο. Ενώ το ξύλο ειναι ξύλο τι να λέμε τωρα.
 
Μου αρέσει πολυ η μ2 αλλα τα πλαστικά της με φοβίζουν πολυ
Να εχεις δώσει ενα σκασμό χρηματα και σε δυο τρεια χρονια να αρχεισουν να κολλάνε και να πολυμεριζωντε ειναι ξεφτίλα και σκέφτεσαι οτι πιάστηκες κορόιδο. Ενώ το ξύλο ειναι ξύλο τι να λέμε τωρα.
Έτυχε σε φίλο στην απλή έκδοση όχι comfort η λύση ήταν λίγο ασετον.
 
Μου αρέσει πολυ η μ2 αλλα τα πλαστικά της με φοβίζουν πολυ
Να εχεις δώσει ενα σκασμό χρηματα και σε δυο τρεια χρονια να αρχεισουν να κολλάνε και να πολυμεριζωντε ειναι ξεφτίλα και σκέφτεσαι οτι πιάστηκες κορόιδο. Ενώ το ξύλο ειναι ξύλο τι να λέμε τωρα.
H al2 μου είναι 2950 δεν με ενοχλεί τόσο γιατί βγαζει πολύ ωραιο ζύγισμα και έχει μηδενικο κλοτσιμα ρίχνεις άνετα όσο θέλεις ειδικά αν έχει πουλιά σε τσίχλες αρχίζει και ενοχλει η αδρανεια κάποια στιγμη . Το ίδιο πλεονεκτημα θα εχει η sx3
Ερωτιματικο το κοντάκι που αν είναι σαν της
cal 12 είναι χειροτερο από τα ιταλικά.

Επιμένω η powerbore μακράν καλύτερη επιλογή από την m2
Μπενελι = ραφεαλο και ραφαελο =μπενελι εκεί πάει το βαρος σε φινιρισμα σε ποιοητα σε υλικα πολύ σπανια να ακούσεις για ραφαελο με πρόβλημα .
Έχει και το αντικλικ σύστημα .
 
Back
Top