Cal.20

Σε ολα του του ειναι ακριβος ο Χατζιωτης..
Καμια φορα βαζει κ κανενα κανενα οπλο σε νορμαλ τιμη..
Ομως δεν τα φερνει σαν αντιπροσωπος απο καποιο εργοστασιο κ εκει δεν ξερω αν αλλαζει το κοστος..
Παντως φερνει "κομματια" που ειναι μοναδικα στην Ελλαδα,οποιος τα θελει ας τα βρει και αλλου..
 
Σιγουρα φερνει μοναδικα και σίγουρα τα περισσότερα είναι μεταχειρισμένα η από συλλογες. Πράγμα απολύτως λογικο για αυτήν την κατηγορια δεκαετίας 50-60-70-80 . Το θέμα είναι ότι τα βλέπουμε στον ύπνο μας.sarcastic.
 
Έχει ένα varini zanano ο ξάδερφος μου που το είχα κυνηγήσει πρόπερσι σχεδόν όλη τη σεζόν. Θα πάω αύριο από το σπίτι του να το μετρήσω. Οι διαστάσεις του φυσικά είναι αυτές που πρέπει.
Υπομονή μέχρι αύριο......
Αυτό εδώ είναι.......

contagion movie plot
.RESPECT.
 
Το θέμα είναι ότι τα βλέπουμε στον ύπνο μας.sarcastic.
Kαι το σιγουρο ειναι οτι τα περισσοτερα δεν ειναι για μεροκαματιαρηδες,ουτε κ αυτος ειναι ο στοχος του..το ιδιο ισχυει κ για διαφορα αλλα που εχει στο σαιτ του...οποτε μια ματια μας ειναι αρκετη..
 
Kαι το σιγουρο ειναι οτι τα περισσοτερα δεν ειναι για μεροκαματιαρηδες,ουτε κ αυτος ειναι ο στοχος του..το ιδιο ισχυει κ για διαφορα αλλα που εχει στο σαιτ του...οποτε μια ματια μας ειναι αρκετη..

το οφθαλμολουτρο δεν ειναι αμαρτία;)
 
Κάποια πράγματα είναι και θεμα λογικής . Πες ότι σου περισσεύουν 3500 ε δεν θα πάω να πάρω το ενα όπλο που αγγλια γαλλια κανει 1000 . Θα πάρω 2 καινουργια η από ιδιωτη θα τους παρω τσοκ θα τους κάνω κοντάκια και θα έχω και ρεστα να ριχνω ότι φυσσιγγια θέλω.

Από την άλλη να πούμε ότι σε καμία περίπτωση δεν θεωρω λογικο να έχουμε ίδιες τιμες με αγγλια αφού θέλει και μια διαδικασία να τα φέρεις να τα ανανεωσεις κτλ .
 
Κάποια πράγματα είναι και θεμα λογικής . Πες ότι σου περισσεύουν 3500 ε δεν θα πάω να πάρω το ενα όπλο που αγγλια γαλλια κανει 1000 . Θα πάρω 2 καινουργια η από ιδιωτη θα τους παρω τσοκ θα τους κάνω κοντάκια και θα έχω και ρεστα να ριχνω ότι φυσσιγγια θέλω.
Εσυ μπορει να σκεφτεσε ετσι κ σωστα σκεφτεσε..
Ομως στο κυνηγι οπως κ σε αλλα παθη πολλες φορες δεν υπαρχει καν η λογικη...Σε αυτο πονταρουν κ οι εταιριες κ μας πλασαρουν καθε λιγο κ λιγακι κατι καινουργιο..
Αν υπηρχε οι περισσοτεροι απο εμας θα ειχαμε ενα δυο οπλα δυο-τρια τσοκ,κ δεν θα ειμασταν πλημμυρισμενοι απο ενα σωρο διαφορετικων φυσιγγιων..
 
Kαλημέρα παιδιά...Για όσους έχουν κάποιο πλαγιοκαννο cal.20 , μπορούν να μου πουν διαστάσεις ( πραγματικες διαστασεις 20αριου, και οχι σαν 20αρι) μπασκουλας , και Καννών στην μπαμπούλα από πάνω ( στα ημι- σφαιρια) που κλείνει το όπλο?
Ευχαριστω:)
Ελπίζω να βοήθησα.......και άντε με το καλό.. .......;)




i carry your heart in my heart meaning
 
Ελπίζω να βοήθησα.......και άντε με το καλό.. .......;)




i carry your heart in my heart meaning

πολυ ωραιο το 20αρακι.love.
Σε ευχαριστω πολυ για τις φωτο...αυριο θα τισ συγκινω με ενα 12αρι...
Τωρα ξερουμε τις πραγματικες διαστασεις ενος 20αιου.shake hands.
 
πολυ ωραιο το 20αρακι.love.
Σε ευχαριστω πολυ για τις φωτο...αυριο θα τισ συγκινω με ενα 12αρι...
Όντως είναι κουκλί και γι'αυτό το πήρα μαζί μου.........sarcastic.
Θα κάνω τις απαραίτητες πατέντες στο κοντάκι του και θα το ξεσκουριασω λιγάκι.. .sarcastic.
Σίγουρα δεν υπάρχει πιο "ατσουμπαλο" κοντάκι....ειδικη παραγγελία προφανώς.
20190114-220429.jpg
[/url]
liquid ammonium sulfate in water treatment
 
Όντως είναι κουκλί και γι'αυτό το πήρα μαζί μου.........sarcastic.
Θα κάνω τις απαραίτητες πατέντες στο κοντάκι του και θα το ξεσκουριασω λιγάκι.. .sarcastic.
Σίγουρα δεν υπάρχει πιο "ατσουμπαλο" κοντάκι....ειδικη παραγγελία προφανώς.
20190114-220429.jpg
[/url]
liquid ammonium sulfate in water treatment
κοντακι monte carlo και τροποποιησειςthink
 
Όντως είναι κουκλί και γι'αυτό το πήρα μαζί μου.........sarcastic.
Θα κάνω τις απαραίτητες πατέντες στο κοντάκι του και θα το ξεσκουριασω λιγάκι.. .sarcastic.
Σίγουρα δεν υπάρχει πιο "ατσουμπαλο" κοντάκι....ειδικη παραγγελία προφανώς.
20190114-220429.jpg
[/url]
liquid ammonium sulfate in water treatment
Για κοίτα μήπως έχει άρωμα στα ξύλα; Κάτι μου λέει ότι ηταν φτιαγμένο για γυναίκα! Πολύ κοντό δεν είναι ή μου φαίνεται; Μπορεί να με μπερδεύει το ύψος του thinkΚουκλί πάντως! .shake hands.
 
Για κοίτα μήπως έχει άρωμα στα ξύλα; Κάτι μου λέει ότι ηταν φτιαγμένο για γυναίκα! Πολύ κοντό δεν είναι ή μου φαίνεται; Μπορεί να με μπερδεύει το ύψος του thinkΚουκλί πάντως! .shake hands.
Μαζί με το λαστιχένια πέλμα είναι 33 εκατοστά. Σίγουρα για γυναίκα ή έφηβο κυνήγο.
 
Σε ολα του του ειναι ακριβος ο Χατζιωτης..
Καμια φορα βαζει κ κανενα κανενα οπλο σε νορμαλ τιμη..
Ομως δεν τα φερνει σαν αντιπροσωπος απο καποιο εργοστασιο κ εκει δεν ξερω αν αλλαζει το κοστος..
Παντως φερνει "κομματια" που ειναι μοναδικα στην Ελλαδα,οποιος τα θελει ας τα βρει και αλλου..

Να πάς μια επίσκεψη στο μαγαζί του.Το σίγουρο είναι ότι δεν θα κοιμηθείς το βράδυ:) (εμένα μου έφερε και επώμισα πάνω από 40 όπλα!)και θα εκπλαγείς με τις τιμές που κάνει;).
 
Να πάς μια επίσκεψη στο μαγαζί του.Το σίγουρο είναι ότι δεν θα κοιμηθείς το βράδυ:) (εμένα μου έφερε και επώμισα πάνω από 40 όπλα!)και θα εκπλαγείς με τις τιμές που κάνει;).
Τώρα είπες την μαγικη λέξη! Όταν τύχει να είμαι αθηνα θα ριξω σύρμα να πάμε για μπανιστιρι και ....ποιος ξερει!
 
Ελπίζω να βοήθησα.......και άντε με το καλό.. .......;)




i carry your heart in my heart me

Μετρησα το 12αρι Grulla μου..τα ημισφαιρια της βασης ειναι 56mm ενω το πλατος της ειναι (στον πιρο μπροστα, γιατι μετα εχει τις φωτιες) ειναι 39mm... μηκος το ιδιo 50mm
:)
 
Back
Top