Cal.16

Τελικά δεν βρίσκει μεσοταπα, και διασποράς...
Θα του πω ( λειαν συντόμως) να μου γεμίσει αυτά που μου γεμίσε( psb1, 1.55( ρελι) X30) σε Ν.10...
Η τιμη από ότι μου είπε περίπου 7.5 ευρώ το κουτί fgr2
Πολύ καλή τιμή δεδομένων των συνθηκών! Μπράβο του!
 
Συμφωνώ..Και πολύ καλ9 φυσσιγι είναι...απλά, στο "σφαξιμο" και μέτρημα υλικών, δεν είχα καλή ζυγαρια. Η μπαρούτι είναι 1.54γρ στο τελευταίο που είχα "σφαξει" και μέτρησα..
Έχω απόθεμα μερικά Ν.9 , αλλά θέλω και μερικά Ν.10;)
 
Καλησπέρα στους φίλους!

Μέσα στις δουλειές και στα τρεξίματα ( τακτοποιώ το σπιτάκι στη θάλασσα , και άλλα πολλά ), πρόλαβα σήμερα και έριξα μια ματιά στο 16αράκι μου το Verney Carron...
Μια χαρά όπως το άφησα! μέσα-εξω...
Εσωτερικά δε καθρέπτης, γυαλί οι κάννες!
Το έδεσα, μια χαρά...αστέρι , κλειδιά, πάπια, κοντάκι, όλα σένια...
Πολύ το χάρηκα! .big smile. ...
 
Καλησπέρα στους φίλους!

Μέσα στις δουλειές και στα τρεξίματα ( τακτοποιώ το σπιτάκι στη θάλασσα , και άλλα πολλά ), πρόλαβα σήμερα και έριξα μια ματιά στο 16αράκι μου το Verney Carron...
Μια χαρά όπως το άφησα! μέσα-εξω...
Εσωτερικά δε καθρέπτης, γυαλί οι κάννες!
Το έδεσα, μια χαρά...αστέρι , κλειδιά, πάπια, κοντάκι, όλα σένια...
Πολύ το χάρηκα! .big smile. ...
ξεμπάρκαρες;;;
ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΕΣ!!!
.love.
 
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!

Υ.Γ...υποχρεώσεις Μάριε, για αυτο δεν πολύ - μπαίνω - έχω τρεις γυναίκες να παλέψω... είναι και Καλοκαίρι... ξέρεις αυτές με τις ζεστές ....κουράγια να 'χεις! .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
Παρε ενα φιλο ωρυλα

Πηγαινετε για κανα χταποδακι

(Περαστε το απο i.q πρωτα μην φατε κανενα υποψηφιο για νομπελ φυσικης)

Φευγοντας σου δινει και ενα ακουογραφημα με 60% απωλεια

Αστο στο τραπεζι της κουζινας σου ταχα τυχαια

-μπαμπα τι ειναι αυτο;
-εεεεεεε τι ειπες αγαπη μου;

Σε εσωσα .big smile.
Χρωστας γαυρο στο κυμα.yel.
 
Παρε ενα φιλο ωρυλα

Πηγαινετε για κανα χταποδακι

(Περαστε το απο i.q πρωτα μην φατε κανενα υποψηφιο για νομπελ φυσικης)

Φευγοντας σου δινει και ενα ακουογραφημα με 60% απωλεια

Αστο στο τραπεζι της κουζινας σου ταχα τυχαια

-μπαμπα τι ειναι αυτο;
-εεεεεεε τι ειπες αγαπη μου;

Σε εσωσα .big smile.
Χρωστας γαυρο στο κυμα.yel.
Χρωστάω, Χρωστάω....sarcastic..sarcastic..sarcastic.

Υ.Γ...για τον καλό λόγο φίλε!...αλλα την πάτησα ...μ' κάνε γενικό τσεκ απ στην Αθηναία μόλις γύρισα! :rolleyes: .sarcastic.
 
1663936010011.png
1663935984644.png
...Ένα αγγλικό φυσίγγιο από την φίρμα William Powell, κατασκευασμένο από την Gamebore , στην τετράγωνη γόμωση του διαμετρήματος τα 26,5 γρ. , με σκάγια Νο 7 ( 6,5 αγγλικό= 2,5 χιλ.= Νο 7 )...

Πιθανολογώ ότι είναι με πυρίτιδα Vectan, πιθανότατα την Α1 και καψούλι CX2000 κατά την συνήθεια της Gamebore…
 
View attachment 56290
View attachment 56289
...Ένα αγγλικό φυσίγγιο από την φίρμα William Powell, κατασκευασμένο από την Gamebore , στην τετράγωνη γόμωση του διαμετρήματος τα 26,5 γρ. , με σκάγια Νο 7 ( 6,5 αγγλικό= 2,5 χιλ.= Νο 7 )...

Πιθανολογώ ότι είναι με πυρίτιδα Vectan, πιθανότατα την Α1 και καψούλι CX2000 κατά την συνήθεια της Gamebore…
Να ξέρεις ότι τα δικά σου με την s4 είναι κλάση ανώτερα! Κ δεν σε ξέρω από χτες για να σε καλοπιασω! Απλά παρατηρώ απο μεγάλες εταιρίες να χρησιμοποιούν βαρβατα ονόματα για να μας πλασάρουν απλά πράγματα!
 
Back
Top