Cal.16

Στο σάιτ λέει ότι έχει διασπορεα z2m
View attachment 9009
Σαν αυτό αν δε κάνω λάθος. Θα δούμε ωραία πράγματα από αυτό το φυσηγγάκι πιστεύω και μου αρέσει που είναι Ελληνικό.
Θα δεις πολυ ωραια πραγματα Γιαννη μ αυτο το διασπορεα..ειδικα στο 16αρακι θα ειναι απολαυση..βγαζει ωραια φυσιγγια ο Αντωνης και για τα μικρα διαμετρηματα
 
Θα δεις πολυ ωραια πραγματα Γιαννη μ αυτο το διασπορεα..ειδικα στο 16αρακι θα ειναι απολαυση..βγαζει ωραια φυσιγγια ο Αντωνης και για τα μικρα διαμετρηματα
Εγω πηρα τα MARY ARM τα 16αρια με μαλλινοταπα καλα φυσιγγια αλλα τα διασπορας δεν τα εχουν φερει εδω ,Οποτε βλεπω παραγγελια στον Αντωνη για διασπορας
 
Εγω πηρα τα MARY ARM τα 16αρια με μαλλινοταπα καλα φυσιγγια αλλα τα διασπορας δεν τα εχουν φερει εδω ,Οποτε βλεπω παραγγελια στον Αντωνη για διασπορας
Περιεργο που δεν τα εχουν φερει για 16αρη ισως επειδη δεν εχει πολυ ζητηση..ειναι λιγο περιεργο διαμετρημα και με ελαχιστα υλικα στην αγορα..εγω πριν 5 χρονια ειχα γεμισει για εναν φιλο διασπορας επειδη τα μονα που εβρισκε στην αγορα ηταν με συγκεντρωτηρα
 
Περιεργο που δεν τα εχουν φερει για 16αρη ισως επειδη δεν εχει πολυ ζητηση..ειναι λιγο περιεργο διαμετρημα και με ελαχιστα υλικα στην αγορα..εγω πριν 5 χρονια ειχα γεμισει για εναν φιλο διασπορας επειδη τα μονα που εβρισκε στην αγορα ηταν με συγκεντρωτηρα
Και εγω θα γεμισω λιγα οσπου να ερθουν
 
Και εγω θα γεμισω λιγα οσπου να ερθουν
Ειναι ωραια φαση για το 16αρη..το θεωρω το διαμετρημα της πατεντας γιατι λογω περιορισμενων υλικων στην αγορα για να πετυχεις αυτο που θες πρεπει να σκεφτεις τι πατεντα θα κανεις
 
Εγω πηρα τα MARY ARM τα 16αρια με μαλλινοταπα καλα φυσιγγια αλλα τα διασπορας δεν τα εχουν φερει εδω ,Οποτε βλεπω παραγγελια στον Αντωνη για διασπορας
Τα διασπορας mary arm cornilion δεν τα έχουν εδώ Κέρκυρα ακόμα. Τα παράγγειλα κατευθείαν από τον Gorilla που είναι αντιπρόσωπος. Πήρα δύο κουτιά (10αδες) και ένα μάλλινο puma. Εξυπηρέτηση άψογη, ήρθαν μετά μια μέρα με ΕΛΤΑ courier.
 
Εγω πηρα τα MARY ARM τα 16αρια με μαλλινοταπα καλα φυσιγγια αλλα τα διασπορας δεν τα εχουν φερει εδω ,Οποτε βλεπω παραγγελια στον Αντωνη για διασπορας
Θα του παραγγείλω και εγώ κάποια στιγμή τα μάλλινα. Καλο θα είναι να στηρίξουμε την Ελληνική προσπαθεία για αυτό το διαμέτρημα, αν είναι και καλά ακόμα καλύτερα.
 
Ο fantom μήπως έχει τέτοια πράγματα ,το έχει ψάξει κανείς;
Δεν εχω κοιταξει προσφατα για το 16αρη τι εχει..τελευταια φορα που γεμισα ηταν πριν 5 χρονια αν και τελευταια μπαινω στο τριπακι να παρω κανενα 16αρη
 
Θα του παραγγείλω και εγώ κάποια στιγμή τα μάλλινα. Καλο θα είναι να στηρίξουμε την Ελληνική προσπαθεία για αυτό το διαμέτρημα, αν είναι και καλά ακόμα καλύτερα.
Ειναι πολυ καλα τα πηρε φιλος με μπαρουτι S ,4
 
Back
Top