Caesar Guerini Invictus |||

Αυτό το όπλο το κοιτάζει και το ξανακοιταζει κανεις και το μόνο που βλέπει είναι ομορφιά και ποιότητα.

Δεν έχει ψεγάδι.

Το έχω κοιτάξει ως τώρα 3 με 4 φορές.

Δεν μπορώ να αγοράσω και βασικά δεν μου αξίζει κιόλας σαν σκοπευτη ένα τέτοιο όπλο.

Όμως κάθε φορά που κάποιο μέλος αγοράζει ένα πανάκριβο όπλο το χαίρομαι ιδιαίτερος.

Κάποιοι λένε αυτά τα όπλα μέσης χρηματικής κατηγορίας.
Για μένα όμως είναι άπιαστο και πανάκριβο.
 
Είναι πραγματικά πανέμορφο όπλο, και είναι όπλο ψαγμενο στης λεπτομέρειες, και σε τιμή ναι μεν ακούγεται στην αρχή κάπως το ποσό, που όμως αυτά που προσφέρει σε σχέση με τον ανταγωνισμό τελικά η τιμή του είναι value for money ,με κοντάκι έκανες είδη κάτι αγορίνα η θα κάνεις ;
 
Αυτό το όπλο το κοιτάζει και το ξανακοιταζει κανεις και το μόνο που βλέπει είναι ομορφιά και ποιότητα.

Δεν έχει ψεγάδι.

Το έχω κοιτάξει ως τώρα 3 με 4 φορές.

Δεν μπορώ να αγοράσω και βασικά δεν μου αξίζει κιόλας σαν σκοπευτη ένα τέτοιο όπλο.

Όμως κάθε φορά που κάποιο μέλος αγοράζει ένα πανάκριβο όπλο το χαίρομαι ιδιαίτερος.

Κάποιοι λένε αυτά τα όπλα μέσης χρηματικής κατηγορίας.
Για μένα όμως είναι άπιαστο και πανάκριβο.
Ένα ψεγάδι έχει αυτό το όπλο φίλε Στέλιο ,είναι τόσο όμορφο που θα τον ματιαζουν .
 
Αυτό το όπλο το κοιτάζει και το ξανακοιταζει κανεις και το μόνο που βλέπει είναι ομορφιά και ποιότητα.

Δεν έχει ψεγάδι.

Το έχω κοιτάξει ως τώρα 3 με 4 φορές.

Δεν μπορώ να αγοράσω και βασικά δεν μου αξίζει κιόλας σαν σκοπευτη ένα τέτοιο όπλο.

Όμως κάθε φορά που κάποιο μέλος αγοράζει ένα πανάκριβο όπλο το χαίρομαι ιδιαίτερος.

Κάποιοι λένε αυτά τα όπλα μέσης χρηματικής κατηγορίας.
Για μένα όμως είναι άπιαστο και πανάκριβο.
Μια χαρα αξιζει στον οποιοδηποτε, εφοσον του το επιτρεπουν τα οικονομικα του. Μην κολλατε στο οτι τα ακριβα οπλα θελουν και μεγαλες επιδοσεις στα γηπεδα.
 
Να σπας ότι τουφεκάς φίλε Γεράσιμε!
Καιρό ήθελα να σε ρωτήσω πόσο θα κρατήσεις ακόμα το πρωιγούμενο! Αλλά έκαμε την αλλαγή σου. Αν και μη σκοπευτής, γνωρίζω οτι είναι εξαιρετική επιλογή άσχετα ότι δεν θα το προτιμούσα και σίγουρα όχι με τόσα σκαλίσματα και ας ήταν δώρο!
 
Πολυ ομορφο οπλο να το χαρεις Γεράσιμε!!
Ανικητο οπως και λεγεται!!!
Ηταν μια απο τις δυο επιλογες μου πριν παρω το zoli!!
Πολυ ομορφο αν και ακριβο!!περιμενα στα 5400 να εχει τουλαχιστον ενα ρυθμιζομενο κοντακι και συστημα ζυγισματος!!!που υποψιν αν καποιος θελει να παρει το εργιστασιακο κανει γυρω στα 500 ευρω μπροστα και πισω!!
Οπως και να χει πολυ ομορφο!!!
 
Μετά από 10 χρόνια ενασχόλησης με την σκοποβολή και το Compak Sporting ήρθε η ώρα να αλλάξω το σκοπευτικό μου όπλο…

Caesar Guerini Invictus ||| λοιπόν και πραγματικά μιλάμε για ένα κόσμημα.. Ένα όπλο που όταν το πρωτοβλέπεις με τόσα σκαλίσματα μένεις με το στόμα ανοιχτό!!!

Εύχομαι να μου χαρίσει όσες επιτυχίες και χάρες όσες μου χάρισε το προηγούμενο και ακόμα παραπάνω!View attachment 36787View attachment 36788View attachment 36789View attachment 36790View attachment 36791
Καλορίζικο ρε παίκτη! Να το χαρείς και να σου δώσει πολλά τρόπαια. Πανέμορφο είναι!
 
Back
Top