Browning Team

Υπάρχουν και 3αρια μοντέλα. Και μου είπαν γύρω στα Χριστούγεννα. Αλλά και το 3.5 δεν με χαλάει σε κάτι. Εσύ γιατί το λες για το 3.5
Έχω πάρει 2 MAXUS . Την πρώτη (Ultimate) όταν είχε βγει . Με τον μεγάλο κώνο . Την έδωσα κι πήρα την gold black. Η MAXUS 2 είναι μια MAXUS 1 με καλύτερα εργονομικά πιασίματα κι τπτ νέο . Ούτε εμένα με χαλάει η μεγάλη Θαλάμη . Κυνηγάω με versa max κι δεν έχω θέμα κανένα . Απλά θα έρθει με 3.5 In μόνο ( απ ότι έχω πληροφορίες ) . Τώρα για ποια Χριστούγεννα σου είπαν δεν ξέρω . Εμένα μου είπαν για τα επόμενα κι όχι για αυτά που θα έρθουν .
 
Έχω πάρει 2 MAXUS . Την πρώτη (Ultimate) όταν είχε βγει . Με τον μεγάλο κώνο . Την έδωσα κι πήρα την gold black. Η MAXUS 2 είναι μια MAXUS 1 με καλύτερα εργονομικά πιασίματα κι τπτ νέο . Ούτε εμένα με χαλάει η μεγάλη Θαλάμη . Κυνηγάω με versa max κι δεν έχω θέμα κανένα . Απλά θα έρθει με 3.5 In μόνο ( απ ότι έχω πληροφορίες ) . Τώρα για ποια Χριστούγεννα σου είπαν δεν ξέρω . Εμένα μου είπαν για τα επόμενα κι όχι για αυτά που θα έρθουν .
Το προφανες μειονεκτημα ειναι οτι η 3.5 μπορει να κολλησει σε σκοπευτικα φυσιγγια και κανει μια λιγο μεγαλυτερη διαδρομη.Κατι αλλο δεν υπαρχει. Επισης ποτε δεν θα εριχνα 3.5. Ειναι ως και γελοιο. Ακομα και για χηνες. Ομως οπο οτι ειδα ειναι σεταρισμενη και η 3.5 να ριχνει σκοπευτικα και σπανια μπορεις να ριξεις πιο γρηγορα απο τον κυκλο του οπλου. Οσο για το ποιος και τι μου ειπε ειχα μιλησει με την αντιπροσωπεια . Στη ΜΒ ηδη ειναι στα μαγαζια και Αμερικη εδω και μηνες.
 
Έχω πάρει 2 MAXUS . Την πρώτη (Ultimate) όταν είχε βγει . Με τον μεγάλο κώνο . Την έδωσα κι πήρα την gold black. Η MAXUS 2 είναι μια MAXUS 1 με καλύτερα εργονομικά πιασίματα κι τπτ νέο . Ούτε εμένα με χαλάει η μεγάλη Θαλάμη . Κυνηγάω με versa max κι δεν έχω θέμα κανένα . Απλά θα έρθει με 3.5 In μόνο ( απ ότι έχω πληροφορίες ) . Τώρα για ποια Χριστούγεννα σου είπαν δεν ξέρω . Εμένα μου είπαν για τα επόμενα κι όχι για αυτά που θα έρθουν .
Η 2 θα έχει κανονική βίδα στην πάπια κάτι που για κάποιους είναι σημαντική βελτίωση.
 
Το προφανες μειονεκτημα ειναι οτι η 3.5 μπορει να κολλησει σε σκοπευτικα φυσιγγια και κανει μια λιγο μεγαλυτερη διαδρομη.Κατι αλλο δεν υπαρχει. Επισης ποτε δεν θα εριχνα 3.5. Ειναι ως και γελοιο. Ακομα και για χηνες. Ομως οπο οτι ειδα ειναι σεταρισμενη και η 3.5 να ριχνει σκοπευτικα και σπανια μπορεις να ριξεις πιο γρηγορα απο τον κυκλο του οπλου. Οσο για το ποιος και τι μου ειπε ειχα μιλησει με την αντιπροσωπεια . Στη ΜΒ ηδη ειναι στα μαγαζια και Αμερικη εδω και μηνες.
Εγώ σου είπα απλά τι πληροφορίες έχω από την εδώ αντιπροσώπευση. Τπτ παραπάνω . στην Αμερική κι στην Ευρώπη είναι είδη , ναι. Εδώ .., θα περιμένεις πολύ ακόμη.
 
Τρομερή ….
Νομίζω το λες ειρωνικά. Σε κάθε περίπτωση σε πολλές κριτικές που έχω διαβάσει εδώ και στο εξωτερικό είχε ειπωθεί ότι η πάπια στην maxus 1 λόγω του ιδιαίτερου κλεισίματος είχε αποτέλεσμα να κουνάει. Για αυτόν τον λόγο στην 2 έβαλαν κλασσική βίδα. Το κούνημα της πάπιας είναι σημαντική παράμετρος για πολλούς, ίσως όχι για σένα.
 
Last edited:
ΟΛΕΣ οι "ποιοτικές"καραμπίνες αν συγκριθούν με ποιοτικά δίκαννα είναι για πέταμα.. και συγκεκριμένα..για τα σκουπίδια.
Γιάννη όταν λεμε καραμπίνα εννοουμε γκασμά , σε αίσθηση κίνηση ζύγισμα
Αφού σκοτώνουμε αξιοπρεπώς με γκασμάδες και σκουπιδοbenelli φανταστείτε τι κηδείες θα κάναμε άμα πιάναμε και κανένα σοβαρό όπλο στα χέρια μας.
Όπως λέει και ο πρόεδρος, φροντίζουμε για την αειφορία και την διατήρηση της βιοποικιλότητας ...

ps
Σας πειράζω .... μην αρχίσετε ... .yelling.
 
Αφού σκοτώνουμε αξιοπρεπώς με γκασμάδες και σκουπιδοbenelli φανταστείτε τι κηδείες θα κάναμε άμα πιάναμε και κανένα σοβαρό όπλο στα χέρια μας.
Όπως λέει και ο πρόεδρος, φροντίζουμε για την αειφορία και την διατήρηση της βιοποικιλότητας ...

ps
Σας πειράζω .... μην αρχίσετε ... .yelling.
Εσυ επειδή κ ψειρας είσαι , αλλά κ πολυ μορφωμένος κ ψαγμένος, έπρεπε ήδη να έχεις ένα ποζε τουμπανο , πως να το κάνουμε ρε φίλε ; άλλο επίπεδο όπλου στα παντα
 
Aπό πόσα λ7 και πάνω έχουμε ποιότητα Δημήτρη?? .big smile. :)
Ένα ταπεινό 682 μεταχειρισμένο με 1200 ε κ εχεις γίνει ο πρωτος μάγκας, θέλεις μπρο ;; ένα 525 με τα ίδια λεφτά κ γίνεσαι παλι μάγκας, εσυ τα έχεις κ ξέρεις φυσικά, μετά ανεβαίνουμε κ παμε στα ψιλά γράμματα τα οποία κ παλι ξέρεις
 
Back
Top