Browning Team

Eιχα πρόσφατα δυο πλούσια κυνήγια σε φάσσες και κορακοειδη με τη Maxus II οπου και εκανα παρα πολλες δοκιμες. Δοκίμασα Anaconda mid και Teague Μ και 4 διαφορετικους τυπους φυσιγγίων. Fiocchi TT 24 gr N 7.5, B&P 28 gr N 7 ατσαλι, Rottweil Crow 34 gr N5.5, cheddite Elite 36 gr N 5. Mε όλα σκότωνα πολύ καλά με μεγάλη έκπληξη την απόδοση του σκοπευτικού ατσάλινου. Μετά και απο αυτό το κυνήγι δεν χρειάζεται να δω και κάτι άλλο στο όπλο, τα οποία συμπεράσματα μου εχουν βγει. Εδώ λίγα βιντεάκια από τα κυνήγια αυτά, θα μοντάρω και βίντεο με περισσότερες τουφεκιές όταν βρω λίγο χρόνο






https://vimeo.com/589046884/ba7fdf0c89
 
Eιχα πρόσφατα δυο πλούσια κυνήγια σε φάσσες και κορακοειδη με τη Maxus II οπου και εκανα παρα πολλες δοκιμες. Δοκίμασα Anaconda mid και Teague Μ και 4 διαφορετικους τυπους φυσιγγίων. Fiocchi TT 24 gr N 7.5, B&P 28 gr N 7 ατσαλι, Rottweil Crow 34 gr N5.5, cheddite Elite 36 gr N 5. Mε όλα σκότωνα πολύ καλά με μεγάλη έκπληξη την απόδοση του σκοπευτικού ατσάλινου. Μετά και απο αυτό το κυνήγι δεν χρειάζεται να δω και κάτι άλλο στο όπλο, τα οποία συμπεράσματα μου εχουν βγει. Εδώ λίγα βιντεάκια από τα κυνήγια αυτά, θα μοντάρω και βίντεο με περισσότερες τουφεκιές όταν βρω λίγο χρόνο






https://vimeo.com/589046884/ba7fdf0c89
Καμιά αποτύπωση με μολύβι και συγκεκριμένο φυσίγγι στα 36μ έχεις ;

Αν μπορείς βάλε καμμία.
Δεν μπορώ να βρω πουθενά με μολύβι και νορμάλ γομώσεις.
Μόνο κάτι υπεργομώσεις για γαλοπούλες βρίσκω.
 
Καμιά αποτύπωση με μολύβι και συγκεκριμένο φυσίγγι στα 36μ έχεις ;

Αν μπορείς βάλε καμμία.
Δεν μπορώ να βρω πουθενά με μολύβι και νορμάλ γομώσεις.
Μόνο κάτι υπεργομώσεις για γαλοπούλες βρίσκω.
Όχι δυστυχώς. Όλες οι τουφεκιές μου σε σκοπευτήριο και κυνήγι είναι. Δυστυχώς δεν έχει πίνακα το σκοπευτήριο που πάω. Ίσως φτειαξω εγώ και ανεβάσω λίγες τουφεκιές με τα φυσίγγια που ανέφερα
 
Καμιά αποτύπωση με μολύβι και συγκεκριμένο φυσίγγι στα 36μ έχεις ;

Αν μπορείς βάλε καμμία.
Δεν μπορώ να βρω πουθενά με μολύβι και νορμάλ γομώσεις.
Μόνο κάτι υπεργομώσεις για γαλοπούλες βρίσκω.
Ζωγραφιές θα είναι να είσαι βέβαιος
 
Καμιά αποτύπωση με μολύβι και συγκεκριμένο φυσίγγι στα 36μ έχεις ;

Αν μπορείς βάλε καμμία.
Δεν μπορώ να βρω πουθενά με μολύβι και νορμάλ γομώσεις.
Μόνο κάτι υπεργομώσεις για γαλοπούλες βρίσκω.


Πάρε μια δικιά μου λυσσαξες. Φυσιγγι δεν θυμάμαι είναι στα 35 μέτρα πάντως .yel.
 

Attachments

  • IMG_20210903_182951.jpg
    IMG_20210903_182951.jpg
    286 KB · Προβολές: 73
Αυτή είναι περιφερεια σωστή ρε φίλε
Ετσι φιλε!
Αυτο σημαινει το κεντρο να μην το χανεις λεπτο απο το ματι -επειδη η περιφερεια ειναι σωστη .love. .sarcastic.
Κυρ Νικο κανονησε να δουμε δοκιμη με το κωλο αυτο στον πινακα
Βλεπω την κυρα να μας ριχνει μεχρι και το τελευταιο σκαγι που εχεια στο σπιτι με ταχυτητα 880 μετρα στο v 1.5.sarcastic.
 
Καλημέρα στο team, για τους λατρεις της φιρμας μολις ανεβηκε και ο αμερικανικος καταλογος στον παρακατω συνδεσμο https://www.browningcatalog.ca/. Καλή αναγνωση σε όλους και καλες τουφεκιες να εχουμε.
Θα πεσει μελέτη το σουκου
 
Back
Top