Browning Team

Eφτασε σπιτι επιτελους...η προεκταση ειναι απο την SX4 αλλα της βγαινει λιγο μακρια (5εκ).
Να βαλω εσω εξω τσοκ η να κοψω προεκταση?
Δεν θα εχεις κανενα προβλημα, αν δεν σε χαλαει οπτικα ασε την οπως ειναι. Αν σου στειλω φωτο την 870 με 51 ποντους καννη και την αποθηκη που την κανει δεκασφαιρη θα γελασεις αλλα δεν ειχα ποτε προβλημα περα απο λιγη μουτζουρα που καθαριζει πολυ ευκολα.
 
Μόνο Β έχω και εγώ Παναγιώτη τώρα που το σκέφτομαι
Baikal- Beretta- Benelli- Browning
Γιωργο το Βaikal δεν το συμπεριελαβα διοτι ειναι εκτος SEGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αν σας εξομολογηθω οτι ο φιλος που κυνηγω μαζι εδωσε ενα Baikal σουπερ ποζε αριχτο με τσοκακια για 200ευρω απο τον οποιο ειχα παρει την 302 και δεν το εδεσα σοβαρα μεσα στο μυαλο μου την στιγμη που μου το ανακοινωσε να το επαιρνα και αυτο;Τι θα μου λεγατε τωρα!
 
Γιωργο το Βaikal δεν το συμπεριελαβα διοτι ειναι εκτος SEGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αν σας εξομολογηθω οτι ο φιλος που κυνηγω μαζι εδωσε ενα Baikal σουπερ ποζε αριχτο με τσοκακια για 200ευρω απο τον οποιο ειχα παρει την 302 και δεν το εδεσα σοβαρα μεσα στο μυαλο μου την στιγμη που μου το ανακοινωσε να το επαιρνα και αυτο;Τι θα μου λεγατε τωρα!
Εγώ θα σου έλεγα ότι είσαι μα...πάρα πολύ άτυχος....cofee.
 
;)Δεν θα εχεις κανενα προβλημα, αν δεν σε χαλαει οπτικα ασε την οπως ειναι. Αν σου στειλω φωτο την 870 με 51 ποντους καννη και την αποθηκη που την κανει δεκασφαιρη θα γελασεις αλλα δεν ειχα ποτε προβλημα περα απο λιγη μουτζουρα που καθαριζει πολυ ευκολα.
870 δεκάσφαιρη; Έχοντας 590 και SXP Defender η 870 είναι η μόνη άλλη επαναληπτική που θέλω.
δυστυχως τα μοντέλα είναι λίγο περιορισμένα και δεν έχουν tactical (δεν θέλω σκοπευτικά επάνω, μόνο μοίρα) έκδοση στην Ελλάδα :confused:
Το κακό είναι ότι οπτικά η αποθήκη με πειράζει που εξέχει. Let’s see if it grows on me ;)
 
870 δεκάσφαιρη; Έχοντας 590 και SXP Defender η 870 είναι η μόνη άλλη επαναληπτική που θέλω.
δυστυχως τα μοντέλα είναι λίγο περιορισμένα και δεν έχουν tactical (δεν θέλω σκοπευτικά επάνω, μόνο μοίρα) έκδοση στην Ελλάδα :confused:
Το κακό είναι ότι οπτικά η αποθήκη με πειράζει που εξέχει. Let’s see if it grows on me ;)
Δεν πειράζει ας εξέχει φίλε μου θα την χαρείς όταν θα την αδειάζεις επάνω στα γουρουνια;)
 
870 δεκάσφαιρη; Έχοντας 590 και SXP Defender η 870 είναι η μόνη άλλη επαναληπτική που θέλω.
δυστυχως τα μοντέλα είναι λίγο περιορισμένα και δεν έχουν tactical (δεν θέλω σκοπευτικά επάνω, μόνο μοίρα) έκδοση στην Ελλάδα :confused:
Το κακό είναι ότι οπτικά η αποθήκη με πειράζει που εξέχει. Let’s see if it grows on me ;)
Λατρης και εγω των επαναληπτικων, εχω μια 590 (αριστο σε ολα του) αλλα η 870 ειναι η μαγαλη μου αγαπη. Ναι την κανω δεκασφαιρη για το σκοπευτηριο, στο κυνηγι την αφαιρω την αποθηκη. Στο μελλον θελω να εμπλουτησω τον οπλοβαστο μου και με αλλα επαναληπτικα. Μια Browning BPS θα ειχε ενδιαφερον
 
Λατρης και εγω των επαναληπτικων, εχω μια 590 (αριστο σε ολα του) αλλα η 870 ειναι η μαγαλη μου αγαπη. Ναι την κανω δεκασφαιρη για το σκοπευτηριο, στο κυνηγι την αφαιρω την αποθηκη. Στο μελλον θελω να εμπλουτησω τον οπλοβαστο μου και με αλλα επαναληπτικα. Μια Browning BPS θα ειχε ενδιαφερον
Την BPS την είχα παλαιότερα στην συλλογή.
Ήταν ειδική έκδοση,με 61 cm κάνη και σκοπευτικά Slug.


IMG_20210225_203844.jpgIMG_20210225_203805.jpgView attachment 23401IMG_20210225_203755.jpg
 
Λατρης και εγω των επαναληπτικων, εχω μια 590 (αριστο σε ολα του) αλλα η 870 ειναι η μαγαλη μου αγαπη. Ναι την κανω δεκασφαιρη για το σκοπευτηριο, στο κυνηγι την αφαιρω την αποθηκη. Στο μελλον θελω να εμπλουτησω τον οπλοβαστο μου και με αλλα επαναληπτικα. Μια Browning BPS θα ειχε ενδιαφερον
Σύντροφε και συνάδελφε...επιτέλους δεν νιώθω μόνος...
 
Λατρης και εγω των επαναληπτικων, εχω μια 590 (αριστο σε ολα του) αλλα η 870 ειναι η μαγαλη μου αγαπη. Ναι την κανω δεκασφαιρη για το σκοπευτηριο, στο κυνηγι την αφαιρω την αποθηκη. Στο μελλον θελω να εμπλουτησω τον οπλοβαστο μου και με αλλα επαναληπτικα. Μια Browning BPS θα ειχε ενδιαφερον
870, BPS και μια 1300 πρέπει να τις βάλω στη συλλογή.
Προς στιγμήν η 590 και η SXP με καλύπτουν απόλυτα.
 
870, BPS και μια 1300 πρέπει να τις βάλω στη συλλογή.
Προς στιγμήν η 590 και η SXP με καλύπτουν απόλυτα.
Ναι BPS & win1300 τα θελω, καλα να ειμαστε και καποια στιγμη θα μπουν στον οπλοβαστο. Μια SXP θα την ηθελα πολυ και εχω διαβασει και εδω απο παιδια που την εχουν πολυ καλα λογια, πλην ομως ενα "θανασιμο μειονεκτημα" για μενα (παραγωγη στην τουρκια) με ξενερωνει τοσο που δεν. Βλακεια μου? Οπως θελει ας το πει κανεις .
 
πλην ομως ενα "θανασιμο μειονεκτημα" για μενα (παραγωγη στην τουρκια) με ξενερωνει τοσο που δεν. Βλακεια μου? Οπως θελει ας το πει κανεις .
Έτσι ελεγα κ εγώ κάποτε...
Αλλά τώρα τελευταία όλο κ περισσοτερο πιστευω πως οι δικοί μας κοιτάνε να διαλύσουν την χώρα μας κ οχι οι τουρκοι..........
 
Back
Top