Browning Team

Αυτό ακριβώς
Γενικα βγαζει οπλαρες.Ειχα πιασει στα χερια μου το BAR MK 3 DBM wood
και δεν το εδινα πισω στον πωλητη να το βαλει στο ραφι.Ερωτας μεγαλος!
Σε διαμετρημα 308 και με την ιδια κοψια περιπου στην παπια.
 
Παιδια ειχα και κυνηγησα πολυ εντονα 15 χρονια την Αuto 5 και 7 χρονια το 425.Δηλωνω υπερ ευχαριστημενος βραχοι και στην λειτουργια τους και στην ποιοτητα αλλα στην προκειμενη δοθεισης της ευκαιριας βλεπω οτι το μαρκεντιγκ των εταιριων εχει βρει ενα χωρο ωστε να μας αναζοπυρωση το αγοραστικο ενδιαφερον με τη παραγωγη οπλων οπως καλη ωρα παρουσιαζουμαι την Maxus αυτη την στιγμη.Οπλα πανομοιωτικα σχεδον ,σερακοτ βαφες ,ειδικα τσοκ μεγαλων αποστασεων ,παραλλαγες μελετημενες για καλυψη κτλ. Αυτο καλο για τα επιπλεον ζητουμενα που ψαχνουμε αλλα κακο για την τσεπη μας για τις εποχες που βιωνουμε.Οποιος ομως δυναται και εγω μαζι του.
 
Παιδια ειχα και κυνηγησα πολυ εντονα 15 χρονια την Αuto 5 και 7 χρονια το 425.Δηλωνω υπερ ευχαριστημενος βραχοι και στην λειτουργια τους και στην ποιοτητα αλλα στην προκειμενη δοθεισης της ευκαιριας βλεπω οτι το μαρκεντιγκ των εταιριων εχει βρει ενα χωρο ωστε να μας αναζοπυρωση το αγοραστικο ενδιαφερον με τη παραγωγη οπλων οπως καλη ωρα παρουσιαζουμαι την Maxus αυτη την στιγμη.Οπλα πανομοιωτικα σχεδον ,σερακοτ βαφες ,ειδικα τσοκ μεγαλων αποστασεων ,παραλλαγες μελετημενες για καλυψη κτλ. Αυτο καλο για τα επιπλεον ζητουμενα που ψαχνουμε αλλα κακο για την τσεπη μας για τις εποχες που βιωνουμε.Οποιος ομως δυναται και εγω μαζι του.
Και εγώ για την τεχνολογία είμαι υπέρ, αλλά οι κλασσικές αξίες αντέχουν. Β425, keep walking.
 
Παιδια ειχα και κυνηγησα πολυ εντονα 15 χρονια την Αuto 5 και 7 χρονια το 425.Δηλωνω υπερ ευχαριστημενος βραχοι και στην λειτουργια τους και στην ποιοτητα αλλα στην προκειμενη δοθεισης της ευκαιριας βλεπω οτι το μαρκεντιγκ των εταιριων εχει βρει ενα χωρο ωστε να μας αναζοπυρωση το αγοραστικο ενδιαφερον με τη παραγωγη οπλων οπως καλη ωρα παρουσιαζουμαι την Maxus αυτη την στιγμη.Οπλα πανομοιωτικα σχεδον ,σερακοτ βαφες ,ειδικα τσοκ μεγαλων αποστασεων ,παραλλαγες μελετημενες για καλυψη κτλ. Αυτο καλο για τα επιπλεον ζητουμενα που ψαχνουμε αλλα κακο για την τσεπη μας για τις εποχες που βιωνουμε.Οποιος ομως δυναται και εγω μαζι του.
Συμφωνω απολυτα Παναγιωτη. Ολα ωραια ειναι και η τεχνολογια καλη, αλλα ειναι μια ερωτηση που πρεπει να κανουμε παντα στον εαυτο μας για να μην πεφτουμε θυματα του Marketing. " Το χρειαζομαι πραγματικα αυτο?" Γιατι ολα αυτα ειναι για να εξυπηρετουν το ΚΥΝΗΓΙ. Οποτε, ειδικα στα νεα παιδια θελω να πω να μην στεναχωριουνται αν δεν εχουν τα χρηματα για να αποκτησουν μια σουπερ ντουπερ καραμπινα και να μην πεφτουν θυματα και χαλανε χρηματα που δεν περισσευουν. Παιδια και με μια benelli ,που λεει ο λογος, γινεται η δουλεια, δεν χρειαζεστε Browning.micle.(χιουμορ κανω μην πεσετε να με φατε οι benellακιδες:))
 
Last edited:
Back
Top