Browning Team

Καλησπέρα και χρόνια πολλά για τους φίλους της browning καινούργιο μοντέλο browning maxus ii αν αγόραζα τώρα αυτογεμές για παπιά και φάσσες σίγουρα θα ήταν στις επιλογές μου.shell cheap gas near me
Αν εβγαινε σε αριστερη θα επαιρνα 5!
 
Καλησπέρα και χρόνια πολλά για τους φίλους της browning καινούργιο μοντέλο browning maxus ii αν αγόραζα τώρα αυτογεμές για παπιά και φάσσες σίγουρα θα ήταν στις επιλογές μου.shell cheap gas near me
Θα περιμένω για το μοντέλο XII ...
 
Καλησπέρα και χρόνια πολλά για τους φίλους της browning καινούργιο μοντέλο browning maxus ii αν αγόραζα τώρα αυτογεμές για παπιά και φάσσες σίγουρα θα ήταν στις επιλογές μου.shell cheap gas near me
Τώρα μάλιστα....κ@v!@ το συγκεκριμένο....αν έβγαινε κ σε αριστερή όπως λέει ο Αλέξης τότε ΝΑΙ...

Υ.Γ Χρόνια σου πολλά φιλαράκι,ότι επιθυμείς να πραγματοποιηθεί!!!
 
Εμένα με χάλασε το κούμπωμα με την βίδα. Όταν λέμε maxus το μυαλό μου πάει κατευθείαν στην πάπια χωρίς βίδα
Δεν έχει και ουσιαστικά διαφορά μεγάλη με την προηγούμενη. Μηχανισμός ιδιος, σκανδάλη ίδια, κάννη ίδια. Μόνο λίγο τα χειριστήρια άλλαξαν, που έτσι κι αλλιώς στη maxus είναι εύχρηστα και λίγο η εμφάνιση. Θετικό ότι ρυθμίζεται σε μήκος το κοντάκι.
 
Back
Top