Browning Team

Ισα ισα Τολη στα πιο βαρια οπλα δεν νιωθεις λακτισμα..αν ειναι και σωστο το πιτσ εχεις κανει κωνο και πορτινγκ το οπλο γινεται τραινο σαν να ριχνεις με παιδικο πιστολακι
Το ξερω αυτο μιλτο απλα το μπρο φινιξ ειναι ελαφρυ τουφεκι και λενε οτι κλωτσαει λιγο απο τη μανα του
 
Last edited:
Πως γινετε ρε φιλε με τρια κιλα και κατι?
Τόλη και η δική η gold fusion τρία τρία και κάτι είναι και δεν έχει λάκτισμα για πονοκέφαλο χωρίς αντίβαρο χωρίς τίποτα
Τώρα το σύστημα είναι ότι είναι διευρυμένος αυλος είναι δεν ξέρω αφού δεν κλωτσάει μου αρκεί :cool:
 
Η auto 5 δεν λύνεται απο τον μεσο κυνηγο θέλει οπλουργο αν η κατασταση της ειναι άριστη περνάει το χιλιάρικο πούλησα μια βελγική με δύο καννες κοντά στην τιμή αυτή ήρθε ο άνθρωπος από νησί ταλαιπωρήθηκε ξοδεύτηκε υπέρμετρα για να την αγορασει μόνο και μόνο γιατί δεν έβρισκε ανταλλακτικό κλείστρου για την δική του.Σε ερώτηση γιατί τόση επιμονή για auto 5 μου απάντησε η αυτή θα ξαναπάρω η σταματάω το κυνήγι WP_20170520_08_56_01_Pro_LI.jpg
 
Η auto 5 δεν λύνεται απο τον μεσο κυνηγο θέλει οπλουργο αν η κατασταση της ειναι άριστη περνάει το χιλιάρικο πούλησα μια βελγική με δύο καννες κοντά στην τιμή αυτή ήρθε ο άνθρωπος από νησί ταλαιπωρήθηκε ξοδεύτηκε υπέρμετρα για να την αγορασει μόνο και μόνο γιατί δεν έβρισκε ανταλλακτικό κλείστρου για την δική του.Σε ερώτηση γιατί τόση επιμονή για auto 5 μου απάντησε η αυτή θα ξαναπάρω η σταματάω το κυνήγι View attachment 18119
Όταν στη μέση μπει το συναίσθημα η λογική πάει περίπατο
 
Το internet μας σώζει πλέον έχει βίντεο κυρίως από ΗΠΑ για αυτά τα όπλα που τα κάνουν βίδες
Σωστα .........Απλα θελει προσοχη στα βιντεο ......φαντασου και οι βιδες σε ορισμενα ειναι για συγκεκριμενη πλευρα....2 φορες την εχω λυσει....ο πατερας μου την ειχε απο το 1980 περιπου και δεν την ειχε λυσει......κ γω μεσω ιντερνετ μην το παιζω μαγκας...
 
Τι το ωραίο και όμορφο βρίσκετε σε αυτό το συγκεκριμένο όπλο (Auto 5); Πέρα από μια συναισθηματική, ιστορική ή συλλεκτική αξία που μπορεί να έχει για κάποιους είναι ίσως το μοναδικό όπλο που δεν θα ήλελα να αποκτήσω ποτέ και για κανέναν λόγο.
 
Τι το ωραίο και όμορφο βρίσκετε σε αυτό το συγκεκριμένο όπλο (Auto 5); Πέρα από μια συναισθηματική, ιστορική ή συλλεκτική αξία που μπορεί να έχει για κάποιους είναι ίσως το μοναδικό όπλο που δεν θα ήλελα να αποκτήσω ποτέ και για κανέναν λόγο.
Είδες,αυτά ειναι γούστα!!!!
Κι όμως μιλάς για ένα όπλο θρύλο με εκατομμύρια οπαδούς σ όλον τον κόσμο..
Κατασκευή ατσάλινη,μασιφ σε όλα τα σημεία..
Ατσαλοκαρυδια με αρκετές βαθμίδες ποιότητας...
 
Back
Top