Browning Team

Εκεί που πήγα δεν την έχει κανείς έχω την εντύπωση ότι ούτε η αντιπροσωπία την εχει. Αλλά αν ξανά υπάρχει διαθέσιμη σίγουρα δεν θα είναι με έκπτωση
Λες ε? Δεν πρεπει να ανταγωνιστει καπως τη benelli? Γιατι οπως και να το κανουμε στην αδρανεια ειναι κορυφη (η benelli)
Ολο και περισσοτερο ωθουμαι στο μεταχ. και παλι.
 
Λες ε? Δεν πρεπει να ανταγωνιστει καπως τη benelli? Γιατι οπως και να το κανουμε στην αδρανεια ειναι κορυφη (η benelli)
Ολο και περισσοτερο ωθουμαι στο μεταχ. και παλι.
Δεν ξέρω αλλά έχω την εντύπωση ότι θέλει να σπρώξει την MAXUS 2 σαν καινούριο μοντέλο και θα ξαναφέρει και Α5 ποιο μετά. ούτως η άλλος η Benelli στην αδράνεια και στην αξιοπιστία είναι κορυφή απλά η άλλες προσπαθούν να πάρουν κάποιο μερίδιο αγοράς.
 
Ας μεινουν στα αερια που το κανουν καλα. Τι βγαζουν αδρανειας? Εμεις που γουσταρουμε την Α5 τι θα κανουμε που εχουμε τη benelli μπαστακα με ενα σκασμο μοντελα? Και τα γαμιδια ειναι και καλα. Δεν μπορουμε να αγιασουμε :mad:
 
Ας μεινουν στα αερια που το κανουν καλα. Τι βγαζουν αδρανειας? Εμεις που γουσταρουμε την Α5 τι θα κανουμε που εχουμε τη benelli μπαστακα με ενα σκασμο μοντελα? Και τα γαμιδια ειναι και καλα. Δεν μπορουμε να αγιασουμε :mad:
τεκνον μου Κωνσταντινε, πας και εσυ..σιγα σιγα μπαινεις στο δρομο του θεου...fgr2
 
Ας μεινουν στα αερια που το κανουν καλα. Τι βγαζουν αδρανειας? Εμεις που γουσταρουμε την Α5 τι θα κανουμε που εχουμε τη benelli μπαστακα με ενα σκασμο μοντελα? Και τα γαμιδια ειναι και καλα. Δεν μπορουμε να αγιασουμε :mad:
Εμείς έχουμε το πρόβλημα,αλλού μία χαρά μπορείς να βρεις ότι θες και όποτε το θες....
 
Ας μεινουν στα αερια που το κανουν καλα. Τι βγαζουν αδρανειας? Εμεις που γουσταρουμε την Α5 τι θα κανουμε που εχουμε τη benelli μπαστακα με ενα σκασμο μοντελα? Και τα γαμιδια ειναι και καλα. Δεν μπορουμε να αγιασουμε :mad:
Κακά τα ψέματα τα ιταλικά και ειδικά τα Benelli είναι πολύ στιλάτα όπλα με το που τα βλέπεις και τα πιάνεις στα χέρια σου σε κερδίζουν με την μια. Μιας και σε αυτο έχει επενδύσει η εταιρία αρκετά στο ντιζάιν και στην εργονομία μιας και θέματα λειτουργίας μηχανισμού δεν υπάρχουν. Και εγώ εκεί θα πήγαινα αν δεν υπήρχε το συγκεκριμένο θέμα που είχα με της προδιαγραφές του όπλου βέβαια όταν είδα την grand passage κοντοστάθηκα γιατί μου άρεσε και αυτό εξίσου. Και δεν μπορούσα να πάω παραπάνω στα χρήματα για να πάρω μια άλλη Benelli που θα μου άρεσε γιατί ξεκίνησα με 600€ και πήρα με 1740€ τελικά .sarcastic.
 
Last edited:
Ας μεινουν στα αερια που το κανουν καλα. Τι βγαζουν αδρανειας? Εμεις που γουσταρουμε την Α5 τι θα κανουμε που εχουμε τη benelli μπαστακα με ενα σκασμο μοντελα? Και τα γαμιδια ειναι και καλα. Δεν μπορουμε να αγιασουμε :mad:
Μην αντιστέκεσαι, το πεπρωμένο φυγειν αδύνατο.
 
Το κούμπωμα της πάπιας της πρώτης μαξους διαφημιζόταν ως πρωτοποριακό. Πράγματι η πάπια μπαινοβγαινε γρήγορα αλλα είχε 2 θέματα... Το ένα το κούνημα και το δεύτερο όταν άνοιγες να βγάλεις την πάπια αν δεν είχες το νού σου έχανες τον αορτηριούχο καθώς έφευγε πάνω απ το κουμπωμα.
Στην δικιά μου δεν κουνάει παντός ούτε του παιδιού που της αγωρασαμε μαζη…. Δεν είναι ανάγκη να έχεις αορτηριουχου ο αν δεν θέλεις λουρί αλλιος πως θα τον χασης δεμένο στον λουρι
 
Τι ρε ,τι θέλς είσει κ αναλάβενς άμεσους❓ειμεις ντ βγαζουμει κ αυτήν‼️

FN Herstal​

From Wikipedia, the free encyclopedia
Fabrique Nationale Herstal (French for 'National Factory Herstal'), trading as FN Herstal and often referred to as Fabrique Nationale or simply FN, is a leading firearms manufacturer based in Herstal, Belgium. It is currently the largest exporter of military small arms in Europe.[1]
FN Herstal is owned by the Herstal Group holding company, which is in turn owned by the regional government of Wallonia.[2] The Herstal Group also owns the Browning Arms Company and the U.S. Repeating Arms Company (Winchester).[2]
 
Last edited:

FN Herstal​

From Wikipedia, the free encyclopedia
Fabrique Nationale Herstal (French for 'National Factory Herstal'), trading as FN Herstal and often referred to as Fabrique Nationale or simply FN, is a leading firearms manufacturer based in Herstal, Belgium. It is currently the largest exporter of military small arms in Europe.[1]
FN Herstal is owned by the Herstal Group holding company, which is in turn owned by the regional government of Wallonia.[2] The Herstal Group also owns the Browning Arms Company and the U.S. Repeating Arms Company (Winchester).[2]
Το διάβασα μετά και εγώ. :)
 

FN Herstal​

From Wikipedia, the free encyclopedia
Fabrique Nationale Herstal (French for 'National Factory Herstal'), trading as FN Herstal and often referred to as Fabrique Nationale or simply FN, is a leading firearms manufacturer based in Herstal, Belgium. It is currently the largest exporter of military small arms in Europe.[1]
FN Herstal is owned by the Herstal Group holding company, which is in turn owned by the regional government of Wallonia.[2] The Herstal Group also owns the Browning Arms Company and the U.S. Repeating Arms Company (Winchester).[2]
Τα μιροκου που ήντα❓
 
Back
Top