Browning Team

Νομίζω το λες ειρωνικά. Σε κάθε περίπτωση σε πολλές κριτικές που έχω διαβάσει εδώ και στο εξωτερικό είχε ειπωθεί ότι η πάπια στην maxus 1 λόγω του ιδιαίτερου κλεισίματος είχε αποτέλεσμα να κουνάει. Για αυτόν τον λόγο στην 2 έβαλαν κλασσική βίδα. Το κούνημα της πάπιας είναι σημαντική παράμετρος για πολλούς, ίσως όχι για σένα.
Την άλλαξαν για να παίρνει προσθήκη αποθήκης. Το ότι κουνάει δεν έχει αναγνωριστεί επίσημα από την Browning αν και είναι γνωστό θέμα . Τώρα διορθώθηκαν λάθη όπως η βαριά σκανδάλη και η κλήση του πέλματος. Επίσης κάνανε πιο ανοιχτή τη βαλβίδα αερίων και πολύ σημασία δωθηκε στα grip που πλέον είναι πολύ χρειστικα. Ε δε τις λες και λίγες βελτιώσεις.
Α και ελαστικό κομμάτι για το μάγουλο. Όχι ότι χρειαζόταν.
 
Καλησπερα σας θα ηθελα μια βοηθεια για την maxus και την maxus2...Μπορειτε να μου πειτε τις διαφορες που εχουν στις κανες τους κ που μπορει να υστερει η μια απο την αλλη στον συγκεκριμενο τομεα κ αν μπορειτε να μου δωσετε μια αναλυτικη απαντηση γιατι εχω χασει την μπαλα?
 
Καλησπερα σας θα ηθελα μια βοηθεια για την maxus και την maxus2...Μπορειτε να μου πειτε τις διαφορες που εχουν στις κανες τους κ που μπορει να υστερει η μια απο την αλλη στον συγκεκριμενο τομεα κ αν μπορειτε να μου δωσετε μια αναλυτικη απαντηση γιατι εχω χασει την μπαλα?

Μην τρελαίνεσαι με τις κάννες στην 1 και στην 2. Και οι πρώτες μαξους που βγήκαν είχαν μεγαλύτερο κώνο και μετά τον μίκρυναν. Το σίγουρο είναι ότι θα έχει καλή κάννη. Φημίζεται για αυτό η browning
 
Ποσο κωνο εχει η μια κ ποσο η αλλη?Οσο μεγαλυτερος ο κωνος ομως καλυτερα δεν ειναι?Τι αλλαζει στο οπλο οταν εχει πιο μεγαλο ή πιο μικρο κωνο?
 
Ποσο κωνο εχει η μια κ ποσο η αλλη?Οσο μεγαλυτερος ο κωνος ομως καλυτερα δεν ειναι?Τι αλλαζει στο οπλο οταν εχει πιο μεγαλο ή πιο μικρο κωνο?

Στην μαξους 1 υπάρχουν τα πρώτα όπλα που έχουν 6.5 cm κώνο και τα επόμενα που έχουν περίπου 3.5 cm κώνο. Στην μαξους 2 χωρίς να είμαι 100% σίγουρος λογικά έχουν πάλι 6.5 εκατοστά.
 
Back
Top