Browning Team

Φίλε είναι ένα από τα πρώτα μου όπλα, είναι εξαιρετική, κάντης κεραμική βαφή και θα έχεις πολύ καλό αποτέλεσμα, ένα λεπτό σημείο που πρέπει να ελέγξεις είναι ο αναστολέας κλείστρου γιατί είναι από μαλακο μέταλλο το εσωτερικό του και έχει χρειαστεί αντικατάσταση σε κάποιες gold. Ελπίζω να είναι με την 76εκ. κάννη, καλορίζικη.
Ευχαριστω φιλε μου. Οντως ειναι με 76 ποντους κανη.Αληθεια τα μαμα τσοκ αντιστοιχουν στις ονομαστικες συσφιξεις;
 
Ευχαριστω φιλε μου. Οντως ειναι με 76 ποντους κανη.Αληθεια τα μαμα τσοκ αντιστοιχουν στις ονομαστικες συσφιξεις;
Ναι αντιστοιχούν και ακόμα και μέχρι σήμερα κυνηγάω με μαμά, τώρα θα το γυρίσω σε kicks.
 
Δημήτρη μου ένας στην σελίδα αυτό-5 του Facebook το ανέβασε .... θα είναι όλη η κάνη σαν τσοκ φρένου φαντάζομε

κάπως σαν τα choke n cope πως τα λένε
Comp n choke είναι τσοκακια, ίσως εννοείς αυτό που έβαλε από κάτω ο Κωνσταντίνος το cutts compensator
 
Comp n choke είναι τσοκακια, ίσως εννοείς αυτό που έβαλε από κάτω ο Κωνσταντίνος το cutts compensator
ψάξε για φρένα στομιου σε κανη, πρωτη η Perazzi είχε βγάλει τέτοιες κάνες, δουλευει σαν φρένο σε κάνες με σταθερά τσοκ
 
Αυτό το πρώτο που έβαλε ο κωστας είναι πολυτσοκ της τρουγλο

το έχει η 1100 μου από τότε που την πήρε ο πατερασ Μου κάπου 80κατι

Έχει σύσφιξη μέχρι έξτρα φουλ

αλλά σαν κοψίματα πάνω στην κάνη πρώτη φορά το βλεπω
 
Αυτό το πρώτο που έβαλε ο κωστας είναι πολυτσοκ της τρουγλο

το έχει η 1100 μου από τότε που την πήρε ο πατερασ Μου κάπου 80κατι

Έχει σύσφιξη μέχρι έξτρα φουλ

αλλά σαν κοψίματα πάνω στην κάνη πρώτη φορά το βλεπω
Έχω δει τετοια σε πολύ παλιά επαναληπτικά , είτε πάνω στην κανη είτε σαν εξωτερικό τσοκ . Την φωτό την έβαλα τυχαία Νικόλα γιατί βαριόμουν να ψάχνω αλλά και επειδή θυμίζει και τα καινούργια ας πούμε comp n choke σαν φιλοσοφία που ανέφερες , βλέπουμε σήμερα τα κικς ας πούμε και λέμε πωπω αυτά προϋπήρχαν σαν φιλοσοφία στα αμερικανικά όπλα από πολύ παλιά .
 
Back
Top