Browning Team

Η SX4 έχει μοναξιές βλέπεις...
Σκέψεις;
Που πας χωρίς αγάπη;
Στη νύχτα στη βροχή
Το δρόμο θα τον χάσεις
SX4 μου μοναχή


Άντε καλορίζικη η Μπράουνινγκ, κυνήγι εύχομαι να υπάρχει ελεύθερο να την ξεθεώσεις.
 
Εγω παλι λεω αν εξερεσουμε εμφανιση και speed loading sx4 και maxus ειναι ολοιδιες
Συμφωνω αλλα μονο μια απο τις 2 μοιαζει με αεροβολο....cofee.
Οι κονοι μεγαλώσανε στην σξ4 η μαζεψανε στην μαξους2
Νομιζω ηταν θεμα ελλειψης συγκεντρωσης...χασανε την βιδα της παπιας και στη σκωτουρα το τελικο τους βγηκε....drunk.
 
Καλησπερα. Σε μια browning gold που εχω τι βαφη κανης προτεινετε για καλυτερο αισθητικο αποτελεσμα και αντοχη στις οξειδωσεις;
Κεραμηκη σε γυαλιστερο η ματ απο 80€ και πανω αν θες παραδοσιακα πραγματα πας για αργη βαφη απο 200€
 
Καλησπερα. Σε μια browning gold που εχω τι βαφη κανης προτεινετε για καλυτερο αισθητικο αποτελεσμα και αντοχη στις οξειδωσεις;
Αντοχή στις οξειδώσεις ❓❓❓❓η βαφή της είναι ότι καλύτερο υπάρχει.επεσες στην περίπτωση ❓σου έβγαλε πρόβλημα❓
 
Αντοχή στις οξειδώσεις ❓❓❓❓η βαφή της είναι ότι καλύτερο υπάρχει.επεσες στην περίπτωση ❓σου έβγαλε πρόβλημα❓
Ηρθε στα χερια μου απο κληρονομια. Ο θειος δεν την φροντιζε.εχει εμφανισει καποια στιγματα. Και παλι καλα να λεω.
 
Ηρθε στα χερια μου απο κληρονομια. Ο θειος δεν την φροντιζε.εχει εμφανισει καποια στιγματα. Και παλι καλα να λεω.
Φίλε είναι ένα από τα πρώτα μου όπλα, είναι εξαιρετική, κάντης κεραμική βαφή και θα έχεις πολύ καλό αποτέλεσμα, ένα λεπτό σημείο που πρέπει να ελέγξεις είναι ο αναστολέας κλείστρου γιατί είναι από μαλακο μέταλλο το εσωτερικό του και έχει χρειαστεί αντικατάσταση σε κάποιες gold. Ελπίζω να είναι με την 76εκ. κάννη, καλορίζικη.
 
Back
Top