Browning Team

Γεια σας έχω αγοράσει ένα superpose 525 έχω διαβάσει και σε παλαιότερες αναρτήσεις και γενικά έχω διαβάσει ότι τσοκ τα δικά του δεν είναι ότι καλύτερο και ότι δεν αντίστοιχουν με ότι γράφει .ισχύει αυτό ;
Ξέρω να σου πω πως τα τσοκ του 725 (invector ds) είναι πιο ανοιχτά από ότι λένε. Δεν ξέρω για το 525... Tα αμερικάνικα όπλα λόγω μεγάλης χρήσης των ατσάλινων εκεί έχουν μια ροπή να είναι πιο ανοιχτά τσοκ...
 
Last edited:
Γεια σας έχω αγοράσει ένα superpose 525 έχω διαβάσει και σε παλαιότερες αναρτήσεις και γενικά έχω διαβάσει ότι τσοκ τα δικά του δεν είναι ότι καλύτερο και ότι δεν αντίστοιχουν με ότι γράφει .ισχύει αυτό ;
Η Browning δίνει στα τσοκ ανάλογα τον βαθμό συγκέντρωσης που δίνουν κ μια ονομαστική σύσφιξη , ανάλογα το φυσιγγι αυτό μπορεί να αλλάξει κ φυσικά το κάθε τσοκ να μην βγάλει αυτό που γράφει, εγώ θα σου προτεινα να φτιάξεις όσο μπορείς το κοντακι σου στα μέτρα σου
 
Γεια σας έχω αγοράσει ένα superpose 525 έχω διαβάσει και σε παλαιότερες αναρτήσεις και γενικά έχω διαβάσει ότι τσοκ τα δικά του δεν είναι ότι καλύτερο και ότι δεν αντίστοιχουν με ότι γράφει .ισχύει αυτό ;
Εχεις δει σε πινακα τα τσοκ σου η εχεις ακουσει?
 
Γεια σας έχω αγοράσει ένα superpose 525 έχω διαβάσει και σε παλαιότερες αναρτήσεις και γενικά έχω διαβάσει ότι τσοκ τα δικά του δεν είναι ότι καλύτερο και ότι δεν αντίστοιχουν με ότι γράφει .ισχύει αυτό ;
παρε εξωεργοστασιακα, θα αλλάξει τελειως το οπλο
 
Να τα δει πρωτα και μετά να πεταξει λεφτά! Ποιοι από μας πριν πεταξουμε λεφτά έχουμε ασχοληθεί σωστά με τα τσοκ και τις συγκεντρώσεις στα προβλεπομενα μέτρα
κανεις, αν δεν προεξεχει το τσοκ απ την κανη δεν σκοτωνει!
 
κανεις, αν δεν προεξεχει το τσοκ απ την κανη δεν σκοτωνει!
Εμένα μου λες??? :eek:
Τα ίδια χάλια έχω και εγω!
Έτσι πάντως συμφωνώ, άλλο το να θέλεις το κάτι παραπανω και να ξοδέψεις πανω στην αγαπημένη σου ασχολία και άλλο αν κάνουν ή όχι τα τσοκ!
 
Άμα κάθεσαι και απλά ακούς η διαβάζεις ποστ για κάτι,χωρίς να έχεις τσεκάρει ο ίδιος, το μόνο που αξίζει να φτιάξεις η να αγοράσεις είναι μια ψαροβαρκα γιατί εκεί θα καταλήξεις... Στο ψάρεμα!!
 
Back
Top