Browning Team

Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Κώστας
Παρέλαβα τα νέα μου κοσμήματα για το 525 μου .
Πρώτες εντυπώσεις , άριστη ανασκευή , όμορφα για τα γούστα μου κ πολύ ελαφριά , που ήταν κ ο βασικός λόγος αγοράς πέρα από το παιχνίδι !

περίπου ένα νούμερο πάνω από τα αναγραφόμενα για τον άυλο που 18,7

View attachment 4474View attachment 4475View attachment 4479

ο πρώτος στόχος έχει επιτευχθεί .. το βάρος .
Περίπου 45 γρ (τα δυο) ελαφρότερα από τα μιδας , όποτε μου επέτρεψε να αφαιρέσω όλα τα βαρίδια που είχα πίσω , περίπου 57γρ !!!
και ήθελε κ άλλο για να είναι το κέντρο βάρους εκεί που το είχα . Ένα κλικ μπροστά από τον πιρο . Τώρα είναι ακριβός πάνω !

η αίσθηση στην επωμιση άλλαξε .. εκτιμώ όχι μόνο από το βάρος αλλά κ τις ποιο ελαφριές άκρες .

όλα αυτά είναι θεωρία βέβαια .. σε αναμονή για δοκιμές στο τερέν και στον πίνακα !
Καλόριχτα πατριωτ,!! Σε περιμένω πάνω να τα δοκιμάσουμε .sarcastic.

Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Κώστας
Καλησπέρα παρέα σήμερα η maxus σε κάποιες γρήγορες τουφεκιές ενώ ανεβάζει το δεύτερο φισιγκιο κανονικά πατούσα την σκανδάλη και δεν χτυπούσε ο επικρουστιρας το φυσιγκιο , αυτό που μπορεί να οφείλεται . ( Μπορεί να συμβεί αν μείνει πατημένη η σκανδάλη από το πρώτο φυσιγκιο ) Η πρόβλημα της σκανδάλης
Πόσο γρήγορες βρε Γιάννη?? Δεν μου χει κάνει τίποτα μέχρι τώρα... Περίεργο μου κάνει γιατί το κλείστρο κουμπώνει δυνατά.... Δεν γίνεται να μην φτάνει η βελόνα λόγω κλεισίματος.

Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Πόσο γρήγορες βρε Γιάννη?? Δεν μου χει κάνει τίποτα μέχρι τώρα... Περίεργο μου κάνει γιατί το κλείστρο κουμπώνει δυνατά.... Δεν γίνεται να μην φτάνει η βελόνα λόγω κλεισίματος.
Κώστα σήμερα μου το έκανε 3 φορές στο σκοπευτήριο και μου το έχει ξανακάνει και στην αρχή μια φορά ενώ ανεβάζει κανονικά το 2 φυσιγκιο πατάω και δεν βαράει όταν ανοίγω το κλειστρο πίσω και ξανακλεινω βαράει κανονικά, , έχω ρίξει 15 κουτιά φισιγκια χωρίς καθαρισμό

Κώστα σήμερα μου το έκανε 3 φορές στο σκοπευτήριο και μου το έχει ξανακάνει και στην αρχή μια φορά ενώ ανεβάζει κανονικά το 2 φυσιγκιο πατάω και δεν βαράει όταν ανοίγω το κλειστρο πίσω και ξανακλεινω βαράει κανονικά, , έχω ρίξει 15 κουτιά φισιγκια χωρίς καθαρισμό
Δες αν είναι η σκανδάλη σε σωστή θέση. Γιατί μια φορά μου το έκανε αυτό μετά από καθαρισμό και ενώ είχαν μπει τα πιρακια δεν είχε κουμπώσει καλά το σύστημα .

Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Κώστας
Δες αυτό που λέει ο Νίκος και γενικά ρίξε μια ματιά στην σκάνδαλο θήκη μην υπάρχει κάτι που ενοχλεί την κίνηση της σφυρας.... Εε και καθάρισε την την καημένη... Δεν υπάρχει λόγος να την αφήνεις έτσι....

Περιοχή
Ιωαννινα
Παρέλαβα τα νέα μου κοσμήματα για το 525 μου .
Πρώτες εντυπώσεις , άριστη ανασκευή , όμορφα για τα γούστα μου κ πολύ ελαφριά , που ήταν κ ο βασικός λόγος αγοράς πέρα από το παιχνίδι !

περίπου ένα νούμερο πάνω από τα αναγραφόμενα για τον άυλο που 18,7

View attachment 4474View attachment 4475View attachment 4479

ο πρώτος στόχος έχει επιτευχθεί .. το βάρος .
Περίπου 45 γρ (τα δυο) ελαφρότερα από τα μιδας , όποτε μου επέτρεψε να αφαιρέσω όλα τα βαρίδια που είχα πίσω , περίπου 57γρ !!!
και ήθελε κ άλλο για να είναι το κέντρο βάρους εκεί που το είχα . Ένα κλικ μπροστά από τον πιρο . Τώρα είναι ακριβός πάνω !

η αίσθηση στην επωμιση άλλαξε .. εκτιμώ όχι μόνο από το βάρος αλλά κ τις ποιο ελαφριές άκρες .

όλα αυτά είναι θεωρία βέβαια .. σε αναμονή για δοκιμές στο τερέν και στον πίνακα !
Καλοριχτα Χρήστο.

Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Δες αυτό που λέει ο Νίκος και γενικά ρίξε μια ματιά στην σκάνδαλο θήκη μην υπάρχει κάτι που ενοχλεί την κίνηση της σφυρας.... Εε και καθάρισε την την καημένη... Δεν υπάρχει λόγος να την αφήνεις έτσι....
Θα την ανοίξω να την καθαρίσω και θα δω αν συνεχίσει θα την στείλω Αθήνα στον αντιπρόσωπο γιατί είναι στην εγγύηση ακόμη 6 μήνες το έχω.

Περιοχή
Αθηνα-Βριλήσσια & Γιάννενα
Όνομα
Χρήστος
Περιμένουμε φώτο κατανομων. Το ζύγισμα γιατί μπροστά από τον πειρο κ όχι λίγο πιο πίσω;;
δημητρη χωρίς λόγο το μπροστά από τονπειρο ! Έτσι μ είχε βολέψει πριν , τώρα με τα φυσίγγια είναι ένα κλικ πίσω , θα δείξει στον πράξη τι μου πάει !

Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Κώστας
Θα την ανοίξω να την καθαρίσω και θα δω αν συνεχίσει θα την στείλω Αθήνα στον αντιπρόσωπο γιατί είναι στην εγγύηση ακόμη 6 μήνες το έχω.
Γιάννη και κατι ακόμη.....οταν στο εκανε και δεν εριξε, ακουστηκε το πεσιμο της σφυρας ή ήταν σαν ριγμένη???

Περιοχή
Όνομα
Χρήστος
Καλόριχτα πατριωτ,!! Σε περιμένω πάνω να τα δοκιμάσουμε .sarcastic.
Καλοριχτα Χρήστο.
Ευχαριστώ πατριώτες ! Τέλος του μήνα θα είμαι πάνω .... θα τα γλεντήσουμε στις πράξη !

Περιοχή
ΑΡΓΟΛΙΔΑ
Καποιος φιλος πριν λιγες μερες (νομιζω ο θοδωρης) είχε ρωτησει για το στελεχος που ξεκλειδώνει το κλειστρο. Προχθες που καθαρισα την μαξους ειδα οτι ειναι μεταλικο στην δικια μου.

Περιοχή
Όνομα
Χρήστος
Ρεπό σήμερα , βόλτα πέριξ της αττικής για καμία τσίχλα (ελάχιστες) αλλά με την εύκαιρα κάναμε και δυο γρήγορες δοκιμές με τα Teague !

lm c7-30gr ρελιαστο no 7,5. 30μ
D767EBD0-E6D5-43F2-A556-3C0D18ACABA1.jpeg

Και Lm. Με fantom 28gr ν8,5. 30μ
BC529C40-5FC7-47B7-86CD-7A0C1E61B767.jpeg

Περιοχή
Αθήνα -Τζουμέρκα
Όνομα
Δημήτρης
Ρεπό σήμερα , βόλτα πέριξ της αττικής για καμία τσίχλα (ελάχιστες) αλλά με την εύκαιρα κάναμε και δυο γρήγορες δοκιμές με τα Teague !

View attachment 4526

View attachment 4527
Γιατι δεν έκανες κι ενα συγκριτικό με τα τσοκάκια που έχεις τωρα ρε πατριώτ ;
.my man. Μας το κρατάς για τους πίνακες ;

Περιοχή
Όνομα
Χρήστος
Γιατι δεν έκανες κι ενα συγκριτικό με τα τσοκάκια που έχεις τωρα ρε πατριώτ ;
.my man. Μας το κρατάς για τους πίνακες ;
Γιατί τα χαίρεται ο Φίλιππος πατριώτη ...
Όταν τον πετύχω θα γίνει ! Αν κ τα μιδας είναι ic & m

αυτό που είναι σχεδόν ίδιο σε διάμετρο στομίου με το Lm είναι το μαμά m

Last edited:
Περιοχή
Γλυφάδα
Όνομα
Γιώργος

View attachment 4526

View attachment 4527
Πολύ ωραία, πάρα πολύ ωραία, μου θυμίζουν κατανομές muller!

Περιοχή
Αμαλιάδα Ν.Ηλείας
Όνομα
Kώστας
Ακριβώς τα ίδια συμτώματα τα έκανε και η SX3 πέρισυ το Δεκέμβρη στα παπιά το πρωί...Πήγε το βρισίδι αντάρα......συνέχεισε κ το ξανά έκανε άλλες 2-3 φορές......όταν έλυσα το κλείστρο κ έβγαλα τη βελόνα.....ήταν κομμένη στη μέση......κοίτα ΊΔΗ μη στην έχει σπάσει.........

Y.Γ. Οι βελόνες είναι πολύ "ψιλές σε mm" και ίσως δν κρατάνε....(βλάβη των 30€)...αν είναι έτσι φυσικά.

Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Σήμερα πήρα τηλέφωνο τον αντιπρόσωπο του εξήγησα το πρόβλημα και μου είπε να καθαρίσω το όπλο γιατί μπορεί να οφείλετε σε αυτό, και αν το ξανακάνει να του το στείλω, το καθάρισα έριξα 2 3αρες δεν έκανε κάτι από αύριο στο κυνήγι θα δω όσο για την βελόνα είναι οκ.