Browning Team

Οι κάτοχοι Maxus για πείτε εντυπώσεις από έξω-εργοστασιακά τσόκ που έχετε χρησιμοποιήσει...
Εγώ έχω μείνει εντυπωσιασμένος με το Anaconta Mid και επίσης εξαιρετικά είναι τα Carlson's 4,3 και φουλ που έχω χρησιμοποιήσει.
Και φυσικά τα μαμά τσοκάκια που συνοδεύουν το όπλο κάνουν μια χαρά την δουλειά τους και αυτά!
Σήμερα παρέλαβα ένα δωράκι για την maxus Anaconda Mid Range, έχω και δυο carlson's το IM και skeet δοκιμές δεν έχω κάνει για να ξέρω τι κάνουν
 
Τα μαμα είναι τόσο μάπα όσο τα παρουσιάζουν όλοι;;;; Ένα φιλαράκι έχει βιδωμένο το 4* και έχω δει να κατεδαφίζει φασσα ουκ ολίγες φορές με 32gr no 6 αρκετά πάνω από 50 μέτρα.....
.think.μηπως πάνε από μάτι????χάλια δεν τα λες ....πιο ανοικτά του ονομαστικού απλά!
 
Σήμερα παρέλαβα ένα δωράκι για την maxus Anaconda Mid Range, έχω και δυο carlson's το IM και skeet δοκιμές δεν έχω κάνει για να ξέρω τι κάνουν
Χτες έκανα δοκιμή στο σκοπευτήριο το Anaconda και το carlsons IM , το Anaconda ήταν πάρα πολύ καλό και στον πίνακα και στο σπάσιμο από τα πιάτα .
 
Back
Top