Browning Team

Με τον καλό τον λόγο πάντα :) πες 7 εκατοστά κι ας είναι ψεμα:) άσε μας να ζήσουμε...το όνειρο!!!:))) η γωνιά μεταβασης παίζει σπουδαιότερο ρολο!από 20.4 έως 18.8 ε όσο να πεις...πιο ομαλή η διαδρομή των σκαγιων
γειά σου ρε Γιάννη
δεν είναι όνειρο πραγματικότητα είναι η τουφεκιά που έχουν αυτές οι κάννες
η γωνία μετάβασης όπως λές να είναι το μυστικό της γεωμετρίας της κάννης;;;;πολύ πιθανον,δεν το πολυψάχνω όσες είχα τουφεκάνε το ίδιο που με υπερκαλύπτουν :)
 
Βrowning gold hunter μαυρη βαση 71cm πηρε ενας φιλος προπερσι στην γελοια τιμη των 250€ με μονη αβαρια ενα 3* τσοκ κολλημενο πανω κ περα απο μια κηλιδα σκουριας στην καννη δεν εχει τιποτα αλλο..ξεχασα,το οπλο προηγουμενως εχει αλλαξει αλλο ενα χερι αλλα δεν εχει δει πολυ χρηση..
Μου ειπε οτι του εκατσε καλα κ ειναι πολυ ευχαριστημενος απο της τουφεκιες του..
Η franchi raptor που ειχε πριν τωρα ειναι στην ακρη,χωρις αυτο να λεει κατι βεβαια..
 
Βrowning gold hunter μαυρη βαση 71cm πηρε ενας φιλος προπερσι στην γελοια τιμη των 250€ με μονη αβαρια ενα 3* τσοκ κολλημενο πανω κ περα απο μια κηλιδα σκουριας στην καννη δεν εχει τιποτα αλλο..ξεχασα,το οπλο προηγουμενως εχει αλλαξει αλλο ενα χερι αλλα δεν εχει δει πολυ χρηση..
Μου ειπε οτι του εκατσε καλα κ ειναι πολυ ευχαριστημενος απο της τουφεκιες του..
Η franchi raptor που ειχε πριν τωρα ειναι στην ακρη,χωρις αυτο να λεει κατι βεβαια..
Αυτή η κανη για να σκουριάσει θα πρέπει να είναι θαμμένη σε βούρκο....δεν ξέρω τι πατέντα παίζει αλλά πραγματικά είναι άκρως αδύνατο....
 
Αυτή η κανη για να σκουριάσει θα πρέπει να είναι θαμμένη σε βούρκο....δεν ξέρω τι πατέντα παίζει αλλά πραγματικά είναι άκρως αδύνατο....
την κηλιδα σκουριας την ειδα εγω ο ιδιος..Αν υπαρχει ανοξειδωτο οπλο εξωτερικα δεν ξερω......
Ισως κ να ειχε φυγει η βαφη απο αυτο το σημειο..
Ισως να μην συντηρηθηκε σωστα κ ηταν λαθος φυλαγμενη,η υγρασια εδω δεν αστιευεται....
 
Back
Top